Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black and White pro dospělé:D
  • no nevím, podle mě by jste to stejně každej tady chtěl zkusit *12*
    • :-D rofl,nic vic se na to rict neda :-D
    • Přesně tak, všude v diskusích jsou všichni hrozně kritičtí, jaká je to blbost a perverznost, ale všichni by si to zahráli. *5*
      • tak já třeba ne... najdi si něco na co můžeš hopnout a zjistíš, že tenhle typ her je jen pro zoufalý uhrovatý ňoumy co nejsou schopný sbalit žádnou roštěnku *1*
        • Sám si jednim z nich co ?:D
          Se vsadim že ani nevíš jak ženská vypadá když takhle radoby zkušeně kecáš :D
  • Pruderni klasika, pohladit babovce kozy nesmis, ale rozstrilet nekoho na sracky, vsude na stenach krev, streva a mozek, to je naprosto v poradku. Kokoti vladnou nasi planete. *12*
    • No de spíš o úhel pohledu, je to pořád hra a to ještě hra na téma které je lepší provozovat v reálu a ne ve špatně zpracované hře, hry by měli patřit fantasy řežbám a spol. :)
      • No me jde spise o obecny princip (nejen u her), ze sex je tabu, ale nasili je v poradku kdykoli a kdekoli. Ja chci oboje :)
  • haha malom ma od smiechu odvalilo!! Tohle chcem len to ma 1 chybu - hrac nepociti to maso ;(
    • u tohodle bude stačit kloudně prošlý rybí filé od vánoc a máš to autentický
      • Autentické? Ty máš teda výběr partnerek *12*
  • nechci znít jako perverzák, ale spíše než toto bude mít ohromný úspěch moment, kdy bude vyroben první robot, kterého budou moci uživatelé doma prznit... *1*
    • To by nebylo špatný pokud by to bylo to samý jako opravdová ženská hezky bez blbejch keců a kdykoliv bych ji mohl vypnout.
    • Ty už existujou *1* Ehmm.. ne že bych s tím měl zkušenost, ale kamarád říkal, že o tom četl, že v Japonsku už podobný věci mají :D
      • Daniell605
        V japonsku toho mají..
        viděl jsem i m*dací křeslo, slečna a pán sedí pohodlně na křesle a to za ně dělá samo pohyby... skvělá věcička, viděl jsem video =D
  • Pete.palis
    OMG....cybernetický úchyláci!!! *1*....už vidim jak jí tykaj a dávaj si to, když není stará doma ;)
    • Mít uchilku je uplně normální, ale pro konzervativní nevzdělaný čecháčky asi ne.
  • ale jo proč né
  • Ptakovina jak Brno, ale minimalne v Japonsku by to byl hit roku!
    • Tak to o Japonsku nic nevíš.
    • Na Japonsko jsou tyhle modely už hodně staré ženské a navíc mají malé oči a v pozadí se ani nepromenádují Transformers. Alespoň v tom bazénu by mohla být gigantická, polomechanická chobotnice s penisy místo chapadel. Pak by to mělo šanci na úspěch.
      • Panečku sem rád že se tu objevil primitiv jako ty :)
        Rád se zasměju kecům šulina kterej mele stereotypní kydy.
        • Panečku, ještě kdybys tak chápal nadsázku...ale chápu tvé pohoršení, pokud máš k Japonsku silný vztah. Tak si to tolik neber, Soule.
          • Vzhledem k tomu že tě neznám osobně těžko odhadnu jestli to je nadsázka.
            A není to jen Japonsko klidně bych se do tebe opřel kdyby si mlel hlouposti o jiným národu.
            • Psychotic:To by by mě zajímalo kolik toho z tý japonský produkce znáš že meleš takový bláboly, prej veškerá....dovol mi abych se zasmál .
              Ale chápu to, seš klasickej blb kterej mluví o něčem o čem nic neví a viděl to max "tak z vlaku" a má strašně jednoduchoučkej zkreslenej pohled na dannou věc.
              Velký oči určite sou součástí japonský produkce ale určitě ne veškerý, záleží na autorovi :D
              16ctky sou v hlavně v titulech pro mladistvý takovej seinen žánr jich má pramálo.
            • Psychotic
              Chceš říct, že Japonci nemají rádi šestnáctileté dívky s velkýma očima a upištěným hlasem osmiletého dítěte? Některé stereotypy pravda nejsou (třeba že jsou Irové ochlastové), ale některé i jsou. Nikdy jsem v Japonsku nebyl, ale nijak jinak si vzhled žen ve veškeré japonské produkci od videoher přes filmy po videa pro dospělé nedokážu vysvětlit.
  • Inak nenapadlo vas niekedy aka je to vzacnost najst ludi ktori umi s pocitacem jako grafika, programovani atd a este su profici v uplne odlisnom specifickom obore? Napr. letecke simulatory ako je Falcon alebo Flanker/LockOn, tie vyzaduju tak obrovske skusenosti ze bych sa nedivil ze autory boli sami vojensky letci - je teda dost vzacne ze umi nejake to C++ a robia prave hry. A tady napr., autori sa zaoberaju erotickymi hrami uz mnoho rokov, su to vsdelani ludia co vedia robit s grafikou a programovat - lol a vybrali si prave tohle;)
  • Pro zoufalce, co už si nedokážou ani představovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit