Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0011

    Toho jsem si bohužel všimnul později protože jsem se při čtení na konci zarazil u toho čísla. I s automaty atd. se mi to zdálo hodně, ale pak jsem si našel oficiální zprávu a zůstal koukat, tohle je ujetý i na Japonsko. Kdyby alespoň uváděli hry samostatně a nemíchali to do jednoho. Jediné dva legitimní údaje jsou tedy Football manager a série TW, ostatní údaje jsou sice hezké, ale prakticky nicneříkající. Jediný důvod co mě napadá proč to dělají je aby se mohli chlubit že prodali víc jak jejich největší rival, ale ti to tak naštěstí nepočítají, protože pak by prodeje maria byly v desítkách miliard a pokémonů ve stovkách.

  • nightborne

    Dovolím si odpovědět za Patrika - překlep to není, to číslo se zdá ujetý, ale to proto, že se do toho počítají i stažení f2p titulů, prodeje merche, pačinko a podobně. Což Patrik taky zmiňuje =).


  • 0011

    *1,14 už nešlo po druhé opravit. Ještě žádné herní frančíze se nepodařilo prodat jednu miliardu a i ten Mario je sotva za půlkou

  • Marines

    Jelikož jsem starší díly "Total Warů" kupoval několikrát, tak se číslům ani nedivím.....

  • 0011

    Patriku není ten 1,4 miliardy překlep? Wikipedie tvrdí 140 milionů a pochybuju že je 2x víc her se Sonicem než s Mariem. 

  • Yakuza s anglickym dabingem? Bych nedal. xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit