Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta má tak čtyřky kozy ne? :D Je používá pro vnik do budov jako beranidlo.
  • frag.ment
    No tak to je ještě větší hovadina, než sem si kdy o MG myslel..
    • Vy děcka jen těžko můžete posoudit co je a co není hovadina. Potřebujete víc zkušeností, více znalostí, potřebujete víc pochopit podstatu her, jaký je smysl hraní, tvorby her, jak moc filosofičtí tvůrci jsou a spousta dalších faktorů.

      Takže si tyhle prdy, ty patnáctiletej delikvente, nech od cesty, capiché?
      • frag.ment
        Ty jseš vtipálek..Do diskuzí moc nepíšu, tak jsi na mě možná měl jen štěstí a pak ještě mám za to, že patřím k jedněm z nejstarších návštěvníků tohoto webu, ty děcko..
      • jak vis kolik mu je ?
        • Na jeho příspěvky narážím dost často, a věř mi, poznáš z nich, že ještě nemá ani občanku.
          • no a .. tobe bude kolik 20-23? takze te ted budu urazet jen diky nesemu vekovemu rozdilu? ... MSG mu, na zaklade toho co videl, pripada jako blbost .. validni nazor, castecne se s nim zotoznuji .. spouste lidi se treba libi Destiny a to me prijde jako totalni hovadina snad po vsech strankach ..
            • frag.ment
              R6 díky za podporu. Já jsem prostě Metal Gearu nepřišel na chuť, ale nikomu neberu, že ho to osloví a baví. Mám raději Hitmany, ale porovnávat tyhle dvě hry, i když jsou obě stealth, není moc fér.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit