Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jé já jsem vyhrál, vůbec jsem si toho vyhlášení nevšiml. Přijdu domů a hra na stole, mockrát děkuji, nečekal jsem to.
  • sleepless
    Výherce soutěže vyhlásíme během zítřka, to jest 12. května. Dejte nám trošku času na zprocesování :)
    • Core
      A já tady refreshuju jako blázen *1*
  • Cajk
    tohle snad ani zadarmo:)
    • Zadara bych to bral.Mam málo krabiček XD
    • asi tak 8)
  • USER47
    V tý třetí otázce je chyba (jak jsem napsal i do emailu). Redakce určitě myslí A*** M***, ale ten Knoxe nedaboval. Pravděpodobně tak budou muset uznat víc správnejch odpovědí, když pravej dabér nehrál v žádným scifi hororu.:D
    • taky si myslím že redakce myslí A**** M**** ten hrál v A*****
    • sleepless
      V otázce byla opravdu chyba (spojily se hrušky a jabka při psaní), takže ano...uznáme obě dvě správné - odpovědi. Omluva všem.
    • je vidět že víš prd a moc hledat neumíš :)
      • rancor1223
        Jak bylo řečeno, osoba zmíňěná v jednom z článků, není dabér Knoxe, ale úplně jiný postavy a zároveň je to ale ten který byl v onom slavném sci-fi.. A já říkám že dabér Knoxe tam prostě nikde není..
        • Pravda ale zase je ze i pravy daber knoxe si zahlar ve scifi hororu :) pokud upravy otazku tak jak ji vsichni ocekavam ja opravym svou odpoved. ale zatim ponecham svou odpoved s daberem Knoxe ktery je predmetem otazky, tak jako tak to mam dobre :)
          • ucho
            předmětem otázky je i slavný scifi-horor a tenhle herec na kontě nic takového nemá...
            • ucho
              Rompex: pokud je otázka koncipována, že ten film MUSÍME znát, musí být film logicky slavný a provařený. nemusíš tedy slovíčkařit. mimochodem jak vidíš, otázka je nyní opravená, takže tak...
            • Kde vidis napsano ''SLAVNY'' scifi horor ?
    • rancor1223
      Jo, máš pravdu, opravdu tam je chyba. S odpovědí radši počkám až to někdo opraví. Každopádně kdo daboval Knoxe sem nikde nenašel..
  • :D heh, přečetl jsem to cele i shledl videorecenzi, ale nenašel jsem dabera, ani na internetu. Jeden co tam byl zminěn mi ale nesedí, protože nehral v žádném známem sci-fi horroru. *10*
    • kotty
      Doporucuji precist i prvni dojmy ;)
      • ucho
        to je hezké, ale k čemu je to dobré, když ten člověk tam zmíněný Knoxe nedaboval a jeho skutečný dabér v žádném hororu nehrál a věnuje se spíše seriálové tvorbě...
    • Přečti si pořádně uvedené články. Vždyť tam máš i napsané, že tam jsou všechny odpovědi.
  • rancor1223
    Takovej bordel bych chtěl mít doma taky :D
  • Takového "bordelu" by mohlo být klidně více. *4*
  • Core
    To máte pěknej bordel v redakci! *1* Odpovědi odeslány, snad budu mít štěstí *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit