Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdeeneek
    Cena her - staci si za 1200,- Kc zaplatit PS plus a mas kazdej mesic hru/hry zdarma. Na ostatni se da pockat, nekupovat je hned po vydani za plnou cenu ...
  • zdeeneek
    Ja jsem treba Personu, Ninja Gaiden ani MGS predtim nehral, takze mi nevadi, ze to jsou remaky starsich her.
  • Protoze ti umozni si to zahrat mobilne. A pokud nemas zajem o mobilni hrani, pak je vskutku zbytecne uvazovat o mobilni platforme. Zabavnych her tam najdes dost, vic nez zaznelo. Ja osobne tam rozhodne nestiham hrat vse co bych chtel, hraju na ni tak 10-15 hodin tydne. Ale pokud bych chtel treba jen strilecky a nic jineho, tak bys mel docela problem. CoD nestojá zw zminku, ale hodne dobra je treba Unit 13, i kdyz ta asi neuspokoji hrace CoDu. 3DS sleduji a zatim tam jsou 3 hry, ktere me zajimaji.
  • Souhlasím mrtvé zařízení
    1. Neuvěřitelná konkurence tabletů a telefonů, který má každý člověk.
    2. Většina lidí si během cestování. které většinou netrvá tak dlouho nemá chuť pouštět do velkých akcí.
    3. Cena her a jednoúčelového zařízení je vysoká(zbitek funkcí má v té samé nebo lepší kvalitě v telefonu).
    4. Systém (s androidem by to mělo větší šanci)
    5. Všechny hry nejdou koupit online přes obchod (tím si nejsem jistej abych nekecal)
  • Persona 4, Ninja Gaiden a MGS HD jsou remaky nekolik let starych her, fakt mi neni jasny proc bych si kvuli tomu mel kupovat specializovanej pristroj za nekolik tisic. Je to fakt bida, presne jak sem cekal. Jeste tam vyslo snad COD od nejakyho beckovyho teamu a dostalo to vsude 3/10.
  • zdeeneek
    Par dobrych her se tam taky najde : Soul Sacrifice, Persona 4, Metal Gear Solid HD Collection, Gravity Rush, Ninja Gaiden Sigma Plus, Uncharted Golden Abyss ... Tezko rict co od handheldu ocekavas. Ja mam Vitu jen na prilezitostny hrani, takze mi nabidka her bohate staci. Na 3DSko je sice knihovna her daleko vetsi, ale stejne mam na nej doma asi 5-6 her a zbytek me ani moc nelaka vyzkouset.
  • Vyslo vubec na ten radoby handheld neco poradnyho? Na 3DS vychazi jedna pecka za druhou, naposledy Fire Emblem.
  • Souhlasím :)
  • Vita is dead baby, Vita is dead *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit