Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw

    Zábavná hříčka na dvě odpoledne. Recenzi souhlasím. Fajn se to hraje i se na to dívá. Takový živý film od Pixaru

  • LessPh

    Pockam na steam verzi a urcite koupim. Zarazi me, ze nikdo nevidi spojitost s Beyond Good and Evil, Kena je prevlecena Jade! Pohyb je hodne podobny a i celkove umelecke pojeti... BGaE je jedna z mych srdcovek a tohle bude taky..

  • Corvus

    Bral jsem předobjednávku deluxe edice (se soundtrackem) za 1200 Kč a nelituji byť jediného centu. Kena je prostě parádní. Kor na PC, v plné palbě. Jinak hudební složka je excelentní: šamanské bubínky, flétny a různé exotické nástroje. Neváhal bych Kenu přirovnat k famóznímu Orimu, ale ve 3D a s pětinovou obtížností :-) Hraje se to parádně a vše je vypilované do posledního pixelu. Tohle se hodně povedlo!

    Čili druhý risk s předobjednávkou se vyplatil (první byl jasný - Diablo II RE prostě nemohlo zklamat). Tak ještě aby se povedli Guardians of the Galaxy, což je můj osobní černý kůň podzimu, a budu nadmíru spokojen. První názory jsou dosti pozitivní, tak snad to bude v pořádku! :-) No a to mě ještě čeká premiérově na PC Fatal Frame. ŽNĚ! 😎

    Jinak díky za velmi pěknou recenzi!



    • dworkin

      Hrál jsem zatím jen dvě hodiny, ale dobře jsem se bavil.

      Mix Ori a Beyond Good and Evil, který tady už někdo taky zmínil. 

      Co bych zatím hře vytknul:

      - downgrade grafiky - očividný, tohle prostě není to  co nám ukazovali. Grafika je pořád moc pěkná, ale navnadili nás na jinou. Plus hra nemá HDR, resp. v HDR vypadá úplně stejně

      - explorace se doufám trochu rozjede, protože z Tomba jsem zvyklý luxovat různé nepravděpodobné skuliny a plošiny a prolejzat vodopády a tady je zatím všechno dost na očích 

      - opět z Tomba jsem zvyklý na promakanejsi parkour, který mi tady přijde jednodušší a pohyb v prostoru je méně precizní (ale hra toho zas dost odpouští). 

      Co naopak stejně jako ty chválím je soundtrack. Digitálku jsem si nekoupil, ale snad ho nabídne Spotify. Parádní hudba a hře sedne jak ulitá. 


  • dworkin

    Díky za pěknou recenzi.

    Skřítkům by se se dalo říkat "rozkladníčkové".

    • Já jim říkám "Rotíci" :D myslím, že to nemá smysl překládat. :)

      • dworkin

        Rotíci jsou dobrý.

    • Corvus

      Hezký tip na jméno! :-)

  • mr.clayman

    Jsem moc rád, že se hra podařila a moje intuice mě (opět) nezklamala. Už od prvního traileru vypadala, že by to mohla být gameska přesně podle mého gusta a recenze navíc zmínila, že ta hra má srdce, a to je pro mě s postupujícím věkem čím dál důležitější deviza každé hry, která by chtěla usilovat o moji pozornost.

  • To je fakt vtipný lidi už si tady stěžují i na to, že je hra levnější než jsou zvyklí. Co dodat.


    Jinak hra se mi fakt líbí a to mě těší dvojnásob, protože jsem se na ni docela těšil. Chtěl  jsem něco graficky hezkého a řekněme duševně nenáročného, ve smyslu co mě nebude stresovat, a tohle vypadá jako povedený kousek.

    • Gulivera84

      Ne nestezuju si ze je hra levnejsi, jen od  cenovky usuzuji ze to nebude tak velka hra jako napr. Fenix Rising nebo Zelda....to je vse, pusobylo to name jako velkej projekt, ale nezajimal sem se o blizsi info, ted jiz chapu jak se veci maji a rozumim i cene...

  • Epic exklusivita? Review bombing na ně.

    • Corvus

      🤮🤮🤮

  • Gulivera84

    Ona uz  uz i ta cena me trochu zaskocila ze si zato nerikaji 1990 ale neco malo pres tisicovku....

    • D3sert

      Na Epicu dokonce jen 940Kč.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit