Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela by mě zajímalo, zda bude ke koupi pack Wings of Liberty & Heart of the Swarm :) Nechce se mi to kupovat obojí zvlášť za ty prachy. Starcraft jsem měl vždycky hrozně rád, ale ta cena za třetinovou hru (a ano, vím, že to je trochu přehnané, ale nedá se to nevzít v potaz) to docela zabíjí :(
    • Klice z digi distribuce jsou za 699+749 tzn 1449. Jeste vcera meli oba dohromady za 1349.
      • Samozrejme ze ale ne od Blizzardu.
    • Veskoslav
      Blizzard podle fóra to nejspíš plánuje někdy na letní prázdniny. Stejně jako byli v akci 1. tří díly WoW:)
  • Shania
    jaké jsou vaše nejoblíbenější mise? Moje jsou: infiltrace protosské lodi (Emeny within), mise s Hyperionem (With friends like these) a likvidace vudcu primalních zergu (Supreme)
    • Overwatch
      Hyperion byl příjemné zpestření. Infiltrace byla taky fajn a osvěžující byly i ty občasné "boss fighty".
  • pár lidí tu řeší animace, takže jim asi jako jedinej smysluplně odpovím
    Starcraft (který čerpá z univerza Warhameru) vychází z deskových her. Proto je základní charakteristika síla útoku, obrana (jako by se v deskových hrách házelo kostkou). Nějaký animace jsou úplně mimo, ta hra na to není dělaná.

    A ještě něco, přijde mi super, že počet jednotek je omezen, je třeba si rozmyslet, co se dá postavita a co je plýtvání. Snad jedna z mála strategií, kde má každá jednotka nějaký smysl a ne že se po vzoru Command and conquere staví jen vlny té nejsilnější...
    • Shania
      Strategie Blizzardu nevychazí z deskových her a na útok si nikdy nehažeš, všechno má fixní hodnoty, není tu zadný crit, miss, vše se dá spočítat dopředu. A není mi známo, že by Dune 2 vycházela z deskovych her a už vůbec ne z Warhammeru.
      • nepsal jsem, že je to systém podle deskových her, ale že z něj vychází. čerpal jsem informace kdysy z nějakých stránek přímo starcraft, či blizzardu. Bylo to ještě k 1. dílu, ale od té doby se nic nezměnilo. Proč taky, když to funguje. V 98 moc vymýšlet nešlo a funguje to skvěle i dnes.

        fakt, že starcraft / warcraft vykrádá svět warhammeru je všeobecně známé, osobně mám blizzardy raději

        nevim, proč sem pleteš dunu, tu dělal skvělý westwood studio
        • Shania
          protoze pletes dve veci, jedna vec jsou herni mechaniky a to je to o cem jsme se tu bavili, ty uplne jasne vychazi z Dune 2 (jako naprosta vetsina rts az do prichodu ground control coh a podobne hry a total war) a druha vec je lore a zasazeni.

          Co se tyce lore, tak rict starcraft/warcraft vykrada Warhammer je jako rict, ze Avatar vykrada Pocahontas. Navíc je to naprosta neznalost toho jak Metzen, Samwise a další přemýšlí a z čeho si berou inspiraci.
          • Ale vykrádá a jak to jen jde:) Nicméně podle tvého avataru hádám, že o tom nechceš slyšet.
            • OMFG díky za ty obrázky, bez nich bych si neuvedomil, ze je to cele zkopirovane!
              Zerg - Alien, to napravo sproste kopiruje kraba a jakehosi brouka...
              Protoss - teda co ty dva obrazky maji spolecneho?
              Terran - no, sci-fi vojak v brneni... kopiruje... modrou barvu!
              Lidé, monstra a velmi vyspelí mimozemstané... naprostá kopírka... asi každého druhého sci-fi, které kdy kdo napsal!

              Hlavne bacha na ty oblé tvary, hajzli kopírujou APPLE!
            • Shania
              Ravene to má být vtip? Zaprve by jsi urcite nasel daleko lepsi srovnavaci obrazky SC a W4K, ktere by podporili tvoje argumenty vic, ale budiz.

              Takze pokud budu srovnavat dva tanky: Abrams a Chalenger, tak chces rict ze to taky odsebe okopirovali? Nebo je to tim, ze to jsou tanky?:) Vojak v hardskinu taky bude vypadat dost podobne. A kdybych chtel srovnavat marinaky, tak jsis mel sehnat obrazky z SC1, kde to brneni bylo daleko vic podobny. Eldari jsou elfove a ten na obrazku ma pouze protahlou helmu, protosove jsou vznesenejsi sedasove, navic nemaji pusu, jak jsis jiste vsiml, narozdil od eldaru. Ten treti obrazek se ti moc nepovedl, vubec se nepodobaji, navic se tiranidi zacli zazracne podpobat vic zergum az od treti edice, ktera byla az dlouho po starcraftu.

              To co je ale nejdulezitejsi, ze na prvni pohled poznas, ktery obrazek je z ktere hry...
            • RavenHolm
              Shania: Máš pravdu, že bez inspirace to moc nejde a spousta dnešních značek by bez ní nebyla. Nicméně on je rozdíl mezi inspirací a kopírkou. *3*
              http://cache.gawkerassets.com/assets/images/9/2012/01/511e1f95f206f1d6fc8340d398b98d14.jpg
              http://cache.gawkerassets.com/assets/images/9/2012/01/a253149030b4a8eadf242ba889d74713.jpg
              http://cache.gawkerassets.com/assets/images/9/2012/01/6cf43d3cbd11216db2f090dc7856b12c.jpg
            • Shania
              Konkretneji by to neslo? Myslim ze prisuzujes Warhammeru prilis velkou roli jakou sehral pri vzniku techto her. Proc tu nekricis, ze vykradli Dungeons and Dragons, Transformery, vsechny mozne filmy, animovane serialy,anime, co lotr, vsechny mozne fantasy/sf knizky, komixy........... Umis si vebec predstavit co vsechno frcelo v americe v dobe kdy tvurci hry vyrustali. Warhammer je sice popularni deskovka, ale ve srovnani s tim vsim ostatnim je to nic.

              A ano, vsechny tyhle veci najdes i ve Warhammeru a vis proc, protoze z tohohle vseho Workshop cerpal taky, je to spatne? Neni.

              Takze ja tu netvrdim, ze si z Warhammeru inspiraci nikdy nevzali, ale fakt nemam rad, kdyz je 10% moji hry podobné s jinou, tak je to rovnou kopirovani celeho universa.

              Rikej tomu proste inspirace, protoze bez ni by jsi zadny Warhammer nikdy nemel.
  • Mám takovou otázku, já nejsem moc zvyklý na ten nový patch do Starcraftu 2 a vůbec nevím jak se dá zapnout singleplayer nevíte to někdo prosím?
    • Veskoslav
      Po přihlášení na úvodní obrazovku máš nabídku singlplayeru vpravo pod sekcí campaing. Tam máš jako WoL, tak v případě zakoupení i HoS:) Máš tam i Challange. To jsi potřeboval? Potom pod sekcí Matchmaking máš training, který Tě provede.
      • díky, ale mě to přijde horzně cizí vždyt se tam nedá navolit ani mapa
  • ten odkaz ti nefunguje odkazuje mě na úvodní stránku youtube zkus to postnout ještě jednou dík
  • Veskoslav
    Jsem někde v půlce a můžu říct, že klidně tuhle hru zařadím po bok velikánů RTS jako je AoE II či Warcraft III. Tohle není datadisk, to je naprosto plnohodnotná hra, která vyžaduje ke spuštění pouze původní hru. Různorodé kampaně a zakomponování Sarah do každé mise jako hrdiny a vylepšování jejich schopností v rámci Zergské rasy. No lahůdka. A to nemluvím o různých překvapeních pro hráče původního Starcraftu a datadisku Brood War:) Osobně bych dojel kampaň na jeden zátah, nebýt školy, práce a toho, že to musím jezdit po nocích. Ale osobně musím doporučit. Skvělá hra.

    Přidávám odkaz na video od mého oblíbeného studia, co se specializuje na animace:)Jedná se o předělání traileru na HoS:)
    http://www.youtube.com/watch?v=BBSmo4JW4mk
    • ty tu školu studuješ už nejak dlouho ne, copak?
      • Veskoslav
        Nevím, jestli ti někdo řekl, jak dlouho trvá studium, ale trvá skutečně dlouho.....
        • a co studuješ?
          • Veskoslav
            Ekonomie se specializací na řízení průmyslových systémů. Střední školu mám stavební.
            • nedelal jsem si legraci opravdu bych rad farmaril
            • johny zabil *1* teda zatím snad ne, tohle doufám nikdo nemůže brát vážně. Protože kdyby jó...
            • p.s.
              pak bych se prihlasil do farmář hledá ženu a našel bych si holku, jo ale když nemáš poradnej traktor tak nemáš šanci :(
            • to je zajímavý, mít vlastní pole a traktor je takový muj sen kdybych mel farmu jak ve farming simulatoru :)
            • já se pustil do agropodnikání, v 5:00 vstávám do práce, v 16:30 jsem tak doma a jediný, co stíhám, je občas za týden na hodku CS:GO. Ty jsi blázen, hodin si na disk SC, to už bych na učení moc nekoukal
    • No ne, vůbec jsem nezaregistroval tenhle trailer a to sleduju každé starcrafts :) Díky za upozornění. Jinak s pod ten názor se klidně podepíšu :)
    • ten příspěvek nad tebou měl být sem *1*
      • Veskoslav
        Děkuji z upozornění. Opraveno:)
  • někdo ríka že sc není realny pohled na bojište ale je to jen strategická mapa kde jako velitel zadávate prikazy. Nevíte proč potom ta mapa nejde víc odzoomovat a proč jsou ve hre jednotky s "animacemi" (jak, které, pravda) a ne jen ikonky?

    Btw když už mluvím o animacích, proč je nekteré jednotky mají a nekteré ne? Treba letajici jednotky se jen na miste otočí o 180 stupnu není tam žadny manevr nebo setrvačnost (jako v company of heroes nebo supreme commander)
    • Tjn, mohlo by to byt dobré (animace):) Ale to bojiště jsem fakt nezachápal *1* Prsím tě, už konečně mysli. *7*
      • jak to myslíš že mám myslet? to bojište byla jen reakce na predeslou diskuzi k sc kde mi rikali ze proto nemaji jednotky v sc ani priblizne realne proporce (tank velky jako cruiser) protože je to pry strategicka mapa lol
    • p.s.
      tohle neni hate ani flame jen si myslím že technicka stranka hry je docela odflakla a je jen málo her kde je tak patrny rozdíl mezi promo obrazky a tím co vidíme skutečne ve hre
      • Shania
        Je to jednoduchy, o co tu jde je hratelnost a vsechno ostatni se tomu podrizuje, nehledej na tom nic realneho, protoze to tam nikdy nenajdes.
        • tak proč marinaci pohybují nožičkama a zergove kridelkama to taky mohli vynechat *7* , jinak manevr vetší jednotky ma vlyv na hratelnost protože prodlužuje reakční čas te jednotky
          • Veskoslav
            Proboha....Co na to říct. Nehrej to.
            • vzdyt to ani nehraju jen diskutuju slušne
      • Ptáš se proč ve stacraftu nejsou letecké manévry ale jednotka se otočí na místě, to jako vážně?
        • jo vážne
          • Jak psal Shania podemnou, jsou už takhle prostě nastavené pravidla pro hratelnost od samotného prvního starcraftu, proto mi přijde zaímavé se nad tím pozastavovat u datadisku ke druhému dílu.
            • Možná bychom si zvykli a pochvalovali si nakonec, nicméně si myslím, že si můžeme být vcelku jistí tím, že se to nikdy nestane. :D
            • na otačení byste si zvykli ver tomu a ješte byste si pochvalovali :)
            • Už jen kvůli multiplayeru se nikdy ve starcraftu takovéhle animace u každé jednotky nedočkáš, ono i kdyby se ta jednota otáčela jen opravdu chviličku, pořád to výrazně změní tu hru, stačí se podívat na pro zápasy. Prostě je v téhle hře udělané otáčení jednotek okamžitě a musíš se s tím smířit :)
            • ja se nad tim pozastavuju když vidím jake krasne animace maji jednotky v supreme commander a to je prosím hra kde jsou techhle jednotek stovky a v company of heroes taky tank udela krasnou otočku
  • tak nějaké velké fiasko se nekonalo ale stejně to Blizz dokonale nezvládl páč 12.3. už nejely Achievementy, jasně hrát se to dalo, ale to jste stejně tak dobře mohly hrát i offline ty servery pro hraní mise potřebujete jen na achievementy a ty první den nejeli. Ted už to jede, ale nelze říct že to zvládli skvěle. Nezvládli a to jsou jistě v tomto oboru nejlepší!
    • Hraju už víc jak 15 a nikdy jsem žádný achivementy nesbíral...osobně mi to přijde jako "vaření ze vzduchu", žádná přidaná hodnota v tom neni. Ze hry chci zážitek a ne 100 ikonek ze statistik o tom, co všechno jsem udělal.
    • Shania
      Myslis ty archieventy, které udělá uplně každý i poslepu? Podle mě je absolutně nezvládli a měli být aspoň na hard. Krom toho jsem to hral celý den, sice to hlásilo, že se jsou offline, ale chybí mi jen u dvou misí, takže je to zpětně započítalo.
      • Veskoslav
        Náhodou některé jsem nedal při prvním hraní:) A některé ti dají i docela zabrat:)
        • Shania
          Ja je taky neudelal vsechny na poprve, prevazne proto, ze jsme se dival a z po dohrani mise jake tam jsou, ale uz jen tim, ze jsou na normalni obtiznost, tak moc zabrat nedaji. U WOL jsem musel obcas jet kampan celou znovu, abych si napred vylepsil, nebo ziskal urcitou jednotku, nez se mi to povedlo a uz vubec nepocitam dokonceni posledni mise na hard.
          • Veskoslav
            No já mám všechny mise na Brutal a to i za Prottosy a řeknu ti, že obrana na Brutal, no dlouho mi trvalo než jsem zjistil, jak jet taktiku. Pak mi mí hodní kamarádi po dohrání řekli, že jsem se mohl mrknout na net *1*
            • No pro mě asi tak těžké jako War kampan za nemrtve ubranit liče na hard :) über tohle ikdyz tady neslo ničit báze
  • Tak jsem dohrál kampan ( na normal = je to spíš easy *3* ) ted se chystam na brutal obtížnost pak na multiplayer. Nemam co vytknout stalo mě to 800 kč a nelituju , prostě parada .
    PS: jinak S.Kerrigen je strašně sexy at už jako člověk nebo Queen of Blades *14*
  • Kr.Pa
    829 se vsemi dostunymi slevami na mmoboost
    http://mmoboost.cz/starcraft-2-eu-heart-of-the-swarm-expansion-digital-download-pc-mac.html
    • drahé ještě k tomu jen digi klíč já koupil za 789,- krabicovku v surtepu viz srovnání cen: http://hry-pro-pc.heureka.cz/starcraft-2-heart-of-the-swarm/#c4079:3 nebo taky softcom ji má za 799,-
      • Kr.Pa
        nekde ale prodavaji polske verze! tak pozor
        • ucho
          a čím se liší ta polská verze? anglicky je taky ne? nebo česká je česky? já si tedy teprve minulý týden koupil wings of liberty (na strankach blizzardu), ale díval jsem se různě po netu a nevšiml jsem si, že by se ty klíče, co se různě prodávají, jakkoli lišily.
          • je to asi jedno jen máš krabičku s polským textem ve hře si jazyk můžes zvolit jaký chceš ( ale třeba na krabici se píše že je to pro EU region, ale při zadání na battlnet píše region global tak možná že teď už je to jedno odkud je klíč, ale nezkoušel jsem tak nevím)
        • jj ta za 789,- je AJ uplně nejlevnější za 758,- je už polská

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit