Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To už je snad nejméně třetí rozšířemí letos, vždy jsem se Blizzardu zastával, ale to co teď provádí 50€ za pár virtuálních kartiček *11* . Hraju už od bety a vždy stačilo plnit Q a hraním člověk získal dostatek zlaťáků na všechna rozšíření a až na pár postradatelných legendárek měl všechny karty, ale teď? Více a více karet chybý a bez reálných peněz NELZE ÚSPĚŠNĚ HRÁT *10* *11* *12* *16* Děkujeme Activision-Bli$$ard *10* pay2win jak vyšitý!!!
    • tak máš tam zadarmo tend singleplayer mod
      • a to je kčemu? takové nalákání nováčků aby to hned jak zjistěj, že bez peněz nemaj šanci to rovnou neodinstalovali... Stejně fakt upřímně lituju každého kdo HS začne hrát až teď, pokud do té hry nevrazí desítky tisíc nikdy ostatní nedožene *11*
  • Bohuzel uz je zde viditelny fakt, ktery mi pred hodne lety znechutil MTG - nove edice jsou silnejsi, aby byli hraci nuceni si to kupovat. Za stejne many vice muziky.
    • Proto mám radši LCG, hraju netrunner a tam, pokud chce mít to komplet, stačí si koupit jednou za 2 měsíce datapack za 400. Navíc to je hra z 90% postavena na skillu.
  • to budou zase rekordní tržby v Blizzardu.
  • Přestal jsem hrát s posledním rozsirenim a to jsem to hrál od bety. Z rychle a svižně hry se stala dlouhá nuda. Nicméně ten dungeon tun zkusim. To vypadá zajímavě.
  • Tahle p2w random random blbost ještě někoho baví? Už v Goblins and Gnomes zašlapali všechen skill do země, tak co k tomu lidi táhne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit