Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Verim tomu, ze druhy datadisk k DII by byl perfektni i kdyz ten multiplayer se mi moc nezamlouva. Nicmene to velice vytecne pokracovani zvane DIII radeji vubec nemelo vyjit, jelikoz to uplne zastinilo celou serii. Tahle grindovaci aukcni rychlokvaska, ve ktere vsichni fanboyouve a nerdi vidi milionove zisky, tuhle serii uplne znicila, skoda.
    • Veskoslav
      Neznám ze svého okolí naprosto nikoho, kdo by tam někdy něco prodal za reálné peníze či si hru kupoval s tím, že by na tom šel vydělávat.
      • heh , to ze nikoho neznas neznamena ze nikdo nic neprodal. Znam lidi vcetne me co prodaly veci za nekolik tisic. Ale pravda je ze zivit se tim urcite neda. U me to vychazi podle odehranych hodin na necele euro na hodinu:)
        • protože nemas gear na magic find omg lol noob *15*
          • Veskoslav
            Ty víš, co má ty blázne? Nebo zase jenom blbě kecáš jak malý fracek, což tvůj písemný prijev odpovídá tak 12-13 let.
        • Veskoslav
          To jsem měl na mysli:) I když ti věřím, že jsi prodával ithemy, tak v přepočtu na "hodinovou" mzdu se na tom rozhodně vydělávat nedá, jak se někteří snaží namluvit:)
      • Prodal jsem itemy za cca 30 euro... Kamarád, když s D3 končil prodal všechny goldy co měl v přepočtu asi za 100 euro a s tím, že bude itemy prodávat si tu hru kupoval...
        • Veskoslav
          Tak G bych taky mohl teď prodat za cca 80 euro, ale nemám důvod no:) A kupovat si hru jenom proto, abych si řekl, že na tom budu vydělávat, to musí být hrozná nuda. Jelikož on nad tím musel strávit minimálně 60 hodin (což by mu musela padnout elitka za cca 250 miliónů minimálně, jelikož teď je kurz cca 50 milionu/4 eura, dříve 10 milionu/4 eura) a pokud mu ani to nepadlo, tak nad tím strávil mnohem více času než dkyby šel na brigádu a vydělal jsi peníze takto.
      • protože neumíš sehnat poradne dropy, ja mam nekolik accountu a bot programy bezi cely den a vydelavam slušnej majland
        • unsuccessful troll is unsuccessful.
        • Veskoslav
          Okdky blázni mají přístup k netu?

          P.S: Blizzard má jedny z nejlepších ochran proti botům ve svých hrách.
          • To vas zklamu. mozna papirove. Kamos fici na botovi uz delsi dobu a nemam problem. Penez jak slupek ve wowku a nic neresi. Btw ti frajeri co psali bota dkonoce na applestoru prodavaj aplikaci kde si muzete sledovat progres bota. Toz takhle s tou ochranou :0)
            • Veskoslav
              Tak není bot jako bot a náš blázen Cody myslí bot do Diabla. Jenom by mě zajímalo, jak ten bot pracuje.
          • loool jasne zkus si nekdy zahrát wowko battlegroundy a uvidíš tu ochranu proti botum nebo pozri youtube
      • Ale tady na diskuzi o teto hre se vzdy najde spoustu jedincu, kteri budou tvrdit jak na tom vydelavaji stovky eur, staci si procist diskuze :-)
        • Tvrdit mužu taky to že mám vilu na měsící a ufony jako služebnictvo. *7*
          • Ti to verim :)))
        • Veskoslav
          To jsou většinou ti, co to ani nemají. Každý normální hráč na tom nedokáže vydělat. A jednoho nakonec znám, co prodal věc za 1500, teď jsem se díval na herní forum v klubu a psal ta dneska. Ale to byl setovka zelená (luk), ale takový, že jsme mysleli, že oslintáme monitory. A je pravda, že dva tři ned psali dej to za 50 000 atd., to koupí. Dal to za 100-1500, prodal to a akorát se mu zaplatila hra + večeře. Jinak skutečně neznám nikoho, kdo by dokázal na tom vydělat nebo si tím vydělávat. Časově značně nevýhodné, když co 500 elitek padne něco vzácnějšího (navíc nemusí být nutně setovka nebo legendárka). Což 500 elit na inferno dělá něco přes 40 hodin a to musíš mít štěstí.
  • Však ten datadisk můžou klidně ještě udělat.

    Jaj jsem dohrál trojku, tak sem ji stejně odinstaloval a zase se vrátil k dvojce, která je poslední plnohodnotné diablo bez nějakých rádoby MMO nesmyslů.
    • Veskoslav
      By mě zajíly ty MMO prvky v Diablo III, jelikož zkratka MMO znamená Massive Multiplayer Online, což Diablo III nesplňuje. Online připojení je sice prvek MMO, ale tím pádem by jsi to mohl aplikovat třeba na AC Brotherhood, jelikož to taky vyžaduje online připojení (nebudeme se bavit o cracku). Nebo třeba série Spore, včetně RPG DarkSpore. A taky se nenazývají MMO:)Pokud myslíš aukční systém, ten je i v jiných hrách a taky se nejedná o MMO. Příkladem budiž "aukce" třeba v Diablo II, BG II atd.:)
      • Tuhle diskuzi už myslím máme za sebou - instancovaná MMO fungují přesně jako D3. Jeden svět rozdělený na nespočet instancí, mezi kterými se můžou hráči přesouvat (v tomhle případě se připojovat do jiných her), přičemž celý "svět" běží na vzdáleném serveru (což AC ani to ostatní snad ne), a je tu jedná všeobjímající aukce, ale to už je vedlejší.
        • Diablo 3 se da prirovnat k Guild Wars , takove zkriplene MMO:)
        • Veskoslav
          No ale pokud vím, tak třeba v GW 2 můžu jít kamkoliv bez omezení levelu, prostě odjdu k bráně a jdu. U D III to nejprve musíš minimálně sám či s někým projet. Nemůžeš jít tak, že zapneš hru a řekneš, že půjdeš do IV.aktu. U GW 2 si řeknu, že se podívám, co je na mapě pro levely 15-25 a jsem level 1 a přesto do té zóny jít můžu. To je zásadní rozdíl, D III nefunguje na principu otevřeného světa.

          P.S: Takový DarkSpore funguje naprosto na stejném principu jako Diablo III a přesto to není MMO nebo chceš tvrdit, že ano? Můžeš se libovolně připojovat do destinací, které ale už máš projeté!., server vytváří u sebe mapy+monstra z map:)
          • No, ale třeba takové Jade Dynasty je taky z části koridorovka. To nijak "MMO" neodporuje :)
            • No právěže to není s "prvky online". Ty hraješ online, to byl ten druhý bod.

              Ale to je jedno, D3 je pro mě dávno mrtvá hra, kvůli které nemá cenu plýtvat prostorem ani Tiscali Media :D
            • Veskoslav
              Příklad MMO ze světa Diablovek je War of The Immortals. Tam máš "klasické" Diablo s prvky MMO. Spousta hráčů na jedné mapě, otevřený svět, obchodování s hráči,ale ty hráče tam fyzicky vidíš vedle sebe, třeba máš 80 hráčů v hlavním městě. U Diabla toto nikdy nedosáhneš. War of The Immortals máš MMORPG, Diablo III máš RPG s prvky online, kdy klasický LAN nahradilo internetové připojení+aukce. Nic víc.
  • Jestli mohu doporucit diablovku pockejte si na Path of Exile hral jsem dva dny betu a TOTO je nastupce Diabla II se vsim vsudy (opravdu neprehanim - vyborne mechanismy a spousta veci k tomu plus prakticky nekonecna variabilita skill tree Diablo III neni spatne ale s PoE naprosto prohrava
    • PoE, pořád nejslabší díl z dnešních "diablovek". Fakt že jo, teda ještě by tam ´mohl být GD, jenže jsem ho vubec nehral tak nevím. + pro něj je teda F2P. A teda možný klon D2, resp. "nástupce" :)

      Doporučil bych spíš TL2 *3* Ten skill tree nakonec překvapil a je fajn, když už je řeč o něm.
      • Veskoslav
        Problém je u t TL II, že někomu nemusí vyhovovat grafické zpracování a co si budeme nalhávat takové dětinské a do temntoty Diabla daleko. Ale principt a herní mechanismy to je věc druhá, to je T II jedno z nejlepších na trhu.
        • Ok, z tohoto hlediska jsem to nebral, to je fakt, takze ok, asi to doporuceni zastupce bude nejlepsi pro PoE :)
    • Veskoslav
      PoE rozhodně ne, Grim Dawn bude "nástupce" Diabla II. Patch of Exila má přiliš much, sterilní prostředí, nudné vzhledy postav, sice je nádherný strom schopností, ale občas aby měl člověk mapu a vzhled komb a kouzel taky by mohli doladit.
      • jo poe, tak za pet let je tu jak na koni, vyvojari si ješte ani nekoupili pc na kterym to budou delat ale uz je jasne ze to bude nastupce diabla lol *1*
        • Zvláštní... tak jestli kód té hry, kterou jsem hrál přes měsíc každý večer, psali na papír, tak jsou fakt šikovní... *5*
      • Diablo nikdy nebyl o vzhledu postav, komb ci kouzel...
        • Veskoslav
          Taky byl k tomu perfektní hratelnost a znovuhratelnost, hry přes LAN atd. A PoE rozhodně nevidím na znovuhratelné:) Ale je to můj osobní názor, někdo si to určitě pustí znova.
      • lol jak můžeš říct, že PoE ne, když si ho nehrál :D .. já jsem hrával D2 poměrně hodně a TL2 pro mě není to spíše ten PoE
        • Veskoslav
          Jak víš, že nemám Beta klíč? Ty snad víš, pod jakým nickem vystupuji v PoE? Nebo jsi veštec?
    • A co teprve Grim Dawn? :)
      • Jo jo na GRIM DAWN se moc tesim
      • jo kickstarter, nejnovejsi zpusob tunelovani.
    • Naprosty souhlas
  • Já si chtěl čekání na D3 zkrátit, tak jsem začal hrát MOD pro D2 - Median XL 2012 (LoD v1.12 + Multires v1.02 + PlugY v10 + Median XL 2012 v005) a chytlo mě tak (jak klasické D2 v době, kdy vyšlo), že jsem se na D3 vykašlal a pařím stále MXL a pomalu se chystám přejít na Median XL Ultimative.
    Kdo neznáte, doporučuji...
  • teda, takovy butthurt jako Diablo 3 by snad nekterym mistnim nezpusobil ani 10cm siroky analni kolik, ani toho brekotu by nebylo tolik :D
  • Grim Dawn zase beru jako nastupce Titan Questu - delaji na tom nekteri z toho tymu :) ale budou zne
  • Hmm..vyvojari premysleli nekde u stolu o datadisku , pani ,to je informace jak brno. To ten datac byl uplne na spadnuti:) No tak snad nam priste reknou vyvojari EA o cem premysleji u stolu ..
  • Díky ceně a mnoha mnoha nadávek na tuto hru jsem si po deseti letech znovu nainstaloval poctivě koupenou originál Diablo II i s datadiskem za 500,- Kč !!!!! Sice předražené, ale alespoň další legenda do sbírky. A můžu říct, fakt jízda !!! Mám už necromancera a assasínku plus, mínus 70 level a ještě paladina a amazonku okolo 40 levelu a ještě se chystám rozjet druida. A navíc jsem si to nainstaloval i na notebook, který nejnovější věci neutáhne. Diablo III zhodnotím, až bude taky tak za 500,- i kdybych měl čekat 5 let. Veteránům vřele doporučuji.
  • Diablo 3 je z meho pohledu nejlepsi hra vsech dob. urcite je to jedina hra, kterou budu nasledujici roky hrat. Jsem spokojeny, navic s kazdym patchem je to leste lepsi a lepsi.

    Paradni hra.
    • jj tiež si myslím, dám 50 euro za hru, ktorá sa dokončí po dvoch rokoch patchovania
  • Diablo 3 je genilani pokracovani nejlepsi hack'n'slash hry vsech dob s absolutni hratelnosti, neskutecnou atmosferou, maniakalne dopiplanymi detaily a garantovanou zabavou na 100+ hodin. Tohle vam nabidne maloktera jina hra (za cca 13 stovek). Ale mistni chcipaci, neschopni akceptovat tento prosty fakt, muzou klidne oplakavat z dnesniho pohledu nudnou a nezajimavou dvojku do skonani sveta...
    • viem o jednej, ktorá to ponúka za 20 euro
    • Dopiplané detaily možná, ovšem vyjma hratelnosti. "Zábava" je to tak na 30 hodin, přičemž ale docela zábavné jsou hodiny desátá až třicátá, což je asi tak ten hlavní problém. "Chceš si zahrát rubačku? Jasně, dohraj tuhle casual blbinu pro děcka s obrnou, a pak ji za odměnu dostaneš!" Fakt super... Koupeno v den vydání, odloženo max po třech týdnech. Dost rozdíl oproti dvojce, která je na disku... no vlastně taky od dne vydání (plus mínus).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit