Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • forrest_cz
    Snad nebude odlozeno v radu let. Kazdopadne jsem zvedav na Vavru, ktery nesnese zadnou kritiku. TOP RPG minuleho roku Dragon Age oznaci za hnusnou hru. Pri alpha verzi Kingdom Come se mohl temer potentovat z negativnich komentu (kdo nepicuje, neni cech, ze... :-). Nevim no, uznavam ho jako herniho designera, ale zaroven zasnu, ze za tu dobu, co se v tomto svete pohybuje, ze se chova takhle... Prijde mi to jako: co delam ja, to je aboslutne nejlepsi, a zkuste to nekdo zkritizovat...
    • Ale Dragon Age je na dnesni dobu graficky
      skareda hra.
    • Co člověk, to názor, ne? Já s Vávrou souhlasím. Navíc on za sebou výsledky má a naši programátoři se již do herní historie nesmazatelně zapsali (od Hidden and Dangerous, Mafii až po Army ...) Proč jim nepřát štěstí, snad převezmou štafetu.

      Já osobně jsem si nezahrál dobré RPG od dob Gothic II (možná s přimouřenými oči Risen). A jako pracující na určité pozici oceňuji lidi, co se nebojí říci "mám na to". K tomu časem také dorostete.
      • Jo, ty vysledky jako treba M2, ze ...
        • Jack1947
          Mafia2? lol vždyt už na tom Vávra neddělal a pomalu to ani nebyla Česká hra zato má zásluhy nad Mafia1 to byla bezkonkurenčně česká parádní hra. Mafia2 bylo plivnutí do tváře všem fandům.
          • Jiste, protoze byl vykopnut a vykopnut byl proto, ze po letech vyvoje nemel vubec nic. Jen hromady slibu co vsechno tam bude.
            • Jack1947
              Vykopnut? to slyším prvně. Těch slibů se tedy držely... Mafia2 byla nejpromarněnější potenciál co se ve hrách za poslední roky stal vůbec.
      • ...jsem si teda doteď myslel, že z pozice "jo, mám na to, jsem nejlepší!" je třeba spíš vyrůst, než dorůst do ní... *7*
        • forrest_cz
          Asi tak...
      • forrest_cz
        Vam prijde Dragon Age jako hnusna hra?

        Nicmene tohle jsem az tak nemyslel. Spis porovnam to, ze Dan Vavra ostre kritizuje (v tomto pripade je to trochu zcestne) a naopak kritiku prijmout neumi. Vydaji alpha verzi a breci na Twitteru, ze kdo nepicuje, neni Cech...

        Ja zase naopak jako pracujici na obdobne pozici, kdy moje prace je kritizovana od nekolika dalsich lidi, jsem se kritiku prijimat naucil a nikdy bych se v pozici Dana Vavry nechoval podobne detinsky jako on. Tolik asi k tomu dospeni. Ja na to mam presne opacny nazor.

        Jinak samozrejme jsem nepsal, ze nepreju Kingdome Come uspech. Preju jim maximalni uspech...
        • Ano, DA má hodně škaredou grafiku a hlavně barevnou paletu. Je to celé takové žluto, červeno, hnědé.
          • moč krev a stolice, to ju hru i vystihuje...
        • walltar
          No tak ono dost těch reakcí na to demo ani nebyla kritika... Spíš takové ty klasické kecy od lidí, kteří nějak nemůžou překousnout že Vávra kritizoval jejich oblíbenou hru. A řekl bych, že na právě takové lidi Vávra reagoval. Myslím, že to byl v té době celkem podstatný kontext.

          A DA určitě neoslnila grafikou... Nebo aspoň mě ne. Jestli bych ji nazval zrovna hnusnou... to asi ne. Hrál jsem i horší.
        • to, že Vávra cíleně pomlouvá svou přímou konkurenci nepovažuji za dětinskost, ale za kalkuk
        • Inquisition zrovna hraju a momentálně si ho užívám nejvíc z celý trilogie... a vypadá naprosto úžasně. Vávra by se měl občas krotit
        • TheGGG
          Vávra taky kritizuje úplně všechno, tudíž jeho názory mají nulovou váhu a rozumný člověk je ignoruje. Jestli ale dotlačí konečně dobrou hru, tak má u mě nepatrné plus.
        • DA je slušná hra HOWGH
      • Pán je trošičku zaprděnej v minulosti, ne? Od dob Gothic II vyšlo spousta dobrých RPG her. I ten třetí Gothic nebyl vůbec marnej a pro mě rozhodně lepší jak dvojka. *14*
        • wenceslaus
          Jakých?
          • Zaklínači, dragon age (nejsem zase tak velkej fanoušek ale RPG to bylo dost solidní), Fallout NW, Grimrock hry, první mass effect bylo ještě dost RPG, Fable jsou fajn (jo mám rád i trojku), Skyrim byl fajn, Deus ex HR mělo dost RPG věcí, momentálně je venku wasteland 2 a divinity...

            Já třeba taky miluju druhej fallout nadevše, ale od té doby rozhodně vyšlo spousta super RPG *6*
      • Gothic, Gothic II a Risen jsou nejlepší hry jaký sem kdy hrál. a hraju hodně her. ale tohle v člověku něco nechá a na Gothic si kolikrát vzpomenu třeba někde venku.. často v lese *14*
  • species
    No tak to je pecka, treba zbudou prachy i na zachody :D


    Ne vazne, Vavrovi silene fandim, backnuto mam, alphu uz mam projitou tisickrat. Nezbyva nez poradne drzet palce at to vse vyjde!
  • no tak té hře a WH studiu držím palce, ať se ta hra vydaří. Když se vydaří a bude uspěšná, tak pak třeba seženou i sponzora (vydavatelství) a nebudou muset fungovat přes Kickstarter.

    Z všech ohlášených her budoucnosti jsem zvědavý, resp. mám v plánu hrát pouze 3
    Witcher 3
    Kingdom Come
    Cyberpunk 2077
  • To, že hra byla velmi úspěšná, na Kisku nelze popříti a lze jen přát, díky tomu Dan oslovil i zahraniční hráče, kteří jsou z hlediska marketingu a budoucího zisku velmi, velmi důležití. To že je založení projektu na Kicku samo osobě skvělá propagace a PR tah "zadarmo" je skvělý bonus, který se vrátí v podobě finančního zisku po vydání plné hry.Li nebuďte takový pesimisté, hodnotíte a soudíte neúplnou "hru"jen díky tomu, že Vás Dan nechal nahlédnout za oponu a ukazuje Vám, že vývoj hry v dnešní době není žádná sranda. Věřím, že kdyby jste takto nakoukli za oponu například legendární hry Mafia 1, tak by jste si jí třeba vůbec ani nezahráli.Uvědomte si, že buduje nové herní studio a značku, není zajetý EG, Activision atd.Osobně se těším na plnou verzi hry, kterou si zakoupím a zahraji.(Alfy, Bety, dema nehraji to je pro "vývojáře/hráče" kteří mají vychytat chyby. Nakonec taky si nekoupíte auto jen se šasi a nepočkáte si na zbytek, koupíte si celé a hotové, pak můžete hodnotit jeho jízdní vlastnosti.)
    Dan je perfekcionista a to je u herního průmyslu dobře, viz. hry na kterých pracoval. A co se týče trollů, závistivý, nepřejícní a hloupí lidé jsou všude. Když budeme tato individua ignorovat tak přestanou. Je to to samé jako s malými dětmi, které se snaží na sebe stáhnout pozornost, mezi dospělými. :) Respektuji přínosnou a logickou kritiku založenou na reálných argumentech/číslech a ne subjektivních domněnkách. ;)
    • tak při vývoji Mafie vycházel ve Score (nebo to byl Level, už nevim) vývojařský deník Dana Vávry, kde pravidelně řešil problémy se kterými se potýkají *4*
  • Jack1947
    Hlavně že to je česká hra, tak si zaslouží gratulaci. *5*
  • Sranda je, jak si místní hejtující retardstvo myslí, že když si k těm svým blitkům naklikají pluska, tak že pak budou mít nějakou váhu.
  • Popravdě bych raději už hru? Abych mohl posoudit zda za ty prachy stála.A zda je to vůbec dobrá hra.
  • A v roce 2032 bude také hrou s nejdelší dobou vývoje do finální verze *4*
    • Aspon nemohou rict, ze Mafia 2 byla dlouho ve vyvoji jen kvuli enginu *2*
  • tretí misto na ks to je jak prohrát v paralympiade. navic za jeden rok kde ani nebyli zadny soutežici. jak mohl dobehnout tretí když bežel sam na draze to je mi zahada
  • Zatím pan Vávra předvedl jak dokáže být kritický.Doufám že také ukáže že umí dělat a hra bude bez chyb a v termínu.
    • Paulcz
      Kde se dá stáhnout tento hate text generator ? :)
      • na tohle si skopči :Kde se dá stáhnout tento hate text generator ? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit