Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • shino: prince of persia je pro mě vedle silent hillu jedna z nejlepších herních adaptací... za to tekkena bych přirovnal k céčkovýmu akčňáku.. no uvidíme co bude z tady toho, umím si to představit jako dost arkádovýho James Bonda
  • haha lol to si vybrali tu pravu hru *1* Uz hra samotna bola o nicom, slabo vyladena(cars handling) a hlavne - nemala skoro ziadny pribeh, bol to len taky sandbox. Co chcu na tomhle koncepte filmovat?!
  • MoravaGeorge
    Jako téměř fanatického fanouška série, mne zneklidňuje už jen fakt, že by měl být just Cause adaptován do filmu.
    No vážně, jen si to představte: Rico plachtí, Rico střílí, Rico hákuje auto, Rico hákuje nepřítele za auto ...
    Navíc zrovna Rica, beru jako tuctovou akční postavu, která nemá charisma.
  • to zase bude kravina...
  • Osobně to nemám rád. Usuďte že věčinou jsou filmy předělány na PC kraviny. A to platí i při hře předělané jako film. *3*

    Moje moto: -Musíš mít radost ze života.-
  • Problém filmů podle her je v tom, že si filmaři vybírají hry s tím nejhorším příběhem. Na druhou stranu kdyby podělali takový Deus Ex, Mafii, nebo jak už se i stalo Max Payne (tohle se opravdu nepromíjí *10* ), asi by jim šli fandové po krku.

    Just Cause by měl natočit jen jeden člověk, a to Robert Rodriguez. Ten jediný dokáže udělat z brakové kraviny skvělý komediálně-akční nářez *1* .
    • "filmaři vybírají hry s tím nejhorším příběhem" Tohle je opravdu povedenej blábol SH,RES,Max Payne maj do hroznýho příběhu opravdu daleko.
    • MoravaGeorge
      To zas prrr... jestli by to měl někdo režírovat, tak zásadně a jedině Steven Soderbergh, ten by to třeba dokázal i ozvláštnit a Rica by hrál Brad Pitt a Scheldna by si střihl George Clooney *1* *1* *1*
  • ale myslim ze prince of persia a tekken su celkom v poho filmy aj ked nemaju hernu dejovu liniu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit