zavřít
...

Jízdní řád na další týden – Kingdom Come, krásná skákačka a převtělování

Opět je tu náš pravidelný Jízdní řád a jsme si celkem jistí, že tentokrát víte, co v tomto týdnu vyjde. Po letech konečně vyjde české historické RPG Kingdom Come: Deliverance a dá se čekat, že jej má v kalendáři zakroužkováno nemálo z vás. Nicméně, pokud mezi ně náhodou nepatříte, nezoufejte, zajímavých...
  • Beruška (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Tak je v Kingdom Come Deliverence boj na koni ze sedla nebo ne? Nikde jsem nenašel jasnou odpověď jestli to tam je nebo není.
    13.2. (10 dnů)

reagovat

• Keagan (anonym)
    3 souhlasí, 8 nesouhlasí
    Kingdom teprv vyšlo a už se vyprdli na první backery :-D (žádné steelbooky, které jim slíbili)
    12.2. (10 dnů)

reagovat

• GoR (anonym)
      4 souhlasí, 1 nesouhlasí
      no bez steelboku to nestojí za to vůbec hrát :-D Když vezmeš jak probíhal vývoj, buďme rádi, že to vůbec vyšlo.
      12.2. (10 dnů)

reagovat

• Keagan (anonym)
        1 souhlasí, 2 nesouhlasí
        Tak já neřek, že nestojí..ale příjde mi to vůči backerům dost nefér. Hra vypadá zatím dobře, ale počkám na recenze :-)
        12.2. (10 dnů)

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.196.215.69.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.