Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě to bude skoro jistě zklamání, neb jsem velký fanda Jurského parku a můžu říct, že Michale Crichton se v hrobě musí obracet.
    Tak předně, pokud se ve hře nevyskytuje prakticky žádná postava z filmu, proč autoři neupraví park do modernější podoby? Tedy udělat dinosaury podle nejnovějších poznatků a ne podle dvacet let starýho filmu, ve kterym se hrálo hlavně na efekty a který byl svou představou dinosaurů notně pozadu? Vždyť už v originále si Crichton pohrával s myšlenkou opeřených dinosaurů a dnes, když už víme, že velociraptor opeřený byl, ho nechat takhle? Vějíř u dilophosaura? proboha proč?:-D já chci konečně hru s dinosaurama, ve který nebudou mít namontovaný elektrický zařízení na hlavě a ve který budou REÁLNÝ, zbejvá mi bohužel hrát pořád dokola přes deset let starej Trespasser...
  • No, o tomhle bych byl hodně skeptický. Asi není zrovna jedoduchý rozpohybovat dinosaura, ale ani animace lidí, ani dinoušů a grafika celkově mě rozhodně neuchvátily, a hratelnost složená z QTE? Je mi líto, ale s tím běžte někam úplně dopryč.
  • Odulin
    Interaktivní film s quicktime eventy? Kruci a já se doufal v moderního, pěknýho Trespassera.....uvidíme, co se z toho vvyklube.
    • Pesně! nejlíp by bylo udělat remake Trespasser, ta hra byla trestuhodně nedodělaná, ale atmosférou a hratelností ( o x let předběhla Half-life 2 s fyzikou nutnou k postupu) mě naprosto dostala a dodnes patří mezi moje nejoblíbenější hry.
  • Porovnejte si postavy z toho videa z postavamy z CSI: např Hard Evidence, je to z jednoho těsta..ale těším se :) *3*
  • Bude to podporovat len Android a Win mobile?
  • Animace a textury dinosauru jsou temer dokonaly, skoda ze lidi vypadaj jak vzhuru nohama a naruby...
    • stejne jsou to jen chodici potrava pro dinosaury takze to zas az tak nevadi :D
  • kubakoumi
    Opravte to, ale honem :-)
    • kubakoumi
      Lepší :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit