Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kvůli Journey jsem si víceméně koupil PS3 ... a udělal bych to zas.
  • Podle mně další film co se tváří jako hra a ty hodnocení si nezaslouží
  • taky dohráno ,,ale nenazýval bych to hrou,,,je to spíš počin a ako bonus k nejaký hre by byl skvělý...nebo kdyby na nem vysela cenovka 50kč
  • Dobrý den, dnes jsme zkoušel hru stáhnout ze storu, ale je ps plus exclusive. Nevíte, zda se to změní, nebo si budu muset kvůli koupi zaplatit rovněž PSplus? Díky.
  • Malleth
    Dohráno. Je to pecka. 10 si rozhodně zaslouží
  • škoda, že to neni na PC. *13*
    • Protože by si to každej nakopíroval a nic by nekoupil.
  • Moc pěkně napsaná recenze.Bravo.Hru sleduju už dlouho,jsem rád,že to dopadlo dobře.Po zážitku s Flower mě to ani nepřekvapuje:-)
  • Teo: to urcite ne, byla to malinka zalezitost, nejspis delana na kolene jednim clovekem, nebo nejakym velmi malym tymem, a je to taky uz peknych par let... let's consult the mighty google, shall we?

    http://en.wikipedia.org/wiki/Cloud_(video_game)

    tohle =)
    • Tato hra je od stejných lidí, jako Journey (a The Path je naopak od někoho úplně jiného).
      • Psal jsem, že autoři Dear Esther udělali i The Path.
        • Což ovšem taky není pravda :-)
          • Pravda. Tvoje *3* Omlouvám se za mylnou informaci.
    • No vida, tak o tomhle jsem nikdy neslyšel...
      • je to rekneme, posledni ciste lyricka a umelecka potrava pro dusi, kterou jsem na PC potkal...vysla pred sesti lety, smutne =)
        • A ja jsem si jeste vzpomnel na Braid, i kdyz to zna asi kazdy. To je taky trochu lyricka hra :)
          • ah, braid sem nikdy nehral...netusim proc, abych se priznal >_>
            • Něco podobného jsem hrál na konzoli od větnamců. Dobrá plošinovka hráče nikdy neomrzí *5*
            • No tak! To je mozna hra, kterou hledas. Moc pekna zalezitost :)
  • a kdyby nekdo tusil, znal, hral, vedel o, dokazal najit - nebo co ja vim - nejakou podobnou hru, umeleckou, zasnenou, jako je toto, ci drive zminovany flower i na PC, prosim, rozdelte se o sve moudro. Ne ze bych nechtel mit konzoli, ale nevlastnim ani televizi a jsa studentem, prostredky na to neoplyvam. A jelikoz studuju zurnalistiku, asi ani nikdy nebudu =D.
    • Je to zvlastni, ted kdyz o tom premyslim, na PC "neco jako umelecke hry" byly spis vzdy depresivni, temne a skoro horory, nevim proc :) O nicem jako Journey a Flower na PC taky netento. Ale zasebe taky doporucuju From Dust vsemi deseti, i kdyz je to takova hra jen trochu.
      • Hmm, mam kamarada, ktery hraje skoro jenom indie pociny, a to jeste idealne od nejakych zapadlych ruskych autoru, o kterych nikdo nikdy neslysel...a pak mi vypravi, jak je cela hra v podstate basen a neuveritelne chytra, a tak podobne...jenze ja rusky neumim ani slovo >.>

        kazdopadne se podivam na dear esther. From dust mam jako milovnik malinko abstraktnejsich veci samozrejme dohrany, pripomnelo mi to ty stary francouzsky uchylarny. V dobrym slova smyslu...a sakra prace, ja si flower zahrat CHCI! pride mi to jako genialni napad a hra naprosto presne pro me ><
        • Tak v Rusku se s tím podle Pathologic, Sublustrum nebo The Void nemažou, a to jistě nejde o žádný indie underground. Škoda, že není víc firem jako Sony, který by víc tlačili originální tituly na PC platformu za rozpočty, o kterejch se může indie vývojářům jenom zdát...
          • Hmm, Dear Esther vypada hezky a tech sedm euro nebo kolik za to chteli se mi taky nezdalo prehnanych, takze uz pekne pribyva na disk =). Diky za doporuceni, nevertheless se nejedna o nejakou hravou, prijemnou, zasnenou lyrickou hru, kterou bych hrozne rad nasel...neco podobnyho, jako, jestli si vzpomenes, byla kdysi jedna hricka, kde clovek nejak lital s takovym malym klucinou a sbiral oblacky, nebo neco podobnyho...o nicem jinym to mam takovej pocit nebylo, ale i tak to bylo neuveritelny =)
            • To sice nejedná, ale emoce to v tobě nejspíš vyvolá, nejspíš tě to donutí i k zamýšlení a každopádně zjistíš, že takovou hru si ještě nehrál, nebudu-li počítat podobnou, ale skromnější The Patrh, hříčku od stejných autorů. O hře s klukem, kterej sbírá obláčky, opravdu nevím. Nešlo o nějaký mod do Flight Simulatoru? *1* *1* *1*
      • Možná mají evropští vývojáři vyvinutější smysl pro temno než jejich američtí/japonští/asijští kolegové *3*
    • Podle mě nic takového na PC nikdy nevyšlo. Maximálně tak From Dust, který má však s Journey společný leda tak písek. Zkus raději Dear Esther.
  • Panebože zmnente mrdatory. Dlsi pic*ovina co dostala 10
    • Máš naprostou pravdu, tvých kvalit ta hra rozhodně nedosahuje *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit