Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to líp než Vávrův Kingdom.
  • Nemuzu napsat, ze je to blba hra, protoze mi da zase Ovcacek ban, takze radeji napisu, ze je to skvela hra!!
  • Pixel tvurci by se meli spojit do nejakeho vetsiho studia a vytvorit zase nejakou pecku jako byl treba x-com, arkanie, krondor, atd.
    Sklidili by jeste vetsi uspech, nez mely tenkrat tyhle klasiky, ale chce to mnohem komplexnejsi hru s dobrym napadem.
  • Nauč se psát retarde....
  • Inquisitor
    A FIFA dostala osmičku, takže je lepší než tohle a Fallout 4.
  • Lock On ma mnohem lepsi letovej model ale co se tyce Pixel Artu tak jednoznacne vyhrava Kingdom!
  • komentář reprezentuje tichou (drtivou) většinu:
    děkujeme games za recenzování indie her, hodnocení nám přijde relevantní. I to číselné.
  • Srovnávat s Fallout4? Co takhle s Lock On? ROFL
    Ale díky, aspoň se člověk v kanceláři trochu pobaví. Tímto zdravím do školní škamny hlavně klučinu Borec007, jeho příspěvek mě posadil na zadek :-DDD
  • Tak lol ty jsi výsměch všeho čeho lidstvo dosáhlo *1* *1*
    Co na tom, že místo rozumu používáš vyjádřování dlaždiče z Prahy
    Dělal to úplně někdo jiný, tak stejně musíme být moc chytří *1* *1* *1* *1*
    no to omg wtf *2* *2*
  • Tohle delal Vavra??? Asi ne.... *5*
  • Chim
    Smutné. Snad dospěješ.
  • Lol, tvoje gramatika rve koule....
  • a to jsem si k w3 koupil i datadisk, ale musí počkat, mám dlouhý seznam her a teď když mám konečně sluchátka s kvalitním mikrofonem tak možná binary domain půjde konečně plnohodnotně hrát *1*
  • Jak pro koho, já mám dle steamu 44 hodin a pořád se bavím, nevím jak daleko jsem v příběhu, odhadem tak ve třetině, asi jsem divnej ale baví mě i obsazování farem, ale moc tam nestavím, za mě je to zatím jeden z kandidátů na hru roku ale nechci ještě soudit, protože na krabičku s dosud nenainstalovaným Witcherem 3 sedá pomalu prach *1*
  • Wtf?
  • Tak lol toje dobrej vismech *1* *1*
    Co na tomze je to misto cryenginu pixel z dobi kameny
    Delal to Vavra tak musime aspon za 7 *1* *1* *1* *1*
    no to rofl *2* *2*
  • zase ta legenda jmenem "balanc". Nic takoveho neexistuje. Hroznej urban myth
  • nightborne
    Protože Terrarie je taky neuvěřitelná droga =).
  • GlaDOS
    Jo, hrál a mám podobný názor jako recenzent. Nejprve hodně těžké ale velmi návykové, v pozdějších částech stereotypní. Trošku tomu chybí balanc, ale hra je pořád patchována a laděna.
  • Ahoj, u téhle hry opravdu záleží na tom, co tě baví. Připrav se na old school hratelnost, kde většinu věcí musíš doslova oddřít ručně. Hra má po takových 15 minutách hodně ostrý vzestup v obtížnosti a smrtelné chyby (restart hry) tě s velkou pravděpodobností čekají. Autoři hru možná vydali trošku předčasně a stále dolaďují, protože tady detaily a balanc jednotek dělá moc. Osobně jsem se u hry bavil dobrých pár hodin a cena je OK (teď ve slevě ještě lepší), určitě si ještě zahraji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit