Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jinak Killzone jako takové se mi líbí, být to na pc s kl+m , byla by to nechci říkat vyloženě pecka, ale určitě hodně dobrá hra.
    • tak ten uzasnej nextgen zvedne rozliseni ze 720 na 1080, aby mohl zustat u 30 fps, bravo, tleskam *5*
  • Killzone sem nehral, takze moc soudit nemuzu, ale osobne me to z gameplay traileru nikdy nejak nezaujalo. Nevidim tam nic, cim by tato hra vybocovala z rady jinych tucrovych fps. Ale tak treba mi unika neco, co z video ukazek nepochytim.
    • Killzone 2 byla dost unikátní jednak ve svojí době opravdu dechberoucí grafikou, jednak atmosférou totální války v troskách invazí zničeného světa, a jednak pocitem z používání jednotlivých zbraní, které půosbily fakt bytelně a brutálně. Pro mě skvělá hra.

      Killzone 3 už mě zdaleka tak nenadchla, dost ztuctovatěla, ale mulťák si pořád ještě občas ťuknu.

      Nová Killzone na PS4 ovšem vypadá skvěle. Grafika opět bere dech (dle gameplay videí podle mě strčí s přehledem do kapsy i Crysis 3 na max detaily) a podle preview se změnil level design, takže už to zdaleka nebude takový koridor. Těší se na ní.
      • mesto zo štvorky je dychvyrážajúce, pri prílete na plošinku v kombinácii s tou hudbou som si zaspomýnal na jednu starú izometrickú scifi stratégiu kde keď som na planétach staval mestá hovoril som si, že raz by som sa chcel v takom ocitnúť. Killzone 4 mi to želanie asi vyplní.

        Inak ani si nechcem predstaviť koľko práce to muselo dať vytvoriť, docela masaker. Grafika za posledných 10 rokov urobila obrovský skok do predu. Zdá sa, že konzole technologický vývoj kupodivu ani moc neubrzdili.
    • mňa naopak dosť zaujal a to jednak svojou priamočiarosťou bez zbytočného pátosu alebo patriotistických sra*iek z BF3, je to taká priamočiara doomovka na odreagovanie a druhá vec sú kulisy totálnej devastácie a vojnového chaosu, osobne neviem o hre ktorá je v tom lepšia. Tiež sa mi páčia zbrane, pocit zo strelby, brutalita, dizajn úrovní, je toho dosť.

      A to píšem ako kovaný PC hráč odchovaný na stratégiách a stealth hrách *1*
      • God-of-War
        +1 *5*
        • Killzone pouhych 30 fps *15*
  • no jo pan hor ale to pc bude muset být opravdu zlatý protože tohle daj 2 titáni a ne kde jaký pc *1*
  • Killzone 3 ma fantasiticky multiplayer. Skrz nej jsem prestal hrat fps multiplayer na PC, coz byla jedna z mala veci, ktere me u PC drzely. Ted to jsou jeste indie hry, ale zda se, ze indie vyvojari pomalu zacinaji objevovat kouzlo konzoli, takze nevim nevim, cim si me bude chtit pc udrzet do budoucnosti. Herni pecky jako Crysis, Zaklinac nebo Diablo uz take zamirili na konzole. Total War zase naopak ztratil dech, ale neni divu pri tech nizkych prodejich. Uz jsem rozhodnut, ze nebudu porizovat dalsi herni PC. Indie tituly utahne i silnejsi notebook a zajimavych vykonove narocnych her ciste pro PC je tak malo, ze uz mi to za to nestoji.
  • LOL ani orezana Killzone nepojede stabilne 60 FPS. Ps4 je nejspis slaba konzole. Zlaty pc. Proti tomuhle Killzone bledne http://static2.fore.4pcdn.de/premium/Screenshots/c7/a8/92458021-vollbild.jpg *1*
    • Mne prijde bledy spis ten tvuj screenshot :-). Zkousel jsem BF3 kdyz uz jsem ho dostal zadarmo a ten me na rozdil od multiplayeru killzone 3 nepresvedcil. Ja radsi hraju zabavnou hru, nez koukam na pekne obrazky :-). A kdyz uz, tak si radsi koupim obraz :-).
      • no tak BF3 na ps3 je smiesnucunka verzia hry. tiez som to dostal zadarmo na ps3 PLUS games a ked som videl ze to ide asi 20 fps a v low detailoch ovracanej grafike zubatej jak susedovej dcery hreben tak som to v druhom kole zmazal. nechapem ako moze niekto hrat taku hru na ps3 oproti PC je ta hra ako na ps2. vazne som sa skoro rozplakal od smiechu s tej grafiky na ps3 a este epileptickych 20 fps mozno ani to nie. ps3 je dobra na pozeranie bluray filmov a eset na super rub and dub kacice snad. a ten co povie opak alebo mi tu bude davat dislike si len hladka svoje pochrumane ego a obhajuje si komicky hardver zo starej konzole cirkusu humberto. coze tak ide GTA5 ked to je hnusne jak hra na iphone a pada to na 18 fps :D to ozaj mame vsetci dostat epilepsiu alebo co. a najviac ked niekomu poviem ze jak to trha a on povie mne to ide normalne :D ps4 bude to iste, este to nevyslo a uz to nestiha ani to co bezne PC dnes samozrejme to ma horsiu grafiku ako pc verzia a ide to max 30 fps to kde sme? zaklad pri kupe ps4 je opatrne ju rozbalit pozriet sa nanu a drbnut ju do kosa.
        • Ses Pan vsech Trollu
      • Jo kup si obraz, co taky na slaby Ps3 zbejva *1* *15*
  • Ty stity jsou uz na Vite v Killzone: Merceary a v Multiplayeru to zadna extra vyhoda neni. Nedaji se pouzivat trvale. Kdyz se strili, tak jsou docasne shozeny. Kryji jen ze predu a s tak vynikajicim level designem jako ma Killzone je dost obtizne se pohybovat a mit kryta zada. A takovy granat si se stitonosem taky hezky poradi, natoz granatomet. Stity jsou jeden z taktickych prvku, ktery neni potreba precenovat.
  • je to dobrá správa, už aj mainstreamoví hráči nejakým zázrakom pochopili, že 60 > 30 a že ten rozdiel je skutočne vidieť a cítiť. Treba chváliť každého developera ktorý poskytne hráčom plynulosť aj na úkor slabšej grafiky. Navyše je to hlavný predpoklad k tomu aby sa aj na konzolách možno jedného dňa objavil Oculus alebo jemu podobné zariadenie.
    • Presne tak, imho by vyvojari meli snizovat spis rozliseni nez fps. Protoze 720p je na televizoru porad dobry a vyssi fps se na hratelnosti projevi mnohem vyznamneji. Ale obavam se, ze mainstream tohle neprijme a bude radsi rvat penize do her s vyssim rozlisenim a nizsim fps.
      • God-of-War
        Tak Kullzone pojede 1080p a pri 60 fps... Takze si vyberou vsichni. *5*
        • Jenom orezanej MP, singleplayre jede zoufalych 30fps *2*
          • God-of-War
            Opet meles z hladu.
            • Pa puso *15* Slaba Ps4
              While Killzone Shadow Fall runs in 1080p, the game is limited to 30 frames per second. Some competing shooters on the PlayStation 4, such as Battlefield 4 and Call of Duty Ghosts, are running in 1080p and at 60 frames per second as well.
        • Jasne, ale rada jinych her pojede na 30 fps a 1080p, coz je imho spatne rozhodnuti z hlediska herniho. Z hlediska ekonomickeho nevim, zalezi na hracich na kolik jim jde o hrani a herni zazitek a nakolik o ciselne marketingove pozerstvi s minimalnim vlivem na hru.
  • TheGGG
    V současné době nejlepší FPS serie. Od sony bych ani nic jiného nečekal. *14*
    Opět očekávám skvělou akci, perfektní příběh a hlubší ponoření do propracovaného univerza
  • Dedikované servery.....no ne.... Ted jen si tiše přát, aby tento prvek začali kopírovat i ostatní.
    • Neni jejich nevyhodou, ze je muze nekdo vypnout a mas pak po zizalkach?
      • to uz bude mesec plnej, to uz bude jedno *5*
  • Robotron3
    Killzone je instantní tupá střílečka, uplně stejnýho ražení jako COD. Docela se podivuju nad tim, že COD má tak velkej hate a na Killzone se všichni dycky těší. Jedna je za 18 a druhá bez 2 za 20.
    • Multiplayer Killzone 3 neni zadna tupa strilecka. Hate na CoD vedou blbecci, tak ses k nim ted zaradil.
    • TheGGG
      srajda si ty pcčkářská ludro.
      Neznám lepší FPS než killzone
    • God-of-War
      Jo? Hral si treba druhy dil Killzone? Fakt to nesrovnavej s takovou srackou, jako je CODko.
      • Robotron3
        Ano hrál. Nevidim v tom výraznej rozdíl. Prakticky stejný hry.
        • Tushan
          musim se zastat robotrona killzone 3 byla v singlu neskutečná sraja jsem ji prozíval od zacatku až do konce
        • Miserius
          Ve spoustě stríleček se... střílí, nejsou ale stejný...
    • Miserius
      CoD her: 11 + stejnej počet DLC
      Killzone: 4

      Ani u jednoho nepocitam hry na handheldy... Uz chapes v cem je problem?
      • Robotron3
        Ne.
        • Miserius
          Čeho je moc, toho je příliš
          • Opět ukazuješ tupé myšlení konzolisty a obhajuješ srajdu. Pokud je něco srajda, tak je snad jedno, jestli je toho 5 nebo 10 dílů ne?
            • Miserius
              Jenze CoD neni srajda, CoD 1 byla výborná hra, totéž Modern Warfare (mě se líbila i MW 2)... Jenže oni vydávaj rok co rok už recyklovaný nápady co už bylo 3x v předchozích dílech a novej skin/prostredi to nezmění... A uklidni si trošku slovník, ničemu ti to nepomuže
            • bavím se o pointě, ne o těch hrách

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit