Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Přiznám se že jsem ani nepostřehl že ta Hrdinka je Jill Valentine... vůbec si není podobná. Teda té starší verzi... Už teda zmšěnili vzhled Chrise v pětce ale tady se moc netrefili. Nemesise jsem ani moc nevnímal.

  • rudysakal

    No tak snad to nebude takový odpad jako byla RE2! Protože příběh byl, tak zkrácenej a ošizenej ... votřes. Prvky hororu, logických puzzlů taky zmizely ... hm :D je to stejné jako dnes s autama hézké a načančané, ale jinak je to tuctovka, žádnej šlágr. Dřív RE 1,2,3 byli dost náročné (jako dnes Sekiro, Dark Souls, Last of US) A Jill v sukni jen pro předplatitele!? Pche ... proč z toho neudělat Fortnite ... ?!

    Všechny ty remaky RE jsou pro mě Hvězdné Války od Walt Disney

    Spíš než označení "REMAKE" se hodí: hra na motivy RE2/ inspirováno podle hry RE2

    PS: RE 2,3 jsem dohrál na hard i na mobilu s přehledem



  • lito

    tak šup sem Dino Crisis a Code Veronica. Hlavně ale udělejte dvojku Dragon's Dogma

  • Horst_Fuchs

    Uvidíme co s tím provedou. 


        Já trojku zkoušel asi deset zpátky na Windows a byla to katastrofa; odpudivá kostičková grafika, půlhodina sžívání se s prasoovládáním a pak zničehonic obludně těžkej souboj s prvním bosem v pidiareně, což jsem nakonec fakt nedal. Po 40 zabitích v řadě kdy jsem holomkovi neubral ani polovinu zdraví jsem se strašně namíchl a šlo to z disku a vrátil jsem se k mým Silent Hillům. Možnost vyhnout se souboji jsem z principu odmítl a tak je to dodnes můj osobní Dark Souls.

    • Inquisitor

      Tam člověk musí utíkat, to byl účel. To se nedalo vyhrát. Tam ještě nemáš zbraně, ani munici.

      • uher

        Co to kecáš za kraviny, vyhrát se to dá, navíc díky té mechanice uhýbání, kterou když si natrénuješ tak se tě vlastně ani nedotkne.

        Vždyť takhle v hard modu získáváš ty speciální zbraně - tím, že ho sejmeš tak vždycky dostaneš jednu část (ale právě jen na hard). Takhle se brzo dostaneš např. k pistoli, která je obyčejnýma nábojema schopná ustřelovat hlavy...

        • Inquisitor

          Tak se neposer, jsem to hrál před dvaceti lety. Ale myslim, že první setkání bylo před policejní stanicí a tam měl člověk pistoly z deseti nábojema.

          • J.V.Stalin

            Ale má pravdu, napsal jsi hovadinu 😉

            Předtím než tu začneš něco takového tvrdit, tak si nejdřív udělej research na YouTube. Resiho 3 jsem hrál a dohrál mockrát. Nemesise v pohodě naporcuješ i bez zbraní a tak se mi z toho blábolu co si tady vyplodil taky trochu zvedly mandle 😀


            PS: Doufám, že moje gramatika taky nebude pod drobnohledem 😂

          • Inquisitor

            Když už tak "s deseti" a "pistoli" vole.

            • uher

              Ach tohle pravopysné argumentování mě vždicky baví, hned je vydět jak mají lydi co říct k věci. Jistě to souvysý s tèmatem a scela to obohacuje dizkuzi...

              Jinak já to taky hrál zhruba před lety (v době vydání), ale protože mi ještě není sedmdesát let, tak si ještě něco málo pamatuju. Neměl si jen pistoli, ale i brokovnici a teď přijde to šok. Nebudeš tomu věřit, ale dokonce jsi měl i nůž!!! 😯

              A překvapení nekončí, ten nůž jsi mohl používat neomezeně (!!!). Takže ano, dalo se to vyhrát, ano měl si tam zbraně i munici (jo bylo jí málo, ale na tom je ta série postavená) a hra ti dokonce dala na výběr jestli utéct, nebo bojovat (!!!) a jak už jsem psal, pokud sis dobře načasoval dodge, tak ti ani nemohl ublížit. Takže žádný účel, ale spìš zbožné přání špatných hráčů.

              Kdyby si aspoň napsal: "Pokud si dobře pamatuju, tak si musel utéct" a nekonstatovat to tady jako fakt, tak by ta tvoje oprava mého psaní aspoň nevypadala tak uboze...

              • Inquisitor

                Reakce na příspěvek:

                1) Máš pravdu

                2) Tu první odpověď jsem nepsal já

                3) Na ten pravopis jsem právě reagoval "sám na sebe" to sis mohl všimnout, že to není reakce na tebe.

                Takže se všichni uklidníme, nevim proč tolik vášně. Stačilo to napsat normálně, nevim proč ze mě musíš dělat idiota.

              • Rejsek

                Reakce na příspěvek:

                Ubohé je hlavně to, jak se téměř všude v diskusích negramoti místo uznání chyby a studu naopak bijí v prsa a zuby nehty si brání svou hloupost. A ještě k tomu v diskusích s kontrolou pravopisu...

                • uher

                  Reakce na příspěvek:

                  Ehm....no....a jak to teda souvisí s tématem jsem se doteď nedozvěděl 😀

                  Ale fajn, jestli si myslíš, že je špatný pravopis známka hlouposti, tak si ještě hloupější než já 😀

                  • Corvus

                    Reakce na příspěvek:

                    Tak předně mě fascinuje, že sítem na Games.cz prošlo "NEPOSER SE". Že by větry změn? :-D Asi ne...

                    A co se týče češtiny? Krmte si mě chlebovou polévkou, jak by řekl Rychlonožka, ale sorry jako... mě osobně to tedy hodně vadí. A ano, vím, že s tím nic nenadělám, ale je prostě fakt, že lidi píší jako naprostí dobytci, neandrtálci a prasata. Bohužel. Je to k pozvracení. A nepřestává mě fascinovat, jak si v té své debi**** libují. Ale to je váš problém.

  • Jack1947

    Tak myslím že to čekal každý nicméně trailer byl super. Vlastně být to ve FPS pohledu nezlobil bych se ba naopak😎

    Ted už jen uvažovat jaký bude potenciální REMAKE Resident Evil4 potažmo 5, šstku si ani moc představiot nedokáži. Radši bych nějaké ty porty her které vyšli jen na Wii-Gamecube protože to by bylo pro spoustu hráčů zajímavější.

    • Corvus

      Jen to ne! Pěkně pohled za ramínka.

    • J.V.Stalin

      Zajímavější by byly nové díly než neustálé remaky. Ale jak vidím, spousta hráčů se z nich může zbláznit, tak proč dělat něco nového že? 😐

      • U starších dílů v tom smysl vidím. Ale od 4. a dál už to začíná být o ničem. Po 3. bych radši něco nového.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit