Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsechny dily King's boundy jsem dohral na impossible a rozhodne nemuzu rict, ze hru nelze prohrat. Stejne tak nemuzu rict, ze hlavni slabinou hry je nemoznost rychleho cestovani :)

    Savy z predchoziho roku jsem smazal, a tak si hru projdu (rad) odznova, protoze je dobra.
  • Lol to to je za nesmysl

    " Pokud však původní hru uloženou máte, nebo pokud vám nebude vadit prokousávat se kvůli datadisku znovu kampaní, v Ice and Fire je pro vás přichystáno přibližně 25 hodin zábavy, což je slušné číslo, které odpovídá ceně datadisku pohybující se kolem desítky eur. "

    K cemu jsou mi save, kdyz pri zapnuti hry mam na zvoleni jestli chci hrat s dlc ci bez pokud chci hrát s dlc musim to hrat od zacatku.Jelikoz tam ty savy nejsou, ze bych rozehrál hru a voala nova mapa.. Lez, jako vez.

    Takže prosím neplette lidi.
  • Další obsah k nejlepší hře všech dob, krása, už mam nahráno 140h.
  • Tahovka kterou vubec neznam? S vybornym hodnocenim?(no dobre,to o nicem nevypovida *2* )
    Davam do sveho wishlistu.
    • Tilwaen
      Dej do košíku; případně KB: WotN (bez tohoto nejnovějšího datadisku) bylo hrou k nějakému nedávnému Levelu, možná bys ho mailem do redakce ještě nějak vytradoval :-) Jinak k tomu, co psali kolegové nademnou, bych připomněla ještě vynikající zvukovou stránku hry, zejména od Lind Erebrose.
    • ak sa ti pacil HoMaM, toto je velmi podobne.Kvalitna vec.
    • je to takovy homam bez managmentu hradu, ale dobre
  • Pani, je to podobne homamom kvoli tomu, ze bol inspiraciou pre celu seriu. Nie tento novy ale este prvy King's bounty z 1990teho. :)
    King's Bounty a jeho rozsirenia su remake popularnej a ocnenovanej hry z dob meeeho mladi :)
  • HoMaM 6 ? ...Proboha proč tohle hrát, když je tu po všech stránkách lepší datadisk ke King's Bounty ? *7*
    • Přesně tak, HOMAM jsem taky hrál pouze do doby, než vyšla první King´s Bounty, od té doby na to nešáhnu, proč, když je KB v singlu ve všem lepší a zábavnější? Navíc u KB jsou nové díly stále dobré, zatímco HOMAM je od trojky neustále "inovován" k horšímu :)
      • KB sa drzi starej dobrej zasady, ze co je dobre, to sa nema opravovat.
        HoMaM naopak sa snazil seriu "vylepsovat" a to vacsinou dopadne tak, ze sa to zmrvi a pokazi.
        Ked sme uz u ruskej hry, ktora si pozicala napad inde, tak komu sa pacil povodny Jagged Aliance, mal by skusit Silent Storm, ktory je sice v inom prostredi ale tiez vyborne spracovana zalezitost narozdiel od roznych inych nasledovnikov JA.
  • za 2 týdny vychází age of wonders 3
    • Díky za upozornění! Shadow Magic bylo naprosto dokonalý, ani jsem nevěděl že pracují na dalším díle :)
  • este k clanku, hral som dlc len chvilu ale mam taky pocit, ze ak som aj kompletne prisiel o nejake konkretne jednotky, EXP im zostalo ked som nakupil nove.(teda aspon v pripade ze som bitku vyhral, neviem ako to je po porazke, po tej nasledoval vzdy quick load
    )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit