Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dworkin

    Tomb Raider coby third person hra mohl teoreticky prodat víc na konzolích než na PC, kdežto Kingdom Come naopak, čili by bylo zajímavé podívat se na absolutní čísla prodejů.

    Nicméně bych se nedivil tomu, kdyby KC bylo komerčně úspěšnější, protože o Tomb Raideru se všude psalo, že si nevede zdalaka tak dobře, jak se očekávalo. Což je škoda, pro mě je to nejlepší hra z nové trilogie a na obtížnost Hard jsem si ji parádně užil.

  • TheGGG

    proto píšu slušná hra a ne špička... akce, děj, grafika, postavy hádanky... všechno je to ok a neurazí, ne špička, ale slušné to je

  • Jack1947

    Není to tak špatné ale další díl už by mohl bejt v nečem originální a inovativnější.

  • Slušné z jakého pohledu? Logické hádanky pro desetileté děti a maximálně 10 na hru (v přechozích hrách byli ve stejném počtu na jeden dungeon a těžší) .

    A akční pasáže, asi dobrý, ale špička v oboru to nebude.

  • MalyZeli

    Hru sem teda vratil kvuli stavu ve kterym to vyslo a zatim se mi nechce davat dalsi sanci, ovsem za uspech sem celkem rad, a pokud jim poradny trzby pomuzou udelat hru novou, a v paradnim stavu, tak hura.

  • Meow

    I přes ta otřesná DLC jim (jakože KC) to moc přeju! :-) 

  • TheGGG

    ty nové díly s larou se vždy prodávaly mizerně....

    IMAO slušné hry, ale otravná hlavní postava bez charakteru a dědj nic extra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit