Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A to som myslel ze dementne reklami vyrabala doteraz iba slovenska pobocka CSOB ...
  • To je ale trapý.. Kdyby měl aspon něco v ruce, ale takhle vypadá jako hov@do..
  • BoB.2
    Stačí trocha trávy a mam Kinect z každe hry *15*
  • Takhle bukvojdní reklamu sem sakra dlouho neviděl. *11* *16*
  • mno, tak pokud by clovek picoval, tak jako to pako v prvnim videu, tak mu dojde dech tak max za 3 minuty. Uz vidim jak tohle vydrzi 3,5 nebo 10 hodin v kuse.... mno a k tomu druhymu videu, snad no comment, ale dopadnete takhle http://www.youtube.com/watch?v=FhhWcRGRtOI
  • MidnighT91
    Zase raklama na kinect hru a opět místo hry musím sledovat zpomalené záběry dementa hopsajícího před obrazovkou co to kur*a je ??? mě zajímá hra a ne to že kdiž ji budu hrát tak budu vypadat jak ču*ak... Prominte slovník ale s*re mě to...
    • Tož musí neznalým ukázat. Hele hýbnul pravou nohou a ono to mělo vliv! A ti co znají Kinect ví, že je to spíš taká blbovinka, jako třeba wii podložka a tak si to stejně nekoupí.
    • No místo hraní by ses měl občas podívat na češtinu :D
      • MidnighT91
        a jak to souvisí s tím o čem se tu mluvý ??? já S*RU na českej pravopis mě stačí že znám pravopis svého rodného jazyka jestly si těmahle komentama naplňuješ nějakou svoji potřebu tak táhni na aktuálně.cz tam se vyřádíš takovejch jako ty jsou tam tuny...
        • Aha, ale ty tvoje komenty mají opravdu úroveň. Gratuluji k lepšímu životu *3*
          • MidnighT91
            Mě je ale jedno jestly moje komenty mají nějakou úroveň, píší co my příjde na mozek ale aspoň píšu k věci kdežto jedinej tvůj koment tady se týká pravopisu...
            • MidnighT91
              Navíc, evidentně jsou moje komenty docela populární protože asi 80% příspěvků co napíšu se dostane do náhledu na hlavní stránce...
    • MidnighT91
      P.S. Druhé video je podstatně lepší...
  • Tak tahle hra pole mě morálně desetkrát závadnější než Manhunt. Z kultury kriplů se nám stala kultura prachů.
    • na druhou stranu všichni, kdo si stěžovali, že ve fallout 3 nejdou zabíjet děti, tak tady možná budou mít konečně možnost.
      • to me sralo ze v new vegas nemuzu zabyt ty haranty ,ale krysu co honili jsem mohl ;) *16*
        • Ty jsi ale velkej drsňák, že musíš tak tvrdě zabíjet.
          • Všetky deti treba nahádzať do vápennej jamy, ja viem je to kruté, ale niečo sa s nimi robiť musí!
      • MidnighT91
        Proč měl někdo potřebu zabíjet ve falloutu děti ?
        • Jak jinak ziskat perk zabijak deti nez zabijenim deti?
          • MidnighT91
            A proč tam byl perk zabiják dětí? kdiž nebylo ve hře možné zabíjet děti...
            • Ja myslel ze mluvis o tom opravdovym Falloutu a ne o post-apokalyptickem oblivionu... :D
        • dilinja
          Proč by měl někdo mit potřebu zabíjet děti?
          • Proc by mel nekdo mi potrebu zabijet?
            • Péčko?

              Ne ale teď jste mě dostali. *15*
            • Proč *16*
            • Proč by měl někdo mít potřebu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit