Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aby z toho nakonec nebyly jen ty trailery, viz TPP *4*
  • Miluju hudbu Low Roar mám obje alba. Vřele doporučuji *14*
  • TheGGG
    Vypadá to krutopřísně, přesně jak bych od velkého Kojima-san očekával. Ten člověk je bůh a zápaďácká produkce gaijinů může být rádá, že se plazí v kanálech... tato hra bude masteršpíz jak dělaný pro nás hráče s IQ 130 a víš *3* *3* *3*
    • Chybí ti tam čárka IQ 1,3 *3*
    • to IQ asi bude treba pro pochopení príbehu ale mechaniky hratelnosti asi budou hodne primitivní. Navíc nevím jestli je zrovna známka inteligence marnit čas luštením hádanek šíleneho vyvojare
    • vím !
  • Kojima je mistr kyce takze jsem ani nic jineho nez kyc necekal, co mne ovsem zarazilo je technicka kvalita videa. Ten muz v obleku se pohybuje tak nejak prkenne a jeho animace tvare taky nic moc.
    • Bobino opravdu nejste s Jackem příbuzní?
      • Jack1947
        Bob je slovák ( tvrdí to osobě já jsem čech) pokud příbuzný tak cvelkem vzdálení.
    • TheGGG
      bobánku, blbánku, vrať se zpět ke svým 8bitovým adventůrám či prostoduchým indie pakárnám, tuto hru by jsi stejně nepochopil...
      • ja to hrat ani nebudu, ten mindfuck si pak pozru na youtube v hodinovem vysvetlujícím videu
      • No jako by takové bublající bahínko jako ty to chápalo nějak víc...
    • To vis, Bobe, Kojima je mistr kyce - ty jsi zase mistr psaneho slova...
  • Jack1947
    Hlavní záporák Haniball, hrdina Daryl ? Jak jsem již říkal takhle nějak pohřbily slibné Quantum Break a to že to je Kojima to je hezké ale aby moc neujel.
    • Kdo chce psát být, hůl si vždycky najde.
      • Jack1947
        Taktop rozhodně, mínusem že to bude jen na PS4 (zatím)
        • no právě, že exluzivita na PS4 je velké plus :-)
          Každý, kdo chtěl podpořit dobrou firmu a fajn konzoli, tak si koupil PS4.

          No a kdo je hloupá ovce, kterému nevadí korporace, která by si z něho chtěla udělat hloupého oslíčku otřes se, tak si koupil Xbox One a nebo má Win10.
          • Hahahahah .... taková hra aby mě přinutila byt jen přemýšlet o koupi Japaro - kafemlenjku hned ak nebude. Rači byt za drona Microsoftu co si muže dělat absolutně co chce, než být na vodítku Sony.

            A to že se někomu udělal HardON z japonský mystiky, to je jeho věc ve finišu je stejná pohádka jako USA kýč, jen hold měně okoukaná, ( Wulfenštajna jsem nadílel dva tera a pak jsem to bez instalace smazal) takže asi tak. Mě se libelo Cryostasis a METRO a taky to nikomu necpu. NAZDAR
          • Kazdy kdo podporuje exkluzivity je hloupa ovce...
          • Jack1947
            Kde se líhnete vy vědátoři ? řikám že si to časem pořídím, jen to beru jako škodu XONE bych teda moc zatím a nevím jestli v budoucnu kdy chtěl když dost her je na pc a jedou tam podstatně lépe.
  • Ještě jste zapomněli na to, že nejspíš Mads Mikkelsen společně s jeho kostlivci může být těch 5 vznášejících se postav. Když trailer proložíte společně s prvním trailem a načasujete ho tím způsobem, aby se dítě objevilo v Torově nádobě hned potom, co Reedusovi zmizí z náruče, tak v tom tunelu začnou vojáci zářit zároveň, co v prvním traileru začnou postavy mizet z oblohy.
  • Nechť žije prorok nad proroky - Hideo Kojima.
  • Čichám, čichám GOTY materiál, uvidíme, čeho je Kojima zcela puštěnej ze řetězu schopnej.
  • Hideo KODŽÍÍÍÍÍMA!!!!
  • Femto
    Fantastický herec. V Hannibalovi naprosto dokonalý. Nevěřil jsem, že někdo může zahrát lépe Hannibala než Hopkins a ono ano. Miluji hlavně poslední řadu série, která je totální exhibicí tvůrců až v dekadentním stylu. Lahoda.
    • Sr_Lobo
      http://www.csfd.cz/film/311967-hon/komentare/ tohle je muj aboslutni favorit co se tyce filmu s nim.
      • Jack1947
        To se mi moc nelíbilo ale je pravda že psychologická dramata moc nemusím *3*
    • Akorát v Dr.Strange byl trochu slabší záporák, jinak souhlasím.
      • Femto
        Jeden z mála filmů, který jsem s ním neviděl a ani neuvidím, Marvelovky mě k smrti nudí...
    • nightborne
      Poslední míníš třetí? Ta už mě upřímně moc nebavila, přišlo mi, že už to tlačili až moc na sílu. První dvě byly nicméně mrazivě výborné =).
      • Femto
        jojo, třetí. Ano, většina lidí z ní nebyla nadšená, ale mně přišla geniální. Já z ní mám naopak pocit, že věděli, že už to neobnoví, tak se pořádně vyřádili a ukázali naplno svůj talent.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit