Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naprosto bombasticka hra ...uzil jsem si ji jako zadnou jinou ...10/10. Recenzent je s prominutim magor.....který se neumi vůbec orientovat,tak to strha jak muze.Vubec nepise ze po kazdem nalezeni utrzku,staci najit ten který mate souřadnicemi napsany anebo ten,ktery pomoci jiné nalezene souradnice na stenach.......a hned mate oznacen bod na mape.To same plati po nalezeni několika stanu,ktery se Vam zakresli a funguje jako save.JInak checkpointy jsou co chvili,,vlastne po nalezeni jakéhokoliv utrzku.Zkratka bylo caste a nemusel jsem daleko chodit...jen par metru a když uz tak to se da proběhnout rychle.Ono se nesmí totiž bezet do uplneho vycerpani ale to by musel recenzent pokud to dohral...za tu dlouhou dobu co tu hru hral...prijit.Muzete prakticky porad bezet s 2,3 s pauzou ...no nemeril jsem to...nesmite do vycerpani všech sil.Ja jsem si hru naramne uzil,z pocatku chaos,par minut...ale potom jak najde orientacni bod a nauci se používat kompas a mapu.....parada.Hodne dobrodruzna a realne podana v uvozovkách,prochazka po horach,......jak ze života tak trochu :)
  • Mohl to být Silent Hill v horách navíc založený podle skutečných událostí, ale nakonec se z toho stala pouze napodobenina Slender Mana Lost Pages. Sice je grafika i atmosféra z počátku super, ale po krátké chvíli je to pouze koncentrovaná nuda (vydržel jsem hrát jen necelé 3 hodiny).
  • súhlasím videl som to rovnako ako recenzent možno pre nováčka v tomto žánri viac zaujme ohladom prípadu čo sa stal a vychádza zo skutočných udalosti neviem nič a v hre sa to nedozvieme tak isto asi ako v realite fabulácie sú zbytočné
  • Vyborna hra moc me bavi *4*
  • omg už se jenom těším na ten den až otevřu recenze a bude tam hodnoceni aspon 9/10 *2* *2* *9*
    • homeles8
      Fallout 4 *6*
      • Skyrim with guns. 11/10 - IGN
  • Jack1947
    Ta hw neoptimilizace... ty duchové ta ehm neatmosféra ta krátkost... naštěstí nikdo nic velkého nečekal... tak nedostal skoro nic.
  • Ahoj, jen doplnek k pricine umrtí studentu. Zatim posledni a docela uznavane vysvetleni je v knize "Dead Mountain: The Untold True Story of the Dyatlov Pass Incident", která je navíc cenná tím, že přináší pohled jednoho z účastníků, který se na poslední chvíli od výpravy oddělil a tím se "zachránil" - nikomu od té doby neposkytnul rozhovor. SPOILER knihy, ale ona na tom uplne nestoji: Autor se domnívá, že přičinou byl tzv. "ultrasound" vytvořený větrem v místě, kde se studenti utábořili. Ten může vyvolávat deprese až halucinace a vysvětloval by, proč jinak tak velmi zkušení lidé rozřízli/opustili svůj stan a bez pořádného vybavení/oblečení smyslu zbavení utíkali závějemi pryč... *13*
    • Zabili je domorodci z kmene Mansi. Bylo to už několikrát potvrzeno.
      • Naopak bylo už několikrát potvrzeno, že i tahle spekulace není o nic míň spekulací než všechny ostatní pokud jde o zánik Djatlovovy výpravy, jakkoli vypadá nejvěrohodněji.
      • Zrovna to bylo celkem presvedcive vyvraceno tim, ze zraneni nekterych z nich nebylo mozno zpusobit lidskou silou.
        • třeba ho ten Mansi přejel sněžným skůtrem
        • A taky jsem četl, že byli oranžoví a radioaktivní. Bože, co si lidi navymýšlejí. Řadil bych to do stejné kategorie jako chemtrails.
      • Tak téhle teorii jsem ochoten věřit víc, než nějakým pohádkám o bubácích, ultrazvuku a ufounech.
      • Zdroj?
    • Ja bych to videl tak, ze byli na drogach a urady, ktere to vysetrovaly to jednoduse zatajily - prece sovetska mladez neuziva drogy. Treba to byl jen for jednoho z nich a nasypal jim neco do ,,kotliku,, a takhle to dopadlo.
    • Ale no tak, vśichni přece vědí, že je sežrala radioaktivní zombie Josefa Stalina. Pche, ultrasound, to zrovna!
      jo a ten tajemný "ultrasound", je starý dobrý ultrazvuk.
    • Teď večer jsem si o tom asi 3 hodiny četl a na tuto teorii jsem také narazil a pousmál jsem se tomu. Není možné, aby se všichni najednou "zbláznili". Píše se, že se to projevu nepohodlím - nevolností - dezorientací... Pravděpodobnost, že všichni najednou budou dezorientovaní, je nula celá, nula nula. *4*
      • Vcera jsem videl Kingsman: The Secret Service a tam to pouziva hlavni zaporak, tak to musi byt pravda! Ultrasound :+))))))))
        • Jack1947
          Supr komedie... *3*
  • MickeyMutant
    Furt je to o 40 % lepší než Záhada Hory mrtvých.
  • Chim
    Škoda. Takže si to asi "zahraju" jen na Youtube. A možná ani to ne.
  • maros.goc
    tá mrazivá atmosféra je slušná len na začiatku ..potom vyprchá ako aj všetko zaujímavé na tej hre ...slabota

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit