Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "zbudování vlastního nezávislého studia a jsem nadšený, že se na tuto cestu vydávám se značkou PlayStation"

    Slušnej oxymóron.
    • Víš, jak to má Naughty Dog? To je v podstatě nezávislý studio pod hlavičkou Sony. Můžou si dělat, co chtějí. Věřím, že Kojimovi dovolí totéž.
      • Pochybuji že Naughty dog se můžou zbalit a začít dělat Uncharted za pomocí jine firmy.

        Nemluví? Už jen to že Kojimova hra vyjde jen na PS4 a PC něco značí, přece se nebudou obírat jen tak o nemalé zisky, když portace na XBone není zas tak nic složitého.
      • Nevim, tedy verim. Nicmene uz jen tim, ze jde o exkluzivitu se stava zavislym. Ted ani nemyslim na bossech od Sony, kteri tam jiste nejake slovo maj, ale treba zavislym na tech omezenich ps4.

        Tim, ze do toho nevidim se mi to pise o Kickstarter. Treba neni byznysmen. Treba se rad diva na stary filmy a vymysli hry. To je v poho. Jen, ze dnes ty moznosti jsou. Zejmena pro takove osobnosti jako Kojima je.
    • Taky mi to nejak nezni. Bych si rekl, ze celebrita jako Kojima na Kickstarter vybere miliony jen kdyz se usmeje, a on se nezavisle vyda k Sony. Proc ne, asi plati dobre a mohou mu poskytnout vse co potrebuje. Asi to nakonec nebude takovej Snake ani shark.
  • Loneck
    AKTUALIZOVÁNO - kde? To je takový problém vyznačit v textu nějakým způsobem přidaný text?
  • Proč už nepíšete Kodžima?
    • Nevím, ale díky bohu za to. Když vidím "Kodžima", chytám z toho nervy.
      • Psychotic
        Já taky. Přitom je to správně. Asi záleží, v jaké řeči to člověk vidí poprvé... jakmile si zvykneme na anglickou verzi... česká už nám připadá šílená.
        • nightborne
          Ani jedno není správnější =). Oboje (Kodžima, i Kojima) jsou to používaný a korektní transkripce, záleží jen na pisateli textu, kterou zvolí =). Mimochodem, správně by bylo i "Kozima", ale to se u nás ze zjevných důvodů nepoužívá =)).
          • Hoci sa môžu používať obe, česká transkripcia je preferovaná a odporúčaná medzi japanológmi.
            • nightborne
              Je to tak - minimálně v českejch textech. Neznamená to ale, že by Hepburn byl špatně... hlavní je je zejména nestřídat v rámci jednoho útvaru =)).
  • TheGGG
    tak teď ten sillent hills...
  • Metal Geary jsou vynikající hry, na cokoliv nového od Kojimy se těším.
    • Klasickej Japonec, vypadá že je mu tak 25 a ve skutečnosti už přes 50, to dělá ta rejže *1*
  • Vogon
    Kept you waitin', huh?
  • Grand
    Fuj to jsem se lekl. Toho uvodniho obrazku ... Nicmene mu preji hodne stesti, aby nadale delal ty stupidni uchylne hry, ktere ho bavi, stejne jako ostatni tam od nich. *15*
  • rami.cz
    PT confirmed
    • jestli myslíš Silent Hills, tak na to Kojima nedrží práva. Říkal že chce vytvořit novou značku - hádám něco z čeho bude moct Sony ždímat prachy dlouhé roky
      • kennyB
        A Sony se na jeho hry těší, protože ví, že budou dobré.
        • Sony se hlavně těší na obrovský zisky. Kojima má v branži takový renomé, že kdyby místo hry byla v krabičce chcíplá ondatra, furt se to bude prodávat jak housky na krámě. I když nepochybuju o tom, že to, co z Kojimova novýho projektu vyleze, bude kvalitní hra.
  • uvidíme, co z Hideouše vypadne, když se postaví na vlastní nohy, říká se, že většina tvůrců udělá v životě jednu opravdu velkou věc, kterou se pak po zbytek dní snaží marně překonat, v případě Kojimy je ta velká věc MGS, ale i z toho snažení by mohlo vypadnout něco zajímavého
  • The Kojima Awakens

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit