Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • untentrauer

    Celkově souhlasím. Soubojový systém byl děs. Opakující se keci obyvatel, spaní, jezení, dlouhé čekání a načítání a na závěr ta jejich bitva? Sakra i v Mount & Blade to bylo záživnější..... 

  • untentrauer

    Úplný brak bych neřekl...Ale průměrná hra se spoustou nedodělků, nedomyšleností a otravnou hratelností. Já jsem ji dohrál za rok, jak jsem se musel přemáhat a pak rychle smazat!

  • Cvicme_v_rytme

    Kevin Hart?

  • 0tecFura

    Uf. To jsem si oddechl. Nechtěl bych naštvat agenta 47 😉

  • Ristoro

    Rozumím, v tom případě je to ok :).

  • 0tecFura

    Souhlasím, že objektivně ten rok vyšli lepší hry, ale pro mě subjektivně a zaujate (jakože Česká hra a ještě se odehrávala v Čechách, navíc rpg) to ten rok byl kingdome. Prostě v mém soukromém žebříčku to ten rok vyhrálo KCD, ale kdybych byl třeba v nějaký porotě a oficiálně a ,,nezaujate,, měl vybrat hru roku, tak bych to tomu KCD taky nedal. To píšu tak blbě, ale určitě chápeš, jak to myslím. 

  • Ristoro

    Hra to byla dobrá, ale s hrou roku bych brzdil. Hra roku vypadá úplně jinak.

  • KIMCID

    kdyby to dělali Britové tak jo ale Američani?

  • Carnage666

    To je těžký když jeden z prvních modů který by na to vyšel by byl aby šlo děti zabíjet, jako tomu bylo i u Skyrimu.

  • Maxianimal

    79% pozitivních ze 47000 recenzí. Já myslím, že to je dost v pohodě :)

  • deiotaros

    Tak herce do hlavní role by měli, žejo. 

  • LiarForHire1

    Bude se to točit normálně v Kanadě a nikdo nic nepozná. Zkušený scénárista vezme torzo příběhu a dá tomu svou vlastní tvář, aby to lépe sedělo na televizní médium. Teda takhle to dopadne v ideálním světě .

  • 0tecFura

    Jj s tím soubojovym systémem souhlasím. To se jim moc nepovedlo. Jeden na jednoho to ještě šlo, ale jakmile byla hromadná potycka, tak bych řekl, že se ten soubojak úplně rozsypal. 

  • Ne, mám na mysli hratelnost, zábavu, příběh. Celkový dojem z hraní, bugy bych jim nevyčítal. Mafia byla úplně jiný level, ale díky všem ostatním, kteří na ní pracovali. Bohužel je vidět jen Vávra. 

    KCD: jakákoliv hra si najde své příznivce, to je jasné, ale s tím co píšeš nesouhlasím. Na Steamu vyšlo mnoho negativních recenzí, které jsem u jiné hry neviděl. 

    Osobně jsem nesnášel soubojový systém. Podle mě největší chyba jít touhle cestou. Ale opět, chápu, že si tím získali pár lidí, kteří takový přístup ocení. Většina to ale není. Za sebe říkám, že soubojový systém byl směšný, a to doslova. První hromadný souboj o ten malý hrádek, nevím jak se jmenoval, to byla fraška.

  • 0tecFura

    Hádám, že teď asi nemluvís o technickém stavu (bugy atd.) 

    Mě osobně se KC:D líbilo hodně. A ten rok, co to vyslo, to pro mě byla hra roku. Dovolil bych si dokonce tvrdit, že s tímto názorem jsi v menšině. Hra to byla dobrá. 

  • goyim
  • A přesto je postava Ragnara strašně populární díky seriálu.

  • To není celý výčet ani zdaleka, ale všechno si pamatovat nelze. Výcházím z různých výzkumných publikací. Býval jsem dřív do vikingů trochu magor. Dokonce i na yt mám do teďka jméno Ragnar, ale to bylo dřív než to zprofanoval seriál.

  • Ještě si zapomněl zmínit že Ragnar měl ještě další tři syny - Hasteina, prvorozený syn a mentor Bjorna, Erika a Agnera.

    A z jakého zdroje vlastně vycházíš? Z Wikipedie nebo nějakého jiného?

  • TV seriál je ideálním doplněním toho braku. 

    Když si vezmu, jak perfektní byla Mafia, KCD je jen lógr na dně šálku. Očividně Mafia nebyla tak dobrá jen díky Vávrovi. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit