Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč se ten pán nepochlubí obrázkama z Daikatany?
  • Název článku je zavádějící. Myslel jsem, že jde o obrázky z vývoje novýho DooMa. Zklamání.
  • C-BEAM
    Hlavne nech to id s Doom4 nepo*erie, osobne by som nechcel nič príbehové, už ani neexistuje akčná hra kde by človek nebol nútený pozerať na väčšinou infantilné filmíky každých 5 minút, rád by som si konečne zahral dospelú, brutálnu fpsku kde budem hrať nerušene od začiatku až do konca, kým sa level nepremení na hromadu mŕtvol.

    Inak škoda, že pri Doome sa preberajú vždy len Romero a J.Carmack, pričom to bol Adrian kto dal hre ksicht a bez ktorého by tá hra možno ani za veľa nestála.
    • Blue.Shark
      Já jsem taky hodně zvědavý. Před delší dobou jsem viděl video, kde lidi odcházeli z prezentace Doom 4 a přestože nesměli nic říct, všichni vypadali, jako by dostali novou hračku :))
  • hi-res v 320x240 :DDDD
    • 320x200, 240 moc bezne nebylo.
      • A hi-res se rikalo 640x480
  • Still
    *14*
  • Hezký! Kdo nevyrastal na Doomovi, neví co znamená být hráčem *5*
    • Tvůj příspěvek mě připomíná takovéto: " TVL, čumte na mě lidi, hrál jsem Dooma a vy ne, tak se z toho pose*te, protože jsem lepší, jak vy".

      (Dooma jsem hrál, ale tohle elitářství fakt nesnáším)
    • Tilwaen
      A Ty to víš? Povídej.
      • nebuď taká konzerva, Brumlo...
      • Je to neco jako prvni sex uz v deviti letech.
        • Tilwaen
          Jako kdo nezažil sex v devíti, tak neví, co to je mít sex? *1*
          • To znamena, ze uz to nezjistis, kdyz jsi ten sex v deviti nezazil :D
            • Tilwaen
              To nemusí být nutně pravda - stačí si ho prostě pustit. Ten Doom myslím *1*
  • Romero a Carmack...frkani :D
  • moc hezky
  • Btw dělá teď vůbec Romero na něčem novym? Přijde mi jen že každý rok slaví s Doomem jubilea a ukazuje staré podklady, pořádá přednášky, dělá letsplaye Dooma.. což je sice hezké, ale to je to co bude dělat dokonce života?
    • C-BEAM
      ušiel mu vlak, to je bežná vec ale zásadné je že on už nemusí nikomu nič dokazovať, svoje si odviedol a aj keby si teraz do konca života válal šunky tak pre mňa (a nie len pre mňa) navždy zostane jedným z herných bohov sveta počítačových hier.
      • Upřímně, příteli, je to obyčejnej vyfetovanej a tebou (a nie len tebou) přeceňovanej paňáca, kterýmu se práší od huby. Podařil se mu jen Doom a to ještě v kooperaci s dalšíma. Ten už z toho Olympu možná tak maximálně kadí někde u úpatí.
        • C-BEAM
          hovorí z teba primitivizmus. John Romero výrazne ovplyvnil nie len Doom kde jeho levely patria k mojim najoblubenejším ale takisto napr. i v Quake kde mám jeho levely takisto najradšej. Ja viem prečo je u mňa herným bohom a zároveň viem, že v súčasnosti už nemá toho veľa čo ponúknuť, takže nabudúce si radšej tie svoje úvahy o preceňovaní nechaj pre seba.
    • ne ceka az z nas budou jeho de..ky *15*
      • A co by mel jako delat, slavnej uz je a zustane, peníze ma asi taky, tak si blbne...

        I když nejaka AAA hra kterou by designoval by byla urcite zajimava, ale me docela staci to co uz udelal. Třeba takova Daikatana po tech letech ukazuje ze to je vlastne super hra, aspoň vse po prvním aktu, ten není nic moc.
        • pokud.vim.tak romero vede vyvoj pro oculus rift..takze toho nejspise dela.vic nez jen postovani artworku z dooma i
          • Romero?!? Nepleteš si to s Carmackem?!? *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit