Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Take ze nebude mozne znicit vse to by mi tak nevadilo ale ze do nepratel 3 seknu katanou a jen strika krev po uderech kdy by se muselo uz ctvrtit tak to teda neprekousnu. V puvodnim traileru to tak nebylo. Nechapu proc nasily ve hrach nemuze byt realisticke a v televizi a ve filmu tece malinovka proudem............
  • Je to škoda - puvodni trailery me namlsaly a vypdalo to na plnohodnotneho pokracovatele MSG. To co z toho zustane bude prumerna rubacka. Bohuzel problem je jasny vydavatel nechce riskovat dlouhy vyvoj kvuli narocnemu leveldesingu a chirurgickemu ctvrceni cehokoliv.
    Neni doba na narocne projekty vsichni maji strach o svoje investice - radeji vydaji sracku pro masy. Lepsi hry uz bohuzel byly ted nas ceka masova prumernost.
  • Ludo
    Metal Gear je jedna z veci za ktoru by som na PC zabijal, ale toto vyzera byt pekne domrvene.
  • Raiden ještě větší buzík, no tfuj. Tohle není žádný metal gear solid!!!
    • to nen9 no to je metal gear rising
  • Vubec se mu nedivim *15*
  • calwin
    prečo si kojimu spájam vždy zo slovom zrušiť? :D (on chcel rušiť tuším úplne všetko... aj snakea chcel poslať do hajan :D)
  • môže zrušiť tato hra vyprchala ako sa ukázal splinter cell špion ako sa byť a nie zhrbení pamprlák
  • Ja teda nevim jak vy,ale ja u toho traileru umiral smichy.Takovou blbost jsem uz nejakej patek nevidel.
  • ze by kožimu trknul rozum?
  • MrSanta
    Já bych ještě nepanikařil. Třeba z toho vznikne kvalitní mlátička. Taková hra se sem tam hodí. Hlavně na PC, kde tento žánr dost skomírá.
    • Ja mel vzdy za to,ze na pc tyhle mlaticky nikdy moc neletely a proto se jich ani na pc moc nevyskytuje.
      Me osobne tada takovehle hry fakt neberou.A kdyz uz bych to chtel hrat,tak asi radsi na konzoli.
    • Platinum Games ma na sve oficialni strance jako platformy konzole a byla pry i nejaka zprava na Twitteru...
    • Malleth
      Škoda že zrovna na PC to nejspíš nevyjde
      • nemel srajdy
      • MrSanta
        Ne PC? Však zatím slibovali i pro PC. Něco nového oznámili? Já tu hru zas tak moc nesleduju, takže mi klidně mohly nějaké ty nové informace uniknout.
        • Malleth
          Četl jsem že to půjde jen na konzole, ale na Wiki je i PC, tak nevim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit