Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten titulek actual edited game footage me pobavil, ve finale je to jen jedna dlouha cutscena v neprilis dobry grafice.
  • Mart9
    Tak nevím, měla to být epic bitva? Já jsem se tomu tlemil od začátku do konce, to je pořádná hovadina.
  • Ty břišáky pána z úvodní fotky se nějak "rozcházejí" *15*
  • Já nevim jak ostatním, ale mě ta hra přide..... hloupá. Je tam mix mnoha úžasných vlastností, které jsou dneska populární. Velké souboje, magie, zbraně z budoucnosti, schopnost rozhodovat velké bitvy, nádeh hry na hrdiny atd. Ale dohromady to na mě působí jako totální kravina. Stovky potvor vytvořených kopírováním který se pusti do sebe, aby vytvořili dojem velké bitvy, pár nesmrtelných superhrdinů kterů v tom dělá kaši s pár "úžasnejma" abilitkama, který vyhladí půlku protivníkovo armády a konec, kde nečekaně přežijou jen hlavní hrdinové a záporák a nic víc ? Podle mě nic neříkající video který zaujme opici na houpající židly která se nesnaží vnímat co je to za hru ale jen fandí těm efektům.
    • axell1990
      No to je prostě reklamní video nemůžeš podle něj soudit hru. V reálné hře co jsem viděl gameplaye tak máš svého hrdinu a k němu 2-5 oddílů vojáků. A přepínáš mezi strategickým pohledem zhora kde primárně ovládáš vojsko a pohledem na hrdinu kdy ovládáš havně hrdinu.(tušim že jdou dávat rozkazy i oddílům ale je to z tohohle pohledu dost nepřehledný)

      Větší bitvy jsou pak vytvořeny tak že máš třeba 4 hráče z nichž si každy velí těm svým několika oddílům a tušim že to je jen část hry, hra má taky obsah kde hraješ jen za hrdinu jako klasický mmorpg.

      Když koukneš na steparu.com tak tam má docela dost videí.
  • by mohl takhe vypadat nový star wars battlefront myslím také epické bitvy kde je armáda proti armádě to by bylo dělo aj iten systém stavění jednotek atd a do bojiště by jste šel většinou jako jedi nebo bounty hunter to bych od pc už asi neodešel
  • to bude zas hovadina...
  • Jack1947
    Nevím ale aby se z toho zachvíly nestal fenomén hry která nikdy nevýjde. Nebo výjde ale nebude stát zato. Hmm ono když už vidíme značku - Kingdom under fire nevalných kvalit o nečem dost svědčí i když pravda ještě neviděnou na pc. No no... uvidíme. *7*
    • Už teď vím naprosto přesně, že nebude stát za to. A dementnější video jsem snad ještě neviděl.
      • Jack1947
        Já to video neviděl... já jen konstatuji fakty že se o ní píše hodně a moc jí nevěřím. *4*
  • Magister_Peditum
    Kýč.
    • Hůř. Asijský kýč, který vykrádá Pána prstenů a Warhammer.
  • BoB.2
    Tady se asi na střelbu do vlastních moc nehraje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit