Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uz aby byl preklad:)
    • Neumět anglicky v době, kdy se kašle na lokalizace her je docela sebevražda
      • i to se stava.. na uceni jsem vzdy sral
        • Hele já se naučil za půl roku na kurzu angličtiny(ve škole jsem měl němčinu, kterou naopak nepoužíváním dneska neumím), když mi bylo tak 13 a od té doby jenom koukám na filmy, sleduju recenze, poslouchám hudbu, nebo prostě jenom serfuju na netu a v tom videu není jediná věc který bych nerozuměl. Kamarád, který umí opravdu výborně říkal, že obrovský základ mu dal nějaký intenzivní 14 denní kurz, dneska žije v Kanadě. Nikdy není pozdě a umět anglicky je dneska důležitější než umět si zavázat tkaničky
          • no ja se anglicky ucil jak na zakladce tak stredni ,, kde to bylo stylem chcete dnes neco delat nebo ne ?? takze co se naucilo ..rychle se zase zapomelo.. ,jinak uz sem moc starej a linej se neco ucit,, kazdopadne snad tu nejsem jedinej kdo by je uvital *15*
            • Já se anglicky "učil" pak taky na střední, tam jsem zjistil, že ten kurz na který jsem chodil mě připravil k maturitě líp, než to co nás "učili" ve škole. Pokud nechodíš na skoukromou školu nebo nemáš učitele nadšence či rodilého mluvčího tak je to v čudu. Doteď si pamatuju, už to bude 11 let, jak u maturity byly některý jedinci schopný říct věty "I going studiing" a podobný patvary, ale to byla chyba spíš v nich než v učitelce, ne že bych omlouval příšernou úrooveň výuky angličtiny na českých školách obecně. Naopak na základnce jsme měli rodilé mluvčí a spolužáci, kteří chodili na angličtinu tak těm to dalo hodně, ale bohužel se nedalo switchnout na jiný jazyk *9* je cosi prohnilého na školství českém
            • Paulcz
              škoda, že nejsi línej psát příspěvky :)
    • To jo, taky čekám kdy konečně výjde nějaká čeština do Dooma. Nerozumím co tam ty příšery řvou
      • sice myslim tohle video ,,ale jestli potrebujes i do hry..neni nic lepsiho nez doom perverze
  • jindra.veliky
    uz aby byla ta ctyrka
    • To nebyl Rage? Ten se zrovna poved.
      • Rage se docela povedl, ale přesto, že to nebyla nejkratší hra, tak byla tak pitomě utlá, že mi připadalo "tak teď se to začíná rozjíždět" a za 5 minut hraní byl konec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit