Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • wenceslaus

  1) Není, pokud ten Kicstarter četli:

  „..we shall add a line of quests into our game where you can play as a young woman that saves the lead character in the beginning of the game...“


  2) KCD nemá být DnD, není to power fantasy.

 • Jack1947

  Mody navíc nefungují na novější verze nebo se musí nějak upravit, takže já jsem musel využívat trainer na neomezenou zátěž( to jenom takovej dovětek třeba se souboji to také pomohlo) Ta hra prostě o boji není a nikdy ani nebyla i když měla být.

 • ja_nic_nevim

  Se soubojovym systémem souhlasím, ale obtížnost mi nepřišla příliš vysoká, dokud hráč nelovil bandity, Ti okolo Sázavy už byli slušně vylevelovani a questy jsem nedokončil (střídal jsem při hraní zbraně a nedriloval jen jeden typ). 

 • KronosDeret

  Mno a mám dilema, vsadil sem se bláhově že když Vávra udělá ženskou hratelnou postavu, že si hru koupím (i když mi asi upadne ruka). Jenže za Terezu člověk hraje na malinkým čtverečku kolem Skalice a navíc jen dva/tři předskriptovaný dny. To je docela dobrý F*** Off lidem co chtěli splnění crowdfunding slibů. Jak se bude buggovat pes radši ani nechci vědět, FO4 se psem těžce podváděl a tady to asi nebude lepší. Pořád mě štve soubojový systém, páč to je fakt na facku vybírat směr útoku tím samým čím se rozhlížíš/přepínáš protivníky. Nehledě na to že musíš odehrát X hodin aby postava vůbec uměla trochu bojovat. Přemýšlím jak moc by mě hráči při DnD poslali do háje kdybych jim dal jako postavy sedláky s 3 HP bez schopnosti bojovat nebo čarovat. 

 • konecne ti doslo, jaky placas nesmysly, vyborne

 • ja_nic_nevim

  Škoda slov

 • Butters

  Ty si nepochopil... žádná zelená louka na který habsburkové stavěli, to ani náhodou. 

 • Jack1947

  No ono žádnej príza nebyl bez poskvrnky... ( I ten náš slavný HAVEL ...) ale zase že by se dělo nějaké neskutečné svinstvo to ani ne.

  Konekonců bez Čech by jsme mluvili a žili jako Němci a další generaci by to ani vadit nemuselo protože by neveděli " Co by , kdyby" 🙂

 • ale však jo :THUMBS UP: V podstatě moje slova nerozporuješ, jen rozvádíš.

  Pouze jsem upozornil na jeden dost podstatný a opomíjený fakt - z Masaryka se dělá bůh ví co, že to on nastartoval a vzdělal náš národ.....no....paradoxně to nebyla až tak  zásluha "tatíčka Masaryka", ale právě Habsburků, kteří nedopustili, aby se z našeho národa stala banda zauralských opiček a víc jak 300 let naši společnost vzdělávali a "šlechtili". To se pak ta První republika budovala o hodně pohodlněji a efektivněji, když Habsburk náš lid vycepoval a připravil perfektní podhoubí pro průmysl 20. století. Na zelený louce s 8 000 000 nevzdělaných gum by se šel klouzat....tatíček Masaryk...

 • Butters

  rakousko uhersko... to je zajímavý že budovali víc u nás v čechách než v rakousku :D  Ne to nebylo jen díky rakušanum. Průmyslová revoluce se děla napříč evropou. Jediný co musim dát za pravdu že opravdu dbali na infrastrukturu.

  A teď neobhajuju Masaryka (ano kradl též, ikdyž je fakt že za něj sme jako země pořád ještě prosperovali)... ale pravda je že po rozdělení rakousko uherska byly rakušani Ti kdo tratili... to my byly průmyslový motor rakouska-uherska. Na území českých zemí se podle jednotlivých odvětví nacházelo 60 - 90 procent kapacity veškerého průmyslu habsburské říše. Patřili sme průmyslově k nejvyspělejší části evropy a ve finále bylo tu víc německých než rakouských podnikatelů. Leda tak s tou "výchovou" společnosti souhlasim. To trvalo až do druhý války... po tý válce sme na tom byly ekonomicky dost podobně jako ty rakušani... pořád s výhodou silnějšího průmyslu (relativně zachovalýho na to jak tehdy vypadala evropa). Ale jak to dopadlo už víme... padesát let socialismu a ekonomicky sme rakousku nesahali po kotníky. Padesát let "socialismu" a diktátu z ruska a kdysi průmyslová špička evropy zevnitř hnila... technologicky zastaralá bez kapitálu na modernizaci. Smutná historie.

 • Jack1947

  Takovej krám snad ani zdaramo -bléé-

 • jak vosumdesát? 100........Masaryk se choval úplně stejně - znárodnil/ukradl prakticky veškerej soukromej majetek sedláků Rakouska-Uherska (čechů!!). Jen neni moc populární o tom mluvit, protože "tatíček Masaryk" žejo...to se mu to budovala První republika, když tu R-U vybudovalo špičkový průmysl a vychovalo společnost. Masaryk přišel k hotový věci. Na zelený louce a bez kvalitně vychované společnosti by to byla bezvýznamná figurka, co nic nedokázala.

 • mijamoto musasi byl zrejme amater, ktery nikdy nestal proti tomuto

  https://www.drakkaria.cz/img/goods/en/medium/armure_gothique_armory_b.jpg

 • ja_nic_nevim

  Zkoušel jsi někdy cvičit sebeobranu, nebo bojový sport? Uvědomuješ si, že zbraň má nějaký tvar, váhu, dáváš mu silou energii, kterou skládáním sil trajektoruješ? 

  Pokud tu někdo utrpěl inteligencí, může si zkusit přečíst třeba "Pět kruhů" od Mijamoto Musaši.

 • Butters

  to určitě jo... já jen že právě za komplet se mi ta cena zdá fajn :)

 • Derp_1337

  :FACEPALM:

  OMG, to jsi nikdy neviděl nějaký historický film, kde bylo dobývání měst a hradů?

  Účelem útočníku bylo zahltit obránce a převalit se přes ně ve velkém počtu. Zajímalo by mě, co by si tehdejší vojáci pomysleli o tom, že nemají lézt ve více lidech na jednom žebříku, protože to je nebezpečné a "můžou se u toho zranit" 😂


  PS: Tady je třeba ilustrace dobývání francouzského Pont-Audemer v 15.stol. Všimni si, že tam je někdo asi zapomněl informovat, že na žebřík můžou lézt jenom po jednom 😂

 • Derp_1337

  Proč se divíš? Spousta lidí má na hry určitý rozpočet a pokud si letos koupili třeba Devil May Cry 5, Far Cry New Dawn, Days Gone, Metro Exodus , tak teď musí šetřit a chvíli počkat...

 • Derp_1337

  Přestřelená cena to není, ale spousta lidí má určitý rozpočet na hry a nechcou utrácet víc.

  Kdo ví, třeba si letos už koupil Devil May Cry 5, Far Cry New Dawn, Days Gone, Metro Exodus a teď musí trochu šetřit 😎

 • "neschopnost sermem zasahnout víc jak jednoho nepřítele, je pořád nerealisticky kiks"


  jako for dobry 😀

 • Butters

  třicet? krade se tu skoro osumdesát let! Nebo co jinýho bylo znárodnění? Zákonem legalizovaná krádež za bílýho dne... začal s tim už Beneš v 45, ale teprve komouši to rozjeli pořádně v 48.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit