Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Llour
    Bannerlord a KCD nejdou proti sobě a tvůrci těchto her rozhodně neplánují datum vydání podle toho druhého. Nebo snad někdo považuje Warband(Bannerlord) za přímého konkurenta Zaklínače nebo Skyrimu??
    • Urcite to neni konkurent, tady bych to videl spis bliz k total waru nez k zaklinaci ci skyrimu....
    • Jiný typ hry, KCD bude o příběhu a větvících se questech s mnoha možnostmi jak je řesit, zatimco M&B lehce generický sandbox kde hraješ za pána světa
  • Pamatuju si jak jsme s kámošem pravě probírali to jaký by ty hry asi byly kdyby na ně netlačili velký společnosti. Mount and blade je jedná z mých nejoblíbenějších her vubec.. to že ti tvurci si jedou nezavisle a vubec po přečtení tohohle článku jsem strašně happy :D Takhle by to mělo vypadat všude. Doufám že se objeví více takovíhlech nezavislých studii, hrám to jenom pomáha. Stačí se podívat na kingdome Deliverance kde jsou tvurci skoro nezavisli( protoze vetsina velkych spolecnosti se na ně vykašlali) Perfetkní stav :D Rád si počkám.
    • Amen bratre
  • jen ať si s tim hrajou dokud to nebude perfektní, uspěchávat vydání je debilní přístup
  • TheGGG
    Bannerlord a KCD mě začnou zajímat, až na ně vyjde nějaký fantasy MOD... jako LOTR, GoT atd
    • tomekbobek
      Na Bannerlord vyjdou určitě :)
    • ty sám seš fantasy
    • Ámen.
      • haha, takto jsem se ještě nepobavil, vy jste jedničky z hvezdičkou
  • A co Of King end man ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit