Přejít na výpis diskuzí

Kodžima chce s Death Stranding založit nový žánr, možná ale bude nejdřív potřebovat pokračování

17.9.2019 13:00
Šárka Tmějová 16 příspěvků

Že je Death Stranding vcelku ambiciózní projekt, to už většině herních fanoušků asi došlo. Hideo Kodžima by jeho prostřednictvím chtěl založit nový žánr „strand“ her, protože věří v potenciál jejich myšlenky. Aby ji ale hráčům jasně vysvětlil, možná nebude stačit jen jedna hra, nýbrž i druhá, třetí,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

Jsem zvědavý jak to bude s PC verzi jestli to výjde někdy dříve nebo až někdy až později.

• lito

tak snad se to podaří stejně jako se to povedlo FS s "Soulslike" hrami.  Za každou invenci ve statické herní sféře tleskám.

• TheGGG

doufám, že se z toho stane nová série podobně jako MGS, kde se budou nabalovat další dějové linky, postavy a mechaniky... i když se víc těším na Tsushimu, což by mohla být hra desetiletí, tak toto je pro mě taktéž obrovská pecka... ještě že nevychází v jednom roce, takže se to může krásně rozdělit a death stranding dostane hru roku za 2019 a ghost of tsushima za 2020, což se krásně spolu s god of war za 2018 stane trojtečkou na konci éry PS4 a krásným vykročením do éry PS5 a nových exklusivitek

BTW: ta herní mechanika vypadá na vylepšené principy z dark souls, ale půjdou tam kromě zpráv dávat i fyzické věci.... je to hodně pěkné a zajímavé, taková odlehčená coop v solu... snad tam půjde i trochu trollovat, nikdy nezapomenu na první souls, když jsem našel zprávu od nějakého blba, že musím skočit přes okraj mostu, že to je zkratka a já se samo zabil... perfektní, mělo to i dost "lajků", tak jsem tam taky jeden nechal

• exoslav

Ty si dhement?

• TheGGG

cenzor mě smazal i za míň... tady nereaguje? Dvojí metr?

• Ilusiveman

Taky si udělám dobře - kdyby to nebyl Kojima, nikdo by po ani tom nestekl! 

Tak a teď mužu být šťastný Čech/Slovák 

• Jasně, protože hype na No Man's Sky byl kvůli tomu, že to bylo "veleslavné" Hello Games.

Občas nápad dokáže sám o sobě zaujmout bez zvučného jména. A pokud to zvůčné jméno na sobě má, může to do určité míry zaručovat kvalitu (narozdíl od NMS).

O takovémto konceptu, které je prošpikované tajemstvím, by se mluvilo, kdyby to měla vydat jakýkoliv AAA vydavatel.

• ja_nic_nevim

Nalijme si čistého vína. MGS V se svým ohromné prazdnym a koridorovim světem děsně prehypovany provar. Ale protože Kodzima, tak brutální hodnocení... 

• Derp_1337

To víš, když tolik lidí startuje hype (včetně redakce Games.cz) , tak spousta lidí má potřebu ten hype schladit, protože zatím se v trailerech neobjevilo nic, co by si ten silný hype zasloužilo.

• Ilusiveman

Jde mi spíš o absurdní stav mysli někoho, kdo má jakoby tendenci si vsugerovat, že existuje jeden správný názor a nazaklade toho chodí a "ochlazuje" názor druhých? 

Hype, jako skoro vše, je vnímán individuálně a subjektivně. Nekoho rajcuje slovo Kojima, někoho Battle Royale, ale je zde jakoby nějaký důvod, nenechat si navzájem individuální názor a přístup? 

• TheGGG

naopak, hype je po hodně dlouhé době naprosto oprávněný

• Čím?

• TheGGG

po dlouhé době hra zasazená do originálního prostředí, s příběhem a postavami, které skutečně vzbuzují zájem a tajemno, řadou originálních herních prvků (jak čistě v singlu, tak v coopu), příslibem tuny drobných Kojimovských detailů a výborným castem, od vývojáře který je za jednou z nejlepších herních sérii vůbec... skutečně nevím o jiných hrách, které by ve mě měli vzbudit větší zájem a touhu si je zahrát... fakt nevím. Leda Ghost of Tsushima, možná last of us 2.

• řada originálních herních prvků? Originální prostředí? Mno možná ano, ale nic z toho jsem neviděl. Když jsem asi před měsícem viděl nějaké první pořádné obrázky z hraní, tak jsem si říkal, že to snad musí být pre-alpha...

• TheGGG

Reakce na příspěvek:

pre-alpha? Tak toto už je trolling.... sorry jako, ale už z toho co ukázal ta hra působí jako něco nového, originálního, jiného jak ten milion předchozích open worldů...

lidi co mají PS4 si toto užijí, ti ostatní se nemusí starat...

• Reakce na příspěvek:

Mě prostě zajímá, co je z toho co ukázal opravdu nového?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit