Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem docela zvědavý na obtížnost, protože zatím všechny pc verze Space Hulku co jsem hrál byly vždy pekelně těžké, stačila jedna malá chybička (nebo jen zbraň zaseklá v nešťastnou chvíli) a šlo to celé do háje *3* záleží jestli tam půjde savovat uprostřed misí nebo klasicky jen na konci.

    Pamatuju si jak dost recenzí kvůli obtížnosti sestřelilo svého času Blood Bowl, tak snad tohle nedopadne stejně
  • Jack1947
    Uch, tahovky radsi ani ne, RTS to bych byl i popremyslel.
    • Jak tohle někdo může napsat u hry ze světa, který vznikl díky tahovým hrám (wargamingu), to nikdy nepochopím...
      • A právě proto že novější vzniklo v real-time jako Warhammer Dawn of War,II...je to tak dokonalý.
        Taky bych spíš kdyby ten Space Hulk byl v real pohybu ale jelikož jsem hrál XCOM a dohrál dokonce a musim říct že když mi řekneš slovo tahovky odpověděl bych ti "fuj" tahovky nehraju, tak XCOM vůbec nebyl špatnej a doufam že ten hulk taky bude fajn.
  • Na Steamu dokonce 27.99 E. Chlapci se s tou cenou trosku zblaznili...
    • naprosto normalni cena kdy sis naposled neco kupoval?
  • Legracni, jak se v clanku ani nezmini dost prestrelena cena £22.99 (musi se platit za licenci). Tak se pozna profesional, ze vi, jaka informace je pro jeho ctenare naprosto nedulezita *mrk*mrk* warez *kucky* kucky*
    • Jsou to spravni hosi *1* Kdyby mohli tak by tu z toho udelali rovnou warez forum *1*
      • Ano, warez zde doslova neni sproste slovo...
  • Jo uz se tesim az si to stahnu ! Mel se warezackyho staryho Space Hulka jeste na Amize tak nebudu rusit tradici :)
    • Tiež som to ešte hral na Amige.
  • Tushan
    death to the false emperor !!!
  • Veskoslav
    "Burn! Burn in fire of justice! For the Emperor, death and glory!"
    • presne, chtěl bych v tom svete zit!
      • Kozy
        Proč ne, ale jako Gue'vesa. Ať se jde Emperor vycpat.
      • XorxoxTalarius
        Ja taky ... ale bohuzel mam obavy ze ma cesta stat se Demon Princem by byla trnita ... asi do prvniho setkani s Inkvizici :D
      • myslím si, že by tě to celkem rychle přešlo :D
        • ale nepreslo, radsi bych umrel v bitve kde by kolem me horeli heretici a vetrelci s tim ze branim lidstvo nez se tady porad pachtit za penezma a pozlátkem , nerikam ze me muj život nebavi to ne ale chtelo by to nejakej vetsi smysl aspoň obcas
          • Vstup do armady a vydej se na nejakou "mirovou" misi.
            • Avšak já zapoměl, naše armáda má laserové zbraně, plasmové reaktory a může cestovat Immateriem v obrovských vesmírných lodích. *7*
            • Veskoslav
              Nevím, co sem zase taháš armádu;)
          • Tushan
            co to melete *1* skončili by ste na nějake ulové planetě a 18 hodin deně by jste dřeli někde ve fabrice *7*
            • Veskoslav
              Na úlovce se musíš narodit, aby jsi se stal úlař;)
          • XorxoxTalarius
            No pokud by jsi prezil cestu na bojiste, tak vzhledem k tomu ze by jsi skoncil u Gardy by jsi pak musel doufat ze by te nezastrelil zezadu komisar pro povzbuzeni ostatnich, a pokud by jsi prezil i to, tak by jsi mel vedet ze lasgunem by jsi orka simral hodne dlouho nez by umrel a on by pak jednim machnutim ruky rozbil tvoji lebku ... :)
            • zdeeneek
              Ja bych, ty bys, on by, my bychom, vy byste, oni by ...

              Zadny by jsi a podobny patvary.
            • XorxoxTalarius
              Pro tom:
              To ze narodis na populacnim svete kapituly jeste nic neznamena, z tisice brancu jsou prijati v prumeru dva a to po nekolika kolech vyberu
              Takze ted bez k zrcadlu a rekni jestli na to mas, ja osobne vim ze bych byl v r*ti jak Bata s drevakama :D
            • Takhle mluví HERETICI !!!! BURN !!!!
            • Veskoslav
              No já bych byl u Duchů:-P
            • http://static2.fjcdn.com/comments/I+wonder+if+anyone+s+ever+written+out+an+Imperial+prayerbook+_1400ff3aa92e6b9605ed8d87c490ee3b.jpg
            • no to je sice fakt ale ja bych se narodil na populacnim svete nektery kapituly ! :P
  • no to sem zvedavej miluju w40k ale chtěl bych tam aspoň nejakou poradnou příběhovou kampan. ne jen mise vystrilej všechno. uprimne asi ale stejne neodolam pac je to srdcovka
  • Odulin
    Těšba jak h*vado...deskovku mám, ale nemám moc s kým hrát, tak jsem hodně rád za el. verzi.
    • Ona deskovka je lepší že je to "tváří v tvář". To ti el verze nikdy nenahradí ať bude sebelepší.
      • Odulin
        Jo tak s tím bezesporu souhlasím. Mám doma 100+ deskovek, asi 20 z nich v iOS verzi, ale živé hře se prostě nic nevyrovná. Ale tak jsem rád, že si alespoň zahraju ten svět a pravidla, když deskovku zrovna nemám s kým.
  • Cypri
    Must Have! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit