Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím o radu na PS4 , kdyz hru KILLZONE SHADOW FALL s končím tak se mi neuloží odehraná hra. Jak to mám udělat v nastavení ? Prosím o návod (něco jako autosave) . Děkuju.. SPĚCHÁ !!" *10* *10* *10* *10*
  • Prosím o radu na PS4 , kdyz hru KILLZONE SHADOW FALL s končím tak se mi neuloží odehraná hra. Jak to mám udělat v nastavení ? Prosím o návod (něco jako autosave) . Děkuju
  • KIMCID
    líbí se mě to universum v kterém ta serie běží.a pak mse mě ještě líbi Resistance
  • Tady se snazi byt zase nekdo moc chytrej,ze?
  • LOL, pekne vas ofajcili, aspon ze to davaju k tomu strojceku na strazenie deti zdarma.
    Za toto vysolit 50 euro??
  • Grafika nicim neprekvapi, slabe textury, low poly, technologicky zastarale a xy filtrov, bez nich to vyzera ako humus..A vraj nextgen. Suma sumarum, nic nove, graficky to neprekonava ani Crysis 2 ci 3 na konzolach, FAIL.
  • Shrnu to takhle Killzone Shadow Fall měl na víc graficky je to úžasná hra, ale příběh (překvapení) nemá vůbec žádnou hloubku je tam pár momentů co vyčnívají, ale celá hra by byla lepší kdyby příběh měl více propracované postavy a víc se soustředil na celé to téma "studené války" mezi Hellghasty a Vektou. Potenciál byl avšak využit jen u grafické stránky škoda no.
  • Lawliet
    Já je nechápu ve více bodech.
  • Nechápem tú myšlienku autora, že je to akože nextgen, ale hrateľnosť je oldschoolová. Podľa mňa nextgen neoznačuje nejakú hrateľnosť, ale iba novú generáciu konzol, prípadne graficky ak ide o grafický killer titul ako napr. Crysis a pod.
  • CaLtE
    :) sám ani takovej co byl před 2 roky nemáš....
  • Já mám PSka jedna až tři a hrál jsem několik 3D her a některé ještě na PS2 jsem dohrál ( Time Splitters, Black, Medal of Honor ) a stejně ta rychlost a přesnost myši a klávesnice je daleko lepší.
    Dá se to na tom ovládači zahrát, ale třeba já si to nemám šanci vychutnat, protože se neustále musím soustředit na ty dvě páčky.
  • Už zííítra! hergot jak já se nemůžu dočkat, načnu to tak Resogunem a pak se vrhnu na KZ. dám si tak osmihodinovku aspoň :D
  • Jack1947
    Neprehanis to trochu uz ? *7* Takhle to spise vypada jako tva nenavist ke Slovakum, zrejme ti udelali neco tak hrozneho ze si to nedokazal prenest pres srdce, ted v nich vidis jen cire zlo.

    Tak se trochu prober, prestan delat z konzolistu jen trouby co si hraji na fakt arogantni jedince...
    prskani... plivani sam odsuzujes hate ale si mozna jeste horsi.
    Mindraky si tu lecis jen ty, zrejme z problemu tve vlastni existence.

    Nebudes lepsi, kdepak ty budes jen a jen horsi a timto to potvrzujes, ber to jak chces
    Prestan nas ctenare vylevy unavovat. Dekuji za vsechny.

    *3*
  • Ty tu lžeš až se ti od huby práší *3* Nevím jestli jsi mi k pláči nebo k smíchu.
  • C-BEAM
    ty nerozumieš ani rozdielu medzi tým niečo vlastniť a mať k dispozícii ? to si až tak zaostalý ?
  • To je mi líto že tě opustila v raném věku. Tak skus zajít za tatínkem.
  • Já si tu rozhodně komplexy na rozdíl od tebe neléčím, já se tu do diskuze vůbec skoro nezapojuji, ale už sem se na to nemohl dívat. Za další jsi tvrdil, že žádnou konzoli nemáš.
  • C-BEAM
    ako vieš že nemám k dispozícii PS3 *1* že preferujem PC neznamená že si nezahrám konzolovú hru ak stojí za to alebo ju minimálne nevyskúšam. Neviem prečo máš potrebu si na mne liečiť svoje komplexy, to ti nijak nepomôže.
  • michaliuz18
    kasli na to tu sa nepresadis, tu su deti co hadzu minuska tym co maju pravdu
  • Nehraj si tu nachudáčka proboha. Objevuješ se v káždé novince a jak bys mohl pochválit Last of US, když nemáš ps3. Zase youtube co? Pfff. ty seš odborník na slovo vzatý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit