Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • risa2000

    Docela mne tohle DLC zklamalo. Hlavní hru jsem si užil (cca 150h), Přibyslavice jsem v tom sice měl, ale jako kdyby tam nebyly. Do příběhu se nějak neprolnuly a když jsem se k nim v rámci hlavního příběhu dostal, tak už jsem měl v podstatě dost peněz na to, abych je postavil z fleku. Na druhou stranu to při hraní nerušilo.

    Ptáčka jsem vynechal, protože mě úplně nelákal hlavní motiv. Na BoB jsem se těšil, ale těch pár hodin mi přijde málo. A tím ani nemyslím vůči ceně, byť třeba v prvním DLC k třetímu Zaklínači, jsem strávil asi 20 hodin a ve druhém možná 40, ale proto, že si nedovedu představit, že bych se za tak krátkou dobu mohl do světa a příběhu dostatečně ponořit.

    V podstatě v tomhle Warhorse vlastně nechápu. Udělají hru s parádním příběhem, na 100+ hodin, kterou člověk může vychutnávat svým tempem, a pak vydají DLCčka jako Přibyslavice, nebo tohle, kde není ani šance si něco vychutnat. Jako by to byly přídavky k nějaké úplně jiné hře.

    • Jack1947

      Ptáček má ale docela zajímavé rytířské souboje ale jinak přiběh až na šarlataána docela o ničem navíc nic moc to nedopadlo.

  • KronosDeret

    Tuhle herní tragedii je i škoda krást...

  • Lezov

    dlc band of bastards - bavilo mě nejvíc, ale bohužel nejkratší /2-3h s postavou na boj lvl max/

    dlc Přibyslavice - nechápu proč jsem nucen vybrat zda postavím stáje nebo "kasárna", místa je tam dost. proč si nemůžu mít platnéře i zbrojíře, atd.... hrál jsem po dohrání všech questů a měl našetřeno 400tis grošů, tak jsem to měl dohrané za cca 2h

    dlc ptáček - tak trochu pro puberťáky, ale dalo se /kvůli bugu, kdy hra vynechala půl dlc jsem hrál 2x/ celkem cca 6h


    Spíš by mě ale zajímalo: Pokud si dobře vybavuji, tak KCD mělo vyjít na 3 akty, ale rozhodli se, že akt 1 a 2 spojí do jedné hry a třetí vydají někdy v budoucnu, ale zatím ticho po pěšině. Nebo si to špatně pamatuji?

    • Cvicme_v_rytme

      S těmi akty je to komplikované, tam byla původní idea jiná a celé se to změnilo. Druhý díl je určitě v přípravě, co jiného by taky teď mohli dělat. Ta DLC je neuživí.

  • Jose13

    Nerozmyslali vo Warhorse urobit rovno 2jku namiesto kratkych DLC? Engine mate ten je vysoko postacujuci na dnesnu dobu, staci dobrat ludi a vytvorit nieco minimalne velke ako jednotku. Myslim, ze kazdy kto hral jednotku by siel aj do dvojky takze +- by ste vedeli kolko sa vam vrati na predajoch. Teda ja urcite by som do toho isiel.

    • Mart9

      Část týmu dělá DLC a část týmu již pracuje na druhém díle, který naváže na první díl. Dělají například na psovi. Ale zdaleka ještě není hotový scénář a questy.

  • DLC bylo skutečně krátké a v podstatě skončí v momentě, kdy začne opravdu bavit. S chabou odměnou jsem problém neměl - na konci jsem se skoro komplet převlékl do brnění toho šlechtice 😎
    • Jack1947

      Takže já bud měl chybu nebo se musela pobít celá armáda :? mám jen ten štít a ten je naprd( pobil jsem je ale stejně jsem brnění nedostal spíše dostal na papulu:(


      Mohli by jste něco udělat se spojlery tohle není dobré.  Předtím to bylo mnohem lepší.

  • maros.goc

    KC je teraz game as a service? :D :D

  • Dobry napad na DLC, zial, musim suhlasit s recenziou. Za 2-3h sa moc s postavami nevzijete. Vyvojar z Warhorse sa vyjadril, ze bolo omnoho logickejsie vytvorit nove postavy na odlahlejsom mieste a teda zamezit pripadnym bugom spolu so sucasnymi postavami.


    Prve DLC som hral az po dohrani zakladnej hry, takze som dedinu vystaval za 20min, druhe som tiez rychlo sfukol no a tretie max 3h... Troska sklamanie. Vraj vytvorenie Questu trva aj cele miesiace a na tychto pridavkoch sa pracovalo uz pocas vyvoja hry, kedze mali byt povodne v zakladnej hre... Asi by bolo dobre zvysit tempo vyvoja alebo nabrat ludi....

    • smejki

      Ne, na tomhle se nepracovalo během vývoje hry. Během vývoje hry akorát vznikl nějaký původní koncept a pár assetů (např. vypálené baráky), ale nestihlo se to zrealizovat. Jakože vůbec. Ani napsaný to nebylo. Po vydání KCD jsme koncept oprášili (a dost překopali).

      • Cvicme_v_rytme

        Vznikl koncept, ale napsaný to nebylo. To, co nikde napsaný nebylo, se nestihlo zrealizovat, a to, co nikde napsaný nebylo, jste dost překopali. Jasně 😂

        • smejki

          Co je těžkýho pochopit na tom, že obsah existoval pouze v koncepční fázi, tento koncept se později vzal, upravil tak, aby lépe seděl do finálního produktu (vymyslely se nové postavy, lokace a zasazení), a konečně pořádně zrealizoval? Že "je něco napsaný", neznamená, že je někde sesumírováno na jedné stránce, o čem to zhruba bude, ale že je do detailu popsán veškerý design a jsou napsané dialogy. To jsou klidně dva měsíce práce pro jednoho člověka a už je to nějaká první fáze realizace. A tam jsme se předtím opravdu nedostali.

          • Cvicme_v_rytme

            Plácáš nesmysly.

            • smejki

              Sakra a já si myslel, že s tebou bude aspoň sranda. Tohle je fakt nuda. Chce to novej account a zkusit jinou formulku.

            • Vojtzech

              Jasně, Smejki sice dělá ve Warhorse, ale ty víš nejlíp, jak to bylo 😁

          • Jack1947

            Aneb probuzení do tvrdé reality 😉😛

    • Jack1947

      Sice nejlepší ale stejně se člověk neubrání pocitu že to je uspěchané a sfouklé horkjou jehlou trochu více 😬

  • StarejKokos

    Probiha jeste nejaka optimalizace nebo jen novy obsah?

    • smejki

      Ano, v každém patchi je nějaká nová optimalizace

      • StarejKokos

        Diky smejki

      • Cvicme_v_rytme

        Která každému vždy nefunguje jako optimalizace. A jako bonus pokaždé i nějaký ten nový bug, ať se v komunitě udržuje živá diskuze.

    • Tomor36

      Optimalizaci si může každý nastavit dle své sestavy v configu, pomoc od vývojářů už bych zde nečekal, ale pokud to opravdu upravíte tak, aby hra byla schopná vymačkat ze sestavy co nejvíc to jde, běží to krásně :)  

      • StarejKokos

        ..a souhlas hra se da krasne prizpusobit dane konfiguraci. Jsem spokojen i na mem fx8300 gtx970 8gb ram a ssd.

        • Jack1947

          Je to dobrý CPu?... pak jedině AMD FX8320 aler to je na mě poněkud drahé.

          • StarejKokos

            Ja mam to fx8300 uz snad 5 let.... stalo me 3000,- pretaktovany na 4.1ghz na vsech jadrech. Hele staci to na bsechny hry pokud hrajes na 60fps. Trosku problem byl s novym tombraiderem v ty hlavni vesnici, tam to slo na 40fps. Ale zase hraju dx11 bo win7... na dx12 by ty cpu bound scenare sly lip. Urco bych to CPU mekupoval ted :) ted pouze Ryzen 

            • Jack1947

              Já zase určitě ano, co jsem koukal na třeba 8320e což je lepší to je docela pálka chtěl jsem původně 8370 ale to až moc peněz a potřebuji verzi e protože moje deska víc neuchladí.

              RYzen ne páč je to drahé a DDR3 ramky tam už nenacpu, proto je pro mě vhodnější alternativa tohle. No nevím asi popřemýšlím o 8320e které je trochu lepší

              Mě SOTR jelo dobře až na drobné záseky a to mám prehistorický Phenom 960t X4 3,06ghz ( radši nebudu psát jak dlouho) co jsem koukal tak zdá se že poslední AAA hra která mi tam pojede je METRO.

      • StarejKokos

        Optimalizace a nastaveni jsou 2 ruzne veci. Optimalizace pri zachovani stejneho nastaveni zlepsi beh hry. At uz FPS, streaming, vyuziti pameti atd...

    • Jack1947

      Jaká optimilizace? Já se spíše divím žeto jede na staré plečce co mám já tak suprově 😀

      • StarejKokos

        Dekuji za hodnotnou odpoved, žoku...

  • Jack1947

    Mě se to jak již jsem psal líbilo, docela i bavilo. Ten konec mě zklamal ale to jen proto že chtějí pokračovat v budoucnu( takže už máme 2otevřené cesty ).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit