Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už to bylo tolikrát ve slevě a i s komplet edicí + free weekend na
    Steamu, Humble Mothly, takže už to nemá jen ten kdo to koupit nechtěl, takže nemají co
    ztratit, když za to dostali od EGS ranec dukátů, které už by normálním
    prodejem těžko získali + si tím udělají reklamu - potenciální kupce
    dalšího dílu. Není to až tak překvapivý tah. Navíc to dávají bez DLC, takže počítají, že z toho i tak možná něco navíc kápne. U těhle velkých SP her už dlouhodobé prodeje nebudou zajímavé.

    • Carnage666

      Mam pocit že to je Royal Edition tj. se všemi DLC.

      • Nikde o tom není zmínka a připravují se na prodej DLC a edice mají v katalogu obě. Osobně nevěřím, že by to dali zadarmo komplet. I Carcassone co je teď zdarma je holý, bez DLC, předtím Farming Simulator taky bez DLC.

        • Carnage666

          Chvíli sem googlil a píšou Royal Edition takže jak jsem psal se všemi DLC. https://www.google.com/amp/s/wccftech.com/kingdom-come-deliverance-free-epic-games-store/amp/

          • Nicméně dole v diskuzi to několik lidí napadá s tím, že tam mají chybu, že Royal edice bude dostupná, ale ne zadarmo. Čekal bych článek přímo od EGS.

            • Carnage666

              Aha, no tak se uvidí já to četl na více místech ale jistý to bude až to tam bude.

  • Keď už bola reč o Metro Exodus a končiacej sa exkluzivite: Neviete, či sa Metro okrem Steamu objaví aj na GOG? Lebo tam zatiaľ po tom ani chýru ani slychu.. možno až časom?

  • Murlock

    To je hezké, ale já KD dostal za hubičku už před půl rokem k Humble Monthly. A řekl bych, že každý o tu hru alespon trochu stál a pořád jí nekoupil udělal totéž.

  • jedna z mala her co jsem nedohral

  • Mikit

    Snaží se, to se jim musí nechat.

    Už párkrát jsem opravdu hodně uvažoval, že jim dám šanci a tohle... ale NE! Počkám si na nějakou hezkou cenu i s DLC na GOGu nebo na Steamu.

    Epic se mi osobně zkrátka stále až příliš příčí. 

    • O V E Č K A

  • CRYPT

    Mno, ze bych se zaregistroval na ten EPIC? Jako zadarmo bug hru Kingdome, u ktere ale lze stravit par hodin hrani, to neni zase tak spatnej deal...

    • Zaho
      "bug hru Kingdome"
      Žiješ v minulosti.
      • Anarcha

        a nebo si ji borec stáhnul ještě v nějaké staré verzi


      • "Kingdome" 😐

  • skaven

    Wuhan corona virus included

    • Morlang

      Prý půjde se hrou stáhnout i tvoje máma

      • jeho máma je tak velká, že stahovat jí bude až do příštích vánoc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit