Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To by mohli. Tu hru jsem dohrál tak 20 krát do konce. Na tu dobu nejlepší hra *3*
  • Mimochodem ta hudba o které jsem psal to du du du du du du du du du du najdete na youtube pod názvem Konami Intro : Metal Gear Solid.Originál je pod názvem Policenauts End Of The Dark.Policenauts je totiž hra kterou Kojima udělal před mgs.
  • Mgs jsem si poprvé zahrál v listopadu 1998 měl jsem v playstationu čip takže jsem mohl hrát i ntsc verze her.Když jsem přišel domů a poprvé hru spustil tak jsem nevěděl co mám čekat o mgs jsem četl myslím akorát nějaké preview v oficiálním českém playstation magazínu a tam psali že hra je hodně dobrá tak jsem to chtěl zkusit.Velice živě si vybavuju jak jsem dal cédečko do mechaniky spustilo se logo sony a pak to začalo.Začala hrát hudba něco jako du du du du du du du du du du a ačkoliv jsem ze hry ještě nic neviděl tušil jsem že budu hrát něco velkého.Někteří lidé kteří zde píší že je to průměrná hra atd. podle mě píšou blbosti chápu že to někoho nemusí bavit ale tahle hra má opravdu famózní příběh,hudbu,dabing a to je bez debaty.Remake Mgs The Twin Snakes není tak dobrý jako originál jak tady někdo psal hra má nově udělané dějové animace a podlě mě né vždy dobré např. u scény kdy umírá Sniper Wolf když ji dává na hruď sniperku tak chvíli předtím Otacon upadne to mi přišlo trapné a nevkusné vzhledem k tomu jak smutná a legendární je to scéna mimochodem bych řekl že v remaku udělal Kojima z Otacona tak trochu nešikovného troubu a ze solida tak trochu supermana podle některých animací i když zase je pravda že je to syn Big Bosse takže to je asi ok.Taky např. Sniper Wolf nemluví Julie Monroe ale Tasia Valenza a i když se jí snaží napodobit není to úplně ono také hudba byla předělána a né vždy podle mě to bylo dobře.Celkově se mi remake na Gamecubu líbil přesto pokud bude MGS 1 na fox enginu na playstation 4 tak jak to bude možné ihned si ho předobjednám.Jediné čeho se obávám je to aby remake zachoval atmosféru originálu z ps one ale to si snad Kojima pohlídá.To co jsem zde napsal je pouze můj názor pokud se někomu hra nelíbí tak to je jeho věc.
  • Pokud remake, tak bych udělal spíš původní Metal geary s izometrickým pohledem, které patrně dost hráčů (včetně mě) nehrálo. Twin snakes jako remake MGS bohatě stačí, jelikož je v něm realizováno všechno, co chtěl Kojima do hry vložit, ale nedovolila mu to technická omezení (schovávání mrtvol, střelba z první osoby ...) a zároveň je provedením skvěle v Souladu se Sons of liberty a Snake eaterem. Pokud by se remake udělal dnes např s Fox enginem a novými možnostmi, volalo by to i po remacích minimálně následujících dvou dílů.
  • SnakePlisken
    A pak by mohli udělat remake her Metal Gear a Metal Gear 2: Solid Snake a byl bych tím nejšťastnějším mužem na zemi! *14* *15*
  • TheGGG
    Dat Graphic *11* *11*
  • 1998..hltali sme dema z level cd, skusali vsetko na voodoo2 a v nemom uzase sledovali grafiku.....hmm..ano, pre mna urcite jeden z naj rokov co sa hrania tyka *3*
    • Gordar
      Jop 1998 je nej rok ever. Alespon na Playstationu byl :)
  • Tak tohle bych bral všemi deseti!!!
    Ale chtělo by to zachovat všechno do puntíku stejný jen obměnit grafiku! V Twin Snakes změnili střihy a někde hudbu a nebylo to úplně ono - je to dost možná mnou, protože originál mám vypálenej do paměti :-) Každopádně by to hodně pomohlo i mladším hráčům poznat opravdový kouzlo MGS...
    • Psychotic
      To říká každý u každého remaku... Ono nejde o to, že by ty úpravy byly špatné, jen jsou jiné, než pamatujeme ze starých časů. To ničí pocit nostalgie. Twin Snakes ale nebyla hra pro nostalgiky, byl to remake pro jinou platformu.
      • On to byl spíše remake pro jiné publikum. Podívej se na Resident Evil Remake, to je remake, jak se patří.
      • Abiczko
        souhlas,pokud hru milujete,tak ji milujete i s jejimi chybami,potom se stava "chybou" kdyz chyby opravi *5* pokud jsem se vyjadril spravne *5*
  • Přijde mi, že uživatel "God-of-War" musí mít i na slipech našito Sony :-)
    • Proč sony? Proste ma rad MGS, tak jako ja.
      • God-of-War
        MGS je proste srdecni zalezitost. Tahle hra polozila nejednoho parana a jakou ma grafiku...
        • tieš to tak citim :) MGS by si mal kazdy zahrat
          • Abiczko
            dneska uz nema cenu nekomu rikat aby si to zahral,pokud tak dodnes neucinil...tu hru jste si musely zahrat v dobe kdy vysla,to bylo to pravy wau...osobne ji hraji pravidelne kazdej rok stale dokola a bavi me porad stejne,hlavne ze je pojata velice filmove.bohuzel toto okopirovala skoro kazda hra a tak na hrace dnes pusobi prumerne.jde to pochopit,asteroids by me asi taky moc nebavil,ale kdyz uz neco chci komentovat tak hlavne slusne a s taktem;-)
            • si na omyle hral som to pred rokom na pc a strašne ma to bavilo a mal som aj wau effect ta grafika a všetko je úplná paráda a bol som dosť prekvapený ako sa to strašne podobá filmu alebo japonským komixom
    • God-of-War
      To neni jedine misto. Chces vedet vice? *1*
  • vyjebanej metal gear solid neustale dokola, vsichni odvareni z toho. Hideo Kojima nataci bojove sceny do metal gear, hideo kojima by si pral remake metal gear, hideo kojima vysral hovno, hideo kojima zvolen novym presidentem, pritom to je velice prumerna hra, bohuzel konzolisti jsou trochu jinak primitivneji smyslejici lide, tak tam je to asi jasny. Hideo Kojima je nas novy buh.
    • jo´pro´tebe mozny ano´, protoze pro tak slaboduche suliny jako ty bych doporucil fajn hru pro holky -sims i se vsemi datadisky...
    • JustinBieber
      Já sem u tehlé hry nepochopil co je na ní tak úžasného.. Jen další trapná Japkovina..
      • muzu se zeptat proc se tvuj profil jmenuje podle nejvetsiho hnisaka na svete???
      • Já jsem nepochopil,co je na Biebrovi dobrý a proč patnáctky z něho vlhnou. Bohužel já z něho tak maximálně bleju,když to slyším či ho ještě při nejhorším vidím někde *11* *11* *11* *11* *11*
      • Tak od Biebera bych přesně tohle čekal.
    • Taková nepodstatná věc...hrál jsi MGS?

      Jinak si myslim, že je to blbost. Kdo chce, dá se MGS1 rozchodit i na dnešních systémech (dohrál jsem ho před 2 měsíci). A remake v grafice 2. nebo 3. dílu už má.
      • jasne, ze ho nehral....jinak by totiz nemohl napsat takovou chujovinu.
        • protože ten pí*us nechápe vůbec, která bije. Uplně ho vidim, jak zběsile odklikává všechny animace, moc složitých dialogů se na něj valý. To víš, u FPS mu stačí, že běhá v arénce v kruhu a vidí křížek uprostřed obrazovky. Mluv tu něco o primitivech ty dutá hlavo.
          • No, abych te vyvedl z omylu kterej sestava vubec z toho ze existujes, tak ti musim rict ze MGS jsem samozrejme hral, abych se podival, z ceho ze to jsou konzolisti tak odvareni. Animace v zadne hre neodklikavam, hraju podstive a nenechavam jedine neprozkoumane misto a ukol v zadne hre. Z kazde hry vytezim maximum co to jde. S nulovou zaujatosti musim presto rici: naprosto prumerna hra. Mel by ses probudit z diskoteky, naucit se cesky a prestat zastavat nesmyslnej vyrok "metal gear je hustarna" a hlavne prestal ho brat jako fakt.
            • Napsat v jednom komentáři "podstivě" a "nauč se česky"... *1*
            • Jako nechapem prečo hend musiš uražať že som primitiv SVK,februar a neviem čo. Ja ti tiež nenakladam. Na každom CZ webe sa hned obuvat do slovákov. keby tu pisal američan tak mu napiše že je NI**A a FU*KER alebo nepochopim to? a akože ked ta to zaujima tak preco nato nadavaš? Mna MGS bavi a rad si prečítam nové informácie, tak ako ty o inej hre co ju maš rad
            • Robotron3
              Na takového vola, by nestačila ani nejzvláštnější zvláštní škola...
          • Presne! Načo to vôbec komentuju ked ich to nezaujíma. Mna nezaujíma napr mass effect tak sa dotoho neserem. a nepišem ake to je primitivne a neviem čo. A HIDEO JE JEDEN Z MALA CO VEDIA UROBIT DOBRU HRU.
            • ja ale nikde nerikam ze me to nezajima, ty primitivni SVKcko. Nedivim se ze mate samostatnej stat, vy februárové
    • Za "hideo kojima vysral hovno" máš ode mně malý bezvýznamný like, pobavilo. :-*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit