Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • najprecenovanejsi vyvojar na svete. videoherni umeni. lol
  • přípsěvky, které kritizovaly Kojimu nebo trailer zmizely taky, já s nimi osobně nesouhlasím, Kojima je podle mě génius, ale právo vyjádřit negativní názor bych jim rozhodně neupíral, co by to bylo za svět, kdybychom museli nad vším nadšene juchat, jinak budeme vymazáni, že? svět bez negativních názorů by byla dobrá gumárna
    • Možná kritika Kojimu zmizela protože šlo o údajný trolling, ale připomínky na adresu redakce se mi zdály napsané slušne.
  • Uprimne by mne zajimalo kdo to tady cenzuruje, nektere prispevky co zmizli se mi nezdali o nic horsi nez ty ktere tady zustaly. Akorat ze obsahovaly kritiku redakce.
  • MartinStary
    Hideo Kojima si zjevně velmi užívá vytváření věcí, které lidem pořádně zamotají hlavu.
    ...........
    Mám silný dojem že tato věta skončila moc brzo protože v ní chybí:
    ...hlavu,jelikož užívá pro inspiraci věci které řádně motají s jeho hlavou.
  • zaujimavé ,ale bojím sa čo to bude ,lebo zatial to vypadá ako chaos na čom sa rozum pozastavuje
  • nechtelo by to trochu promazat diskusi? K death strading je zde minimum prispevku *16*

    doufam, ze kojimbo nedal zase do traileru nejlepsi cutsceny ze hry
  • ttt = alucard/femto/akatosh. Už je tady. Naklikávací diskuzní troska a flamer diskuzí. Kde je cenzor? Vlastně to je jedno, on si změní IP... congratz games.
    • dobrý zachvat, kde nejsou argumenty guru, tam je změna nicku a pořádny naklik.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit