Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím o radu na PS4 , kdyz hru KILLZONE SHADOW FALL s končím tak se mi neuloží odehraná hra. Jak to mám udělat v nastavení ? Prosím o návod (něco jako autosave) . Děkuju.. SPĚCHÁ !!" *10* *10* *10* *10*
  • Prosím o radu na PS4 , kdyz hru KILLZONE SHADOW FALL s končím tak se mi neuloží odehraná hra. Jak to mám udělat v nastavení ? Prosím o návod (něco jako autosave) . Děkuju
  • KIMCID
    líbí se mě to universum v kterém ta serie běží.a pak mse mě ještě líbi Resistance
  • LOL, pekne vas ofajcili, aspon ze to davaju k tomu strojceku na strazenie deti zdarma.
    Za toto vysolit 50 euro??
  • Grafika nicim neprekvapi, slabe textury, low poly, technologicky zastarale a xy filtrov, bez nich to vyzera ako humus..A vraj nextgen. Suma sumarum, nic nove, graficky to neprekonava ani Crysis 2 ci 3 na konzolach, FAIL.
    • Tady se snazi byt zase nekdo moc chytrej,ze?
  • Shrnu to takhle Killzone Shadow Fall měl na víc graficky je to úžasná hra, ale příběh (překvapení) nemá vůbec žádnou hloubku je tam pár momentů co vyčnívají, ale celá hra by byla lepší kdyby příběh měl více propracované postavy a víc se soustředil na celé to téma "studené války" mezi Hellghasty a Vektou. Potenciál byl avšak využit jen u grafické stránky škoda no.
  • Nechápem tú myšlienku autora, že je to akože nextgen, ale hrateľnosť je oldschoolová. Podľa mňa nextgen neoznačuje nejakú hrateľnosť, ale iba novú generáciu konzol, prípadne graficky ak ide o grafický killer titul ako napr. Crysis a pod.
    • Lawliet
      Já je nechápu ve více bodech.
  • Už zííítra! hergot jak já se nemůžu dočkat, načnu to tak Resogunem a pak se vrhnu na KZ. dám si tak osmihodinovku aspoň :D
  • Tak se nám tu u konzolové novinky sešly ze 75% "hardcore" pcčkáři tedy převážně hráči Skyrimu. Co na plat, že hru viděli tak maximálně na youtube, to jím k vytvoření několikastránkové hatu stačí. Opravdu ubohá banda zamindrákovaných hňupů.
    • napsal Mudrc, ktery se zde projevuje jako hulvat a primitiv *7*
      • Je zbytečné být slušný, pokud se tu společnost projevuje, tak jak se tu projevuje. Neustály hate těch samých jedinců. Pořád dokola to samé u každé konzolové novinky. Člověk si pak řekne, jestli ti pcčkáři jsou vůbec normální hráči(jedinci) - já z toho mám pocit, že nemají co hrát, tak neustále hatují konzole. Opravdu je to ubohé např. n nebo ten čobolák Beam, jejich existence je jen hatovaní konzolí. UBOHÉ,UBOHÉ, UBOHÉ. Už se proboha VZPAMATUJTE. Pokud vás konzole tak rozčilují, tak se jím vyhýbejte, ale aby ten čobol BEAM psal u každé novinky neustály hate je opravdu na pováženou.
        • michaliuz18
          kasli na to tu sa nepresadis, tu su deti co hadzu minuska tym co maju pravdu
        • C-BEAM
          zaujímavé, nemám problém pochváliť sériu Killzone, hry ako Last of Us, Dark Souls i GTA v, nemám problém kritizovať PC hry ak sa mi na nich niečo nepáči, opakovane som sa vyjadril, že za úpadok mnohých hier a herných sérií nemôžu priamo konzole (hrával som už na PS1) ale masové hranie ale ja som ten kto hatuje konzole ? Nie, problém je v inom, som Slovák a píšem niečo čo sa ti nepáči - a to ti vadí.
          • Ty tu lžeš až se ti od huby práší *3* Nevím jestli jsi mi k pláči nebo k smíchu.
            • Jack1947
              Neprehanis to trochu uz ? *7* Takhle to spise vypada jako tva nenavist ke Slovakum, zrejme ti udelali neco tak hrozneho ze si to nedokazal prenest pres srdce, ted v nich vidis jen cire zlo.

              Tak se trochu prober, prestan delat z konzolistu jen trouby co si hraji na fakt arogantni jedince...
              prskani... plivani sam odsuzujes hate ale si mozna jeste horsi.
              Mindraky si tu lecis jen ty, zrejme z problemu tve vlastni existence.

              Nebudes lepsi, kdepak ty budes jen a jen horsi a timto to potvrzujes, ber to jak chces
              Prestan nas ctenare vylevy unavovat. Dekuji za vsechny.

              *3*
          • Nehraj si tu nachudáčka proboha. Objevuješ se v káždé novince a jak bys mohl pochválit Last of US, když nemáš ps3. Zase youtube co? Pfff. ty seš odborník na slovo vzatý.
            • C-BEAM
              ty nerozumieš ani rozdielu medzi tým niečo vlastniť a mať k dispozícii ? to si až tak zaostalý ?
            • Já si tu rozhodně komplexy na rozdíl od tebe neléčím, já se tu do diskuze vůbec skoro nezapojuji, ale už sem se na to nemohl dívat. Za další jsi tvrdil, že žádnou konzoli nemáš.
            • C-BEAM
              ako vieš že nemám k dispozícii PS3 *1* že preferujem PC neznamená že si nezahrám konzolovú hru ak stojí za to alebo ju minimálne nevyskúšam. Neviem prečo máš potrebu si na mne liečiť svoje komplexy, to ti nijak nepomôže.
        • Och joj tak on ti ten cobolak robi zle ? Hmm skus sa poradit s maminkou, mozno nejak pomoze :DDD
          • Nevím jak ty, ale já žiji bez maminky už nějaký ten pátek .)
            • To je mi líto že tě opustila v raném věku. Tak skus zajít za tatínkem.
  • Na 7770 si to naplno hrál ale s tim rozlišením to asi nebyl žádnej zázrak . 800x600 ? *1*
    • to měla být reakce na jednoho uživatele *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit