Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vávra umí udělat zajímavou hru to bezpochyby, tohle na jednu stranu vypadá výborně, řiťtíři se kočkují celkem věrohodně, ale podle ukázek ten hnusný trapák za kterého se má hrát, nijak v ničem neoslňuje a nechápu proč je zrovna tohle hlavní postava, jako jo je to FPS takže je to jedno ale co ten příběh, o tom to mělo celé být ne ? Dáňo Dáňo. Navíc než to oficiálně výjde a těch pár fentezi gééků se rozeběhne po virtuálním lesíku, kosit nepřátelé v době kdy incest, zoofilie, iq 70, a dožití několika let, bylo úplně normální a ne jen pro několik retardovaných klišovitých vidláků z 21 století, ve vesnicích kde je obyvatel míň než vlasů Zdeňka Pohlreichového.
    • U tý druhý věty sis šlehnul babiččných ponožek a zapil to vodou z tejden nespláchnutýho hajzlu ne?
  • Ta hra je katastrofa, bohuzel..
    • A proč,simtě?Ani ještě nevyšla.
      • škoda
  • Johnny
    A pojede to víc než 30fps?
    Ryzen 5 1600 a GTX 1060 6Gb a přes 30fps se na minimální detaily těžko dostanu
    • FullHD nebo 4K?
      • Johnny
        FullHD
    • Říkal Vávra, že to dost optimalizovali a stále optimalizují. Takže by to mělo jet o dost lépe. Hlavně aby tam nebyly velké propady FPS. To mě dokáže vytočit a dost to ničí zážitek z hraní.

      Člověk hraje 60 plynule a pak najedou drop na 38...
      • Take pan V poudial, ze je to zabagovaný
  • Uz se tesim jak si to zahraju, doufam ze tam budou zachody a poradny stropy.
  • CRYPT
    Ja nvm, ale to fakt jako musej mluvit anglicky ve videjich? Ta jejich vyslovnost mi neskutecne rve usi, to je hanobeni aglickeho jazyka. Kdyz to k*rva neumim, tak to namluvim cesky a prilozim titulky. To je fakt kekel
    • Vývojářské deníčky KCD jsem aktivněji sledoval spíše ze začátku, takže můžu říct, že Danova angličtina se za tu dobu dost zlepšila. Zda za to může prostý fakt, že vyvíjí hru s mezinárodním přesahem (možný outsourcing něčeho, mailová komunikace v aj apod.) nebo má aktivní pomoc (kurzy aj), to nevím ale očividně je to nic v porovnání s tebou. Za mě naopak palec nahoru za snahu. Btw angličtina v podání takového Raje z TBBT a angličtina s indickým přízvukem celkově, mi taky nepřijde, nějak extra a přesto s ní mluví cca čtvrt planety. Jistý národní přízvuk se do výslovnosti vždycky přenese. Ale to přeci takový spokesman jako jsi ty, musí vědět, ne? :p
    • S takovýmhle přístupem by nemluvil nikdo páč by se vždy našla nějaká ludra co by se pošklebovala něčí výslovnosti.
    • Vavra takovej pristup hejtil roky, nechapal ostatni a ejhle :-D
  • Nemám moc rád když se problémy s bojem s více protivníky v Kingdom Come, hází na realismus.
    On není problém že je to těžký, ale problém je, že je to frustrující, kvůli ovládání. V realitě nejste "locknutí" na jednoho protivníka když, zrovna chcete zaútočit na druhého. Ve výsledku bojujete víc s ovládáním než s protivníky, a strašně to svádí k tomu využívat nedokonalostí v umělé inteligenci. Což je podle mě špatně.
    • Bavit se o lockování v betě je zbytečný.O lockovaní už mluvili. Teď je rychlejší, intuitivní. Dan mluvil něco o tom že designer špatně pochopil jeho zadání a tak to o čem si mysleli že je bug byla vlastně feature a teď to funguje tak jak má.
    • Většinu času jsi locknutý na protivníka,jen se rychle ohlížíš, jak si vedou lidi kolem, nic víc.
    • Ristoro
      Souhlas, tímhle problémem trpí velká spousta her a vadí mi to.
    • Krescz
      stačilo by upravit to locknutí na soupeře tak, abych mohl efektivně odrážet údery ze všech stran nebo propíchnout někoho ze zadu mečem, ale nehrál jsem to takže nevím....každopádně jestli to bude tak, že jakmile locknu protivníka, který je ke mě zády a ten se ihned otočí, budu pro zabíjení využívat střelné zbraně nebo stealth pokud to bude možné
    • jamar28
      Souhlasím. KC má vlastně stejný systém jako Mount and Blade, jenže v MB nebyl problém zvládnout víc protivníků, protože šlo pružně reagovat na výpady každého z nich. To ale se zamčeným cílem nejde, takže doufám, že to půjde v nastavení vypnout.
      • Celej ten systém je postavenej na míření na jednotlivý končetiny a části těla, předstírání jedný strany a vedení útoku jinam atd...bez locku by to dost dobře nešlo. Osobně moc nechápu ten hejt - combat systém v Fromsoft hrách jako Souls a Bloodborne je celej na locku postavenej a všichni se neustále počůrávaj jak jsou ty hry úžasný (jsou ok).
        • jamar28
          Postoj protivníka vidíš bez locku i s ním. Lock se hodí v duelu, ale představ si, že budeš muset bojovat se třemi protivníky naráz. Pak je auto-lock peklo. A nevím, o jakém hejtu mluvíš, tohle je úplně normální kritika, tu hru jsem ještě k tomu podpořil na kickstarteru.
          • Myslím že bez locku by celej systém mohly rovnou hodit do koše, takže jsem si dost jistej, že vypnout ho nepůjde. Ale myslím že by na tom určitě šlo zapracovat (a doufám že na tom dělají). Bylo by dobrý kdyby se například po zmáčknutí klávesy přepnul lock na nejbližšího nepřítele kterého vidíte atd.
            • "Myslím že bez locku by celej systém mohly rovnou hodit do koše,"
              Potom je to blbě nadesignovaný, nemyslíš?
            • jamar28
              A proč by to měli hodit do koše?
        • nightborne
          Jisté rozpaky (rozhodně ne "hejt") projevuju nikoliv kvůli uzamykání na nepřítele, ale kvůli jeho provedení, kdy je strašně krkolomný na někoho rychle přepnout. Momentálně to snad jde jenom tak, pokud jsem něco zásadního nepřehlédl, že skočíš do sprintu, což zruší lock, a pak se musíš honem podívat na nepřítele, na kterýho chceš přepnout. Běda, jak ale zavadíš pohledem o toho prvního, můžeš to dělat znova. Teoreticky by to mělo jít i škubnutím myši směrem k druhému nepříteli, ale to se mi nedařilo. Nemluvě o tom, jak moc praktický je tohle polorozbíhání a cukání myší uprostřed boje.

          Ale věřím tomu, že to ve Warhorse musí vidět taky a ve full verzi bude na zamykání cíle prostě tlačítko, nebude se dít automaticky. Ona by nakonec vlastně naprosto stačila třeba funkce přepínání targetů tabulátorem, pěkně oldschoolově jak ve WoWku, a bylo by vyřešeno =).
  • Priemer hodnotení nepresiahne 6.5/10. Bude sa tomu vyčítať nedorobenosť a nudný gameplay. Grafika už bude len veľmi priemerná.
    • CRYPT
      Ta grafika je fakt tragedie. V porovnani s temer "fotorealistickou" grafikou BF1, toto je vazne ulet
      • jamar28
        Tak zrovna třeba lepší vyobrazení lesa jsem snad ve hře ještě neviděl. Grafika je naprosto ok.
        • Zkus treba battlefront jednicku. Ale uz je venku nejakej patek:

          https://cdna.artstation.com/p/assets/images/images/002/892/218/large/andrew-hamilton-forest-01-02.jpg?1466958645
          • Tyhle naleštěný shoty bohužel většinou reálný gameplay grafice neodpovídaj.
          • Tu mas druhej, kdybys neveril. Jeden muze namitnou, ze to neni ceskej les, ale tak je to scifi... Kdyz pohledas, najdes to u vice her.

            https://vignette4.wikia.nocookie.net/battlefront/images/b/bf/SW_Battlefront_%28Endor%29_screenshot.jpg/revision/latest?cb=20160906175320
            • 3D scany a materiály jsou pokrok, ale scéna ve hrách od Dice je úplně přepálená různými efekty, kontrastem, bloomem atd. Bez toho by to vypadalo daleko hůře = reálněji, tedy podobně jako KCD.
            • Víš o tom že multiplayer střílečka a RPG s otevřeným světem a stovkami NPC se trochu liší v nárocích na hardware. Dneska každý neznalý Lojza očekává že všechny hry budou mít grafiku jako Last of us a nějak si neuvědomují že udělat pěkné tunely s pár postavami s realistickou mimikou je prostě mnohem snazší než dělat RPG s otevřeným světem.
      • fotorealistický BF1 *1* *1* *1*
        ještě žes neřekl nejrealističtější ukázka války, realismu. Jediné co jsi mohl zdůraznit bylo nejpatičtější místy i melodramatický zvratek.
        • Pravda
        • Ale on ma pravdu. BF pouziva uz dva dily photogrametrii. Vavra nad tim ohrnoval nos.
          Last of Us 2 je skenovanych assetu plna. Tady to vypada z pohledu aktivniho hrace dost blbe. Ale hlavne ze budou mit super navazujici rohy v baracich:-D
          • CRYPT
            Diky za info, vedel jsem, ze takova technologie opravdu existuje, ale nevedel jsem jak se nazyva. Pro me je Battlefield 1 momentalne co se tyce fotorealisticke grafiky, nejhezci hrou co je k videni
            • BF1 vypadá dobře, ale přesto jsou tam vidět limity dnes už staršího konzolového hardwaru, když to budeš zkoumat pečlivě.
        • TheGGG
          o čem to zas meleš ty tacticool milsim experte... jak souvisí realistická grafika s tím, jestli je hra arkáda nebo simulátor nudalátor..?
      • Krescz
        whet....tos nevidel novej Mount and Blade, tohle je proti tomu krásná hra a také je :)
  • Držím palec...
  • Přes velkou kritiku For Honor jsem ji teď zkusil o víkendu zdarma a překvapil mě moc dobře udělaný soubojový systém a kdyby tam nebyly loot boxy, tak bych si to i koupil. Tak bych se chtěl zeptat k jaké hře byste přirovnali soubojový systém Kingdom Come? Napadá mě Chivalry akorát víc taktičtější? Samozřejmě bych se mohl podívat na videa, ale nechci si zkreslovat dojem, jelikož hra určitě projde mnoha úpravami. Díky.
    • nightborne
      To přirovnání k For Honor neni zas tak scestný, jak by se mohlo zdát. FH je samozřejmě daleko arkádovější a KC má víc směrů a osobně mi přijde taktičtější, ale v samotným základu si jsou celkem podobný, když stavěj na přesně načasovaných parádách, úskocích a fintách.
      • Jack1947
        Hmm ale chybí tam stále ta proklamovaná "váha zbraně, v uzkejch místnostech nebo celkově" podle mě budou rádi že dají dohromady trochu lepší souboják ze Skyrimu... nakonec.
        • nightborne
          Ne hele, okolí tam zohledněný je, pokud například stojíš pravým bokem u zdi, nemůžeš sekat zprava.
          • Jack1947
            Hmm je vidět že prostě není možné udělat všechno, což se dalo tak nějak čekat. Tím nevtrdím že tam realismus do jisté míry nebude vůbec.
      • Díky moc.
  • Přiznám se že nechápu logiku psaní preview z dva roky staré tech bety. Jste snad herní web, s lidmi z Warhorse máte pokud vím dobré vztahy, tak by nemusel být takový problém zajet na Karlín a podívat se na aktuální build ne?
    • Vávra píše každej měsíc do Levelu, tak asi dobrý vztahy mít budou :D
      • Proč teda píše, že Games.cz je odpad a do podcastů chodit nebude? :)
        • Protože má pravdu?
        • Kde to psal?
          • Psal na fejsu že diskuze na games.cz jsou žumpa (což má pravdu) a že ho nebaví dávat krmivo zdejším trolům, což chápu, ikdyž mě to mrzí, v podcastu byl ze všech vždycky nejzábavnější.
            • Takže nemá rád zdější diskutéry a diskuze a jak to souvisí s vedením games?
            • Tak kdyz sam trolloval v clanku o Skyrimu...
    • jamar28
      Já se hned těšil, že vyšla nějaká aktualizace, když o tom píšou. A ono nic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit