Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tomu chlapíkovi v kšiltovce s fancouzským přízvukem bych nevěřil ani nos mezi očima...
  • tak toto vyzera na pekny podvod, vraj za rok na to minuli 50k, to co sme videli vo videu je praca jedneho grafika cca 1 - 2 mesiace s tym ze je to totalne postavene na kopirovani falloutu dalsie co je podozrive vo videu sa vyskytuje jeden podivny clovek, ziadny tym, ziadny office, a trapne video z gameplay takisto to vidim na Unity3d a par dni prace. som presvedceny ze to nieje ziadny herny projekt ale podvod
  • mondzi
    Na zaciatku nabudilo, potom prisla studena sprcha. Asi najhorsie Kickstarter video, co som videl. Suhlas s MickeyMutantom, ze toto je uz trochu moc.
  • lol to co je ty vole malinkatej panaček si šmatla po pisku nikde nic zabava fakt
  • war,,,war,,,war never change,,,,,,,mno když to bude stat za to proc ne at ten puvodni FALLOUT vykradou co nejvic ja s tim problém nemam FALLOUT mam hrozne rad,,,1 byla moje první RPG *1* a podle me když nikdo není schopen udelat normalni pokracovani/ne nemam na mysli ten pocin od bethesdy/tak s tim vykradanim souhlasim a drzim jim palce at toho vykradou co nejvic at je to FALLOUT jako za strarejch dobrejch casu *1* ,,,snad ty prachy vyberou a bude to stat za to!!!ja uz od 2 cekam nejaky pokracovani a je me lito ze nic takového není se slzou v oko vzpominam na pustinu a doufam ze se tam jednoho dne do toho nadhernyho atomovou valkou zniceneho světa vratim *1* ,,,,,AT TO PRIPOMINA FALLOUT CO NEJVIC JEN AT VYKRADAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • smejki
    Hmmm... předpokládám, že jako stretch goal bude spolupráce s Miss Chavellone a hudba od Clark Moregan.
  • Kozy
    Jak jako novým? Fallout je jen jeden, tady se někdo chce svézt na post-apo vlně.
    • Kallessin183
      Fallout jak se tady hádáte, je dnes legenda (mám na mysli 1 a 2). A legendu nemůžeš srovnávat se sebelepší hrou. To jestli si někdo dokáže najít fallout ve 3 a new vegas, popřípadě tactics, to je věc názoru a čistě subjektivní.

      Pokud by dokázali udělat kvalitní fallout, beru ho všema deseti, ale zatím to vypadá jako spousta slibů a snaha dosat z lidí peníze pomocí známé značky.
      • Nikdo nic s nicim nesrovana prosim te, jediny co resime je KOLIK je Falloutu. A to je dane. Ze je nekdo butthurt a nedokaze prijmout nejaky dil Fallouta jako soucast Fallouti serie jenom proto, ze se mu ta hra nelibi, je klasicka ukazka silenstvi (treba co tu predvadi Tiger). Typicka ukazka IQ zdejsich komentatoru.
    • MickeyMutant
      Fallouty jsou přece dva. Ne, vlastně tři. No vlastně dva...
      • Čtyři. FO1, FO2, FO3 a New Vegas.
        • Ked uz tak 3. Fallout, Fallout 2 a este s prizmurenym okom Fallout Tactics. Fallout 3 a New Vegas by som do tejto kategorie izometrickych RPGciek nedaval.
          • Ty si tu asi jediny co to nechape. Este aj MickeyMutant pred tebou zartuje o tom, ze fallouti su 3 respektive 2. Kde naraza na fallout, fallout 2 a Tactics.
            Ale vsak nevadi. Ako vidim si silno dezorientovany a pises jednu cez dve. Daj si cajik a ukludni sa. A o mojich guliach mas tiez minimalne vedomosti kedze oni su pekne formovane a urcite nesmrdia.
            A prosim ta rozhodni sa uz konecne ci je tych falloutov 4 alebo 5 :D
            • Klasicky pripad silence. Tak jeste jednou, dite. Fallouti jsou 4 (plus Tactics), ty dily jsou dane, ty dily jsou jasne, muzes si to vygooglovat, muzes se zeptat kohokoliv. Vyhledej si to. Delas ze sebe pitomce tim, ze odmitas zaradit do serie nejakou hru jenom proto, ze se ti nelibi nebo ze ji nepovazujes za RPG. Zamysli se nad sebou a prestan placat blbosti, zacinas byt extremne trapny :) Vetsiho blbce jsem tu dlouho nevidel, doporucuju nejake leky.
          • Ty psi omastku, psal o Falloutech obecne. Zminku o kategorii izometrickych RPG nikde nevidim, krome tveho komentare. Tudiz plati ctyri.
            • Nechapem ako mozes porovnavat Fallouty s tym 3D radoby RPGckom od bethesdy ci Obsidianu. Pre mna su to sice hry s post apo lenze kvalitativne su to uplne rozdielne hry.
              A ked uz tak pat ty mastnata hlava.
              • Reakce na příspěvek:

                Ze ses vypatlany pitomec tu nikoho nezajima a ze nejaky dil Fallouta nepovazujes za Fallout tu taky nikoho nedojima. Fallout hry jsou ctyri (FO1, FO2, FO3 a New Vegas), proste se s tim smir a prestan blabolit nesmysly o tom, co ty povazujes za kvalitni hru a co ne. Nez si doma doma po skole umyjes svoje smradlavy koule, tak si treba povazuj Bethesdu za bedara co mas na svym cele; ale fakta jsou fakta a Fallouti jsou skutecne ctyri (nebo pet, pokud pocitas Tactics).
        • Thorar
          A Fallout Tactics a ještě nějaké ty konzolovky :-)
  • GlaDOS
    TOHLE demo udělal jeden člověk za dva týdny. Když porovnáte 1000 Years Later a After Reset, zjistíte, že první demo vypadá daleko lépe, i když je 2D. Má více grafických assetů než pustá poušť a má lepší atmosféru. A to AR reprezentuje roční činnost celého studia. Ani dolar bych jim neposlal.
    • Srovnavat tyhle dve veci co se grafiky tyce mi prijde docela mimo. Ne ze by ta 2d hra vypadala spatne naopak (i kdyz to prostredi je teda hodne nerealisticky) ale mnozstvi clovekohodin ktery musis vlozit do dobre vypadajiciho prostredi ve 2d a ve 3d je uplne nekde jinde. After Reset ho ma navic moc hezky udelany a urcite nezustanou jenom u jednoho typu prostredi.
    • Uplne s tebou suhlasim. Uz len to video je pochybne. 5 minutove prechadzanie sa pustou je tiez trapne. Vyzera to ako vymysel nejakeho chytraka ako sa nabalit. Hra s tohoto by zrejme nebola ani po prekroceni stanovenej ciastky.
      Dufam, ze ludia to nepodporia kedze ta kradez s kazdeho filmu a hry ktora kedy mala post-apo zameranie sa mi neskutocne hnusi. Videl som tam dokonca brnenie Cerberusa z Mass Effectu. Arty z Terminatora 2 a v podstate so vseho mozneho.
      Chlapika by mali zazalovat!!
  • vokr.cz
    Zajímavé názory. Vypadá to, buď jako vykrádačka nebo opravdu mají tak rádi Fallout. Ale co si budeme povídat, majitelé autorských práv to po Falloutu 2 podělali tak, že na tom začala vařit Bethesda. Díky jejich super enginu vypadaly nové Fallouty strašně, to přepálené nasvícení se překousnout nedá... Byla by sranda, kdyby jim rusáci ukázali jak se to má dělat:) Ale ty prachy, to asi myslí už i na důchod... Jsem zvědav:)
    • Kallessin183
      Díky modům (u mě je to spousta modů), jsou obě hry ve 3D skvělými fallouty.
  • A Next Car Game článek nedostane? Myslím, že je to hra z větší šancí na uspokojení backerů...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit