Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslim si, ze v realu, primo na vite, to nebude vypadat takhle. Leda by tam bylo o dost snizene rozliseni.
  • U killzone to neni novinka.
  • Nevim proc bych mel chtit hry jenom takove nebo makove. Jsem na Vite rad za hry velke typu Uncharted, Gravity Rush, Silent Hill, Mortal Kombat, Rayman nebo Metal Gear Solid i za hry male/kratke typu Unit 13, Fieldrunners, Alien Breed, Mahjong, Jetpack nebo ZEN Pinball 2.
  • muzu se zeptat o jakejch dobach mluvis ? Hry hraju fakt dlouho a Doomovky dnes 3d akce hraju od sameho prvopocatku co tenhle zanr vznikl tak me to zajima .
  • No nože jsou v poslední době dost oblíbený. Za sebe musím říct že mám radost, dřív v dobách kdy hry nestály za nic byl nůž ve hře dost zbytečná zbrań, dnes se ve Far Cry 3 stalo z nože mistrovské dílo. V killzone 3 byla také radost někoho zabít nožem, jojo není nad chladnou ocel
  • Mě třeba svět Killzone připadá jako by chtěli dělat střílečku ze světa Command & Conquer, ale nedostali licenci. Já v těch helghastech prostě vidím NOD, celá ta černo-rudá, pseudo-fašistická stylizace, zničený pouštní a městský prostředí..
  • ma pravdu v tomhle videu se boda snad vsude . Do toho rozkrku me to taky dostalo . Pres prilbu to meli i jene hry ,ale do rozkrku docela originalni i tak zvlastni . Jenak graficky to vypada vazne pekne ,ale herne to je opet CoD z vesmiru .
  • Doufám že to na E3 nebude jediná předváděná hra.Rád bych, aby na ps vita udělaly třeba pokračování her Syphon filter nebo god of war nebo Chili Con Carnage.
  • no nevím, ale nevšim jsem si že by měli na rozkroku přilbu
  • Preco kazde nove fps musi mat bodanie noza do krku, do rozkroku, do hlavy (cez prilblu), ...?
  • A co když na Vitu přijde God of War? To teprve bude grafsturbace!
  • God-of-War
    Je to na HANDLED, takže ano, ORGIE!
  • Na handheld to vapada opravdu hodne dobre, ta Vita ma slusnou silu.
  • Inquisitor
    Grafické orgie. Tohle mě vždycky dostává :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit