Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ptakopysk_Perry

    Díky, že dáváte na poctivě na spotify i Legendy ze stolu. Velké zpříjemnění šichet. 

  • Mikit

    Já jsem hlavně rád a moc vám za to děkuji, že stále udržujete při životě možnost stáhnout FC jako mp3. Jsem asi stará konzerva, ale v tomto formátu poslouchám Fight club (i jeho předchůdce) už od jeho počátku. A doufám, že ještě nějakou (dlouhou) dobu zde tato možnost zůstane. 🙂

    • medveddd

      Tyjo tos mi úplně připomněl, jak jsem před spaním na svojí empétrojce poslouchal v roce 2006 na tajňáka po večerce hPod. A to jsem v tý době ani neměl PC, který by rozjelo všechny ty hry, o kterých se pánové z Levelu a Hrej bavili.

      • Tak to sa ti veru čudujem , pretoze kvalita zvuku vtedy bola tak mizerná, že človek si mal chuť vytrhnúť uši ( výbuchy smiechu, šumenie v pozadí, odfukovanie do mikrofónu, nevyvážené zvuky jednotlivých ľudí v mikrofóne a pod. )

      • Někde v těch létech za mě primárně PG24, Dota, Deathův koutek demence.... good old times :D. A ze zahraničí samozřejmě Pure Pwnage. Tenkrát sme si s kámošem dokonce nechali vyrobit trika :D.

  • Poslouchám vás v Pocket casts😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit