Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aj ja to hravam cudujem sa ze este neurobili cestinu dost ta anglictina komlikuje hru ked neviete ako to poskladat co tam dat aby vydrzalo palivo a podobne *16*
  • Krása. Já jsem už dostal rovery na Mun a Minmus a začínal jsem si skoro říkat "co dál?" Ano pořád mi zbývalo asi 5 planet k prozkoumání, ale postup by byl +- víceméně stejný.

    Teď, když přidali tu spoustu nových věcí, tak se od KSP zase neodtrhnu :)
  • Super.
    Jako Squad to má dobře promyšlené :D , vždycky si chvíli stavím zkouším módy, a pak KPS na chvíli odložím, příjde update, který pokaždé hru obrovským skokem posune dál a zase se hraji zkouším atd.
    Hlavně ten vesmírný teď komplex vypadá skvěle. Vlastně už se nemůžu dočkat co ohlásí do příštího Updatu. Trochu doufám, že kromě vylepšování vesmíru, se jednou zaměří přímo na Kerbin a trochu ho oživí, pár městy nebo nějakou infrastrukturou. Ale i tak od za poslední rok, hra obrovsky poskočila, jak po hratelnostní stánce tak po grafické.
  • konecne! subassemblies mi chybali este viac ako kariera... tak sa tesim! to the mun & back! (rly, moj jebediah este nebol na Mun-e... hanba... :-)
  • Autor jak rika videl KSP jen z vlaku a ten jel sakra rychle(+ za to ze se vubec zminuje o takhle okrajovem zanru), 0.22 pridava karierni mod s vyzkumem, pomoci ktereho odemikate moznost postupne stavet slozitejsi rakety a letadla. Ekonomicky model zatim neni ve hre implementovan, tesim se az bude.
  • Hru hraji už od jejích začátků, pokud vás toto téma bere, je to jedna z nejlepších!!! *4*
    • walltar
      No myslím, že je to jediná hra tohohle typu, kde si člověk může postavit raketu a potom ji vzít do vesmíru. A celé je to s celkem realistickou fyzikou.
  • To vypadá kouzelně, už vím, co s výpplatou.
  • Uz mam prozkoumanej Mun i Minmus a ted potrebuju nadelat nejakou jeste vedu abych mohl vyrazit s Roverem na Dunu. To jeste bude rozhodne masakr se tam dostat, kdyz clovek nema radny vybaveni. Nicmene doufam,ze ten dalsi update bude velice rychle a umozni moderum libovolne upravovat Tech tree na libovolnou podobu, aby se tak dal spravne zaradit Kethane, Novapunch, Xenonovy motory a i takovy ty budouci mody s ruznejma hybridnima motorama atd. To bude teprva radny masakr :)
    • Dá sa to už v terajšej verzii, modderom stačí pridať jeden argument a do tech tree sa dá zaradiť prakticky všetko- napríklad aj taký mechjeb :)
  • Je to vyborna hra. Hral jsem orbiter, ale ten je na me obcasne hrani moc slozity a vedecky, tohle je jen takova skladacka , hracka coz je super.
  • MidnighT91
    Už to testuju, ale při druhé raketě mi to v loadingu před startem spadlo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit