Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bumtaratabumbumbum

    Vypadá to božsky. Už se nemůžu dočkat. Přeci jen po strávení stovek hodin ve Warbandu se těším na změnu.

  • zdenek.sipek

    Ano, combat v mount and blade hrach je perfektni a hlavne v kombinaci s jizdou na koni v zadne hre neprekonany. Vse je velice intuitivni. Par novych pohybu tam pridali, nevim do jake miry to bude jen kosmeticka zalezitost. Je dost mozne ze to treba nekomu nesedne, ja mam ve Warbandu nahrano uz skoro 900 hodin, takze je videt, ze me ano :)

  • TheGGG

    zase budou vznikat cringe momenty kdy jste 1v10 a těch deset za váma bude běžet v jednom chumlu a všichni budou mít meč nad hlavou ve stejné cringe póze?

    • Jj ty památný doby, kdy jsem sám na koni obšancoval celou armádu. 

  • zdenek.sipek

    Vycerpavajici informace, streamy a rozbory hry najdete zde:

    https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,378752.0.html

  • vypadalo to pěkně dokud jsem neviděl otřesný combat system

    • Bumtaratabumbumbum

      Tak to bude zřejmě čistě otázkou vkusu. Combat vypadá velmi podobně jako ve Warbandu a to je, podle mě, nejlepší combat system s jakým jsem se kdy setkal.

  • zdenek.sipek

    Potvrzena beta a early access

  • zdenek.sipek

    No krom noveho videa, ktere je opravdu pekne, vyvojari predvadeli tricetiminutove hratelne demo primo ze hry, kde ovsem vetsina moznosti byla vypnuta ale nejaky boj, chozeni po mape a mestech se konalo. Na youtube uz je minimalne deset videi, tak muzete mrknout. V jednom v

    ideu se jeden vyvojar nechava slyset, ze hru chteji vydat v roce 2019 - pry nejdriv, co to pujde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit