Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • $mrt DLC !
  • Remake , štstná majitel původní verze PS3 , nebo snad už má PS3 konečně funkční emulaci ?
  • Famózní hry od začátku do (doufejme prozatímního) konce série... Jen si připadám trochu blbě, když na PS3 hraju Blood Omen a Soul Reaver z PSone *1* Ale je fakt, že žádná z krabiček nadepsaných PS3 na tuhle klasiku nemá :-)
  • Presne :) srdcovka meho mladi :) taky asi zaparim :)
  • Dlaha
    Chtělo by to novej Soul Reaver, vážně bych si zase zahrál za toho kouzelnýho upíra Raziela s jeho zlomenými křídli a bez dolní čelisti *4* Asi to vyhrabu ze šuplíku, jak bude čas, a dám si nějaký díl znovu.
  • No já hrál všechny díly série a vetšinou obě postavy stáli proti sobě, ale na konci příběhu (Defiance) se tak trochu spojili proti společnýmu nepříteli. Raziel nakonec umřel, aby pak mohl Kain pomocí meče Soule Reaver porazit hlavního záporáka (nějakej bůh podsvětí).
  • sleepless
    Doufejme, nicmene je fakt, ze hlavni osoba za Legacy of Kain serii..Amy Henning..uz je pryc. Dokazali by na to zbyli kolegove vhodne navazat? Tot otazka :)
  • Dúfam, že v prípade Kaina & Raziela nezostane len pri týchto štekoch v Lare Croft a Crystal Dynamic sa vrátia k svojej srdcovej sérii. Pokiaľ si SquareEnix trúfa oživiť série Deus Ex a Thiefa, tak by ani Legacy of Kain nemusela zostať bokom.
  • Aha diky.Ještě že jsem nehrál......... *3*
  • tak nechaly tam dabing lary croft :/ snad kane nebo lynch taky nebudou mit zenskej dabing
  • pak existuje i Legacy of Kain Defiance kde se Kain snaží Raziela zachránit *3*
  • ako ja som sa stretol s tou seriou uz davno, tak mozno si zle pamatam, ale preco ma raziel zensky dabing? mne sa nezda, ze by to bola zenska. alebo sa mylim?
  • hrál jsem kdys jedičku a tak se ptám.Jak to že spolupracuji v té hře spolu když ho přece schdil do té řeky duší a utrh mu křídla??zasvěť mě...zajimám mne to jen z příběhové linie jinak mě ta hra moc neba?
  • Tak to já jsem teda zatlačil ohromnou slzu, pže Kain a Raziel jsou srdcová záležitost. Škoda, že už je tato série mrtvá.

    Jinak co se týče videa, tak ten Kainův plášť vlaje teda dost divně :-))
  • dlc smrrrrt
  • no omg Kain ty oči:DDD asi žral houbyčky *1*
  • Oni vydají oboje, jen chtějí, aby si hráči určili, kterej první :)
  • proc by tam nemohly dat oboje ? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit