Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Hrál jsem teda těch 30minut ale to byla hrůza, to fakt nemohli udělat něco s tím jasem ? tak 20minut jsem se zaobíral nastavením jasu! to se fakt nedalo, i s baterkou nebylo nic vidět možná dobrá hra ale ten jas to zabijí. Každá místno jinak osvětlenáá omfg!!?.

    • Jack1947

      To není o tom že bych byl noob a tyhle hry mi nešli prostě, je to pěkně přiblblé. Nejsem sám komu to vadí.

  • Carnage666

    Mam dotaz pro fanoušky RE her. Hrál jsem 4 asi hodinu a 5 tak 20 minut a tak tři hoďky ten díl na lodi a na to že to je střílečka je to bez gamepadu absolutně nehratelný (alespoň ta 4 a 5) a přesto je min. 4 vychvalovaná do nebes. Já nevim ale to ovládání který je strašně pomalý nikomu nevadí?

    • TheGGG

      tak hraj s gamepadem, co je tvoje pointa? a RE není rychlá TPS hra jako gears of war, ale spíš pomalejší typ hororové-akční-crazy-japonské TPS hry

      • Carnage666

        Pointa je proč to předělávat na PC když to je pak nehratelný skoro :) a takovej Evil Within se hraje celkem dobře a to je taky "pomalejší typ hororové-akční-crazy-japonské TPS hry"

        • Taronyu

          RE4 sa dá úplne v pohode hrať s myškou.

        • TheGGG

          prostě si jako u x jiných japonských her na pc připneš gamepad

    • Lukyz

      Podle mě je třeba si uvědomit, že RE4 je dnes už 14 let stará hra, takže ano, na dnešní standardy je to trochu nemotorná hra, ale ve své době to byla skvělá TPS. Navíc jde primárně o konzolovou sérii, takže je tomu uzpůsobené ovládání i styl hry.  

      • Carnage666

        No jo ale když to srovnám s jinými third person střílečkami na konzoli jako třeba Gears of War, The Order 1886 tak ten gunplay a kamera je úplně na jinym levelu a u toho RE mi přijde že je to od 4 (kde to bylo teda poprvé) pořád stejně špatný a přesto je to tak populární. Každopádně to je teda spíš špatně portnutý na PC když nejsou  schopný udělat tu kameru v pohybu s myší synchronizovaně a lépe.

        • Jack1947

          To by musel vyjít remaster, podle mě furt lepší nemotorná čtyřka než hrozná pětka kde se dalo i mlátit ale ta akce byla přestřelená.

          • TheGGG

            a RE5 je pořád mnohem lepší jak RE7, který vlastně ani není RE hrou...

            a RE4 je možná nejlepší RE díl vůbec, to se změní až maximálně remástnou RE3 někdy v budoucnu

            • Jack1947

              Omlouvám se myslel jserm na 6tku Resident evil 5 byl dobrý... poslední dobrý před resi 7 Revelations moc nedpočítám i když jsem si užil oba dva díly.

  • TheGGG

    konečně si člověk zpraví chuť po RE7...

    • Jack1947

      leda ty...

  • bukrr

    Neuvěřitelný. Série, která mě nikdy nezajímala, pokouší mé "no pre-order" pravidlo "blbým" remakem 😀

  • Lukyz

    Tohle bude mega nářez, fakt se mi po dlouhý době klepou ruce na pre-order 🤔

    Tak se to rozhodne v pátek ☝️

  • Sr_Lobo

    Moc se těším! Moc! Moc! Moc! 😍

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit