Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak nepůjde stáčet auta tak to nebude ono *1*
    • to neni AAA hra?
  • Samozrejme ze je najlepsie si nieco vyskusat na zivo, ale to co hovoris ma velmi malo ludi. Uz v dnesnej dobe vobec neplati, ze kazdy druhy ma niekde doma staru skodovku alebo zigulaka v garazi a na dvore a hlavne otca/dedka, ktory by ti vedel ukazat ako to funguje. neviem, ja naprikald o autach viem nic a vrchol udrzby, ktoru som ochotny a schopny robit sam je naliat zmes do ostrekovacov, na vsetko dalsi by som isiel do servisu. A z nudy si asi nerozoberiem auto, aby som sa mrkol ako to funguje. Takze pre takych ako ja, ktorych je urcite viac nez dost to moze byt super.
  • Still
    *14* Jako šprt jsem hrál Gearhead Garage a od té doby tu snad nic podobného nebylo. Jsem na to zvědav
  • Něco podobného jako World fo guns, tak to by mě mohlo i bavit
  • Jack1947
    Tak simulátor traktoru tu máme, popeláře taky, sněžné roplby, vlaku, tramvaje dokonce i metra... snad i ty zametače by se tam našli nebo stavební inženýr...

    Co ale moc vidět není nebo není je automechanik je to důležitá profese a at si řiká kdo chce cochce , ve hrách opomíjená a chceto změnu... každý kluk se chtěl hrabat v tátovYm autě(nebo možná dívka pokud je z auto-moto rodiny he) no ale tehdá nemohl takže ted si to může vynahradit, je to jak Surgical... auto je jako lidské tělo a běda kdyby mu něco přebývalo nebo naopak chybělo. *4*
    • Jacku prosím tě drž už hubu.
      • Rejsek
        Tak zrovna tenhle jeho komentar jsem nemusel cist 2-3x, abych mu porozumnel, coz je vzacne. Takze ja bych ho spis pochvalil a namotivoval.
  • jindra.veliky
    tak co Pskari? Podepiseme petici za verzi pro PS4? *5*
  • Tady máte loňský ročník na Android a na Steamu je taky https://play.google.com/store/apps/details?id=com.playway.cms2014
  • Ok takže auto alespoň na testovací okruh vzít můžete . Asi bych toho chtěl moc , ale to co bych chtěl ideálně už existovalo a neslo název "Street legal racing :Redline" Nebýt zabugovanosti a špatné optimalizace už dávno mohl tuning v NFS i GTA vypadat jinak .

    Zatraceně ani netušíte jak moc mi tohle chybí třeba i v GranTurismu , které spíš stagnuje než aby se stalo opravdu ultimátním automobilovým simulátorem ... hezky si pohrát s díly ne kliknout a hotovo jak je tom,u obzvlášť v novějších dílech :/ .
    • SLR:R je paradni hra! Jedna z mala, kde naraz do zdi uz treba v 90-ti znamenal totalku. Coz vhledem k tomu, ze se zavodilo ve meste plnem vseho mozneho do ceho se dalo vrazit...
      Kdyz clovek tunil bez rozmyslu, tak bud si pri zatezi odrovnal motor, nebo to nezatacelo nebo to nebylo stabilni...
      Jejda musim to sehnat, dneska uz mam konecne pocitac, na kterem to pojede na max. (viz. optimalizace :) )
  • V 90. vyšla hra, která se tuším jmenovala Garhead Garage - demo jsem miloval a proseděl u něj hodiny, plnou hru jsem ale nikdy později nehrál - už nebyla k sehnání...

    Jsem na to zvědavý... *5*
    • Jo Gearhead Garage. Demo mi sežralo spoustu hodin mého mládí, i když tam byli pokud vím dohromady dvě auta. Plnou hru jsem před časem sehnal, ale v té době už to nemělo to kouzlo...
  • grafika je hezka ale tohle je z kategorie her proč to radši nezkusit v reálu. hodne lidí ma preci v garaži nejakeho veterana na kterem po víkendech kutí
    • Rejsek
      Tohle je pro lidi, co si takove veci nemohou dovolit, pro decka, ktere od mladi pritahuji auta a muzou se na tom trebas naucit zaklady a co kde v aute je, nez vyrostou a zacnou kuchat vlastni opravdovou karu a taky pro obycejne zvedavce, co nevystudovali mechosa a na aute by se do zadnych velkych oprav nepousteli, jako jsem treba ja. To co rikas je hodne hloupa uvaha.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit