Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ROME total war jsem hrál a hraju do teď. už 5 let. Nesnášel jsem stategie o 20 jednotkách. až Rome mi splnil přání a nacpal v super grafice na bojiště tisíce vojáků. Rád bych však i ty desetitisíce. *14*
  • Ano prosím.... Rome Total War II.... Ideální čas... nové technologie akorát pro to nejlepší ze série... Rome Total War... prostředí starověku.. rozhodně to nejlepší co může být.... Možná bych to více rozšířil na Persii, Řecko, Egypt, Kartágo a podobně.. klidně bych Táhl až do Indie jako Alexandr Veliký... A Barbarské kmeny na severu.. všechno pořádně propracované.. Celý tehdy známý svět... To by bylo nejlepší.. a navíc žádané a co si budem povídat.. i očekávané... Nemůžou udělat pokračování všech dílů série a vykašlat se na Rome, která byla ze všech nejlepší...
    • No ja by som to spravil ako to malo Empire, rozdielne action zones (ak to mozeme tak nazvat). Europu by som rozdelil na viac vacsich casti...a medzi nimi by sa prechadzalo ako v Empire....prides na urcity bod (cesta, trading hub, to je jedno)....tym padom by mohli byt mapy vacsie..pokryt viac uzemia, spravit poriadne anticke grecko a balkan....Galiu, Hispaniu, Egypt etc.....bolo by to super...;podobny system si predstavujem do Med 3.
      • přepínatelná Evropa ? to jako budu mít kousek říše tam a kousek tam a když si budu chtít prohlédnout celou dobytou část evropy pohromadě, tak jedině ve photoshopu koláží ? *6*
  • 2 svetova pripadne nieco nove v podani majstrov by bolo lepsie, neustale sperkovanie robi dojem ze CA nemaju napady a gule takze zubami sa drzia osvedcenych kraviciek. Zas neznamena to ze sa netesim na Rome III.
    • Nějak si pořád nedokážu představit tu 2. světovou válku v podání TW. RTS část jako CoH?
  • Walldstein
    RTW II??? Tak pokud to je pravda tak se mi splnil můj dlouholetý sen..navíc by to bylo i logické. Shogun má dva díly, Medieval má dva díly i Empire Total War má vlastně dva díly (pokud teda lze Napoleona považovat za druhý díl) *14* *14* *14*
  • Jéé tak to mám radost Rome 2 se tajně věřil, že ho udělají a přání se vyplnilo (doufám). Určitě to bude pecka.
    Jinak MIII. TW by taky nebylo potom špatný a co se týče nového námětu tak bych to viděl na Evropu do r. 1500 - 1700. Reformy,náboženskéké války, invaze osmanů, třicetiletá válka a mnoho dalšího, to bych viděl jako dobrou půdu pro Total War.
  • Jeste nikdo neresil namorni bitvy :)
  • Hlavně to chce oproti starýmu Rome víc intrikaření, politiky (senát tam byl jenom na ozdobu), přidat vztahy mezi členy rodu (nebo i frakcemi), víc odlišností mezi frakcemi, vylepšit diplomacii (podle mě dost odfláklá a skoro nepoužitelná) a správu měst kde se kromě výstavby a změny daní nedalo dělat nic.. Prostě jít víc do hloubky a víc detailů.. ;). O bojovou složku se nebojim, zvlášť když bude pěkně v novym... Ale stejně na starýho dobrýho Rome TW nedam dopustit, pořád muj nejoblíbenější díl ;-))
    • Hlavně to chce uplně jinej Rome total war než byl první díl.. To byla ostuda historii *11*
  • spook.y
    Hrál jsem všechno jen Shogun II mě nějak nechytl tak jsem ho nekupoval ale na tohle se opravdu těším.
  • U prvního Rome jsem strávil snad stovky hodin,takže tohle pro mě bude povinost :-)
  • No...nebylo by to špatný, ale osobně si myslim, že by zabodovali kdyby to obsáhlo jak starověk...3 n.l. + až do napoleonských válek nebo alespoň středověk - novověk (něco jako Europa universalis) nebo antika - středověk...konec konců, tecniku střelby zbraně mají z Empire, nač se vymlouvat, že by to nešlo...prostě zpachlat 2 období, samozřejmě zvětšit počet provincií a obtížnost, přidat národy a tak...to by bylo tažení
    • JEn nechápu, proč dostávám mínuska vy nýmandi... *1*
    • Hairy_Ass
      To by bylo blbý. Představ si, že by hráč měl už děla a muškety a proti němu by stál protivník ještě s řeckou falangou. To by skončilo dost jednostranně. *4*
      • TAk jasně, že by se muselo zapracovat i na tom, logicky by nesměla bejt AI tupý jak v Duna 2...nemyslim si, že by to bylo blbý...jen by se to muselo nějak ošetřit...třeba, že kdyby danou technologii vyzkoumala 80% národů tak by se plošně rozšířila...(jen tak mimochodem, označit to za blbý je jako říct "civilization je blbá hra" tam se něco takového přihodit mohlo, když si hrál na nějakou easy obtížnost teda)

        Nicméně by to bylo jako třeba v případě domorodí američané X evropané, ti taky museli čumět jak puk i když uznávám, že v rámci jedoho kontinentu by se to těžko vysvětlovalo...
        • Hairy_Ass
          Tak Civilizace nestaví na nějaké extra velké věrohodnosti, tam ti při troše štěstí i legionář umlátí tank. Takže tam to zase tak nevadilo. Série TW sice taky není bůhví jak reálná, ale v tomhle směru jde trochu dál než Civilizace. Já bych si podobný rozsah období dokázal představit jako několik jednotlivých kampaní: jednu pro antiku, jednu pro středověk a jednu pro novověk. Propojení bych viděl maximálně v tom, že by hráč který úspěšně dohrál předchozí kampaň získal nějaký bonus do začátku pro další, a ve vlastních bitvách by proti sobě mohl hráč nastavit armády z různých historických dob.
          Vytvořit jednu celistvou kampaň by byl problém i z toho důvodu, že by neexistovali modernější národy, takže i v roce 1700 by proti sobě stály starověké země. Teda pokud by ještě nějaké existovaly - hráč by patrně ovládl půlku světa už během antiky. *4*
          • Právě proto píšu, že by se na tom muselo zapracovat...a furt přemýšlíš v hranicích omezeného světa TW...tim stylem, že kromě toho že se tam všichni maastěj se na světový mapě nic neděje...nebylo by tak těžké naprogramovat to, že z rebelů co ti obsadí město se stane národ, popřípadě nějaký eventy rozpadu až moc velké říše, vnitropolitickej rozkol atd. atd......k takovému konceptu už se postavilo mnoho her (civilizace mixnutá s TW) ale málokteré měla tak áčkový rozpočet aby z toho bylo něco víc než průměrná rts s světovou mapou...
            • Hairy_Ass
              Maďaři narozdíl od Lužických Srbů a starověkého Egypta byly jedním z velkých evropských království ( http://www.euratlas.net/history/europe/1400/entity_2669.jpg ). Do roku 955 ohrožovali celou Střední Evropu. Jde o to, že v každém díle TW se hrálo s těmi národy, které v dané době skutečně existovaly. V Rome TW bych proti ovládnutí Evropy starověkých Egyptem neřekl ani popel.
            • takže dobít Evropu s maďarama je naopak ok?
            • Hairy_Ass
              Že by to nebylo tak těžké naprogramovat? Ke každému pidi rebelovi bys musel vymyslet celý vývojový strom někam do 18. století. A abych válčil v roce 1450 s faraonským Egyptem proti říši Lužických Srbů? V nějaké jiné hře proč ne, ale sérii Total War hraju pro něco jiného. *4*
            • Já samozřejmě hry netvořim, jen sem se nad tim zamyslel, v dnešní době s těmi rozpočty co áčkové hry mají a technologiemi to nemůže bejt tak strašné vytvořit...to sou miliony dollarů! Moc nesouhlasim ani s tim, že by se takto nedala utvořit celistvá kampaň...jen by to chtělo asi inovativní přístupy a ač mám serii TW rád (Empire o něco méně, kupodivu mi nepřišel tak komplexní i když ta doba do kdy byl zasazen mi seděla) tak recyklovat furt to samé dokola...v rome budou moci těžko naservírovat inovaci jako v fall of samurai

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit