Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sonk
    Souhlasim PS2 je idealni pro mensi deti k tv, za ty prachy je to BEST... tisice her k tomu prakticky zadarmo ... co vic si přát.
  • Ahoj,
    uvažuju že koupím nějakou konzoli. Myslíte, že má smysl koupit PS3 nebo Xbox nebo šetřit na novou generaci? Myslíte , že na nich budou dnešní hry kompatibilní?
    • Whisp
      Xbox má o dosť lepší gamepad, ale rovnaký sa dá dokúpiť aj na PS3. Keď chceš hrávať multiplayer, tak PS3 ho má zadarmo, u Xbox sa platí. PS3 má plno exkluziviek, Xbox má zase lepšie ovládanie na pohybové casual hry.

      Prezri si ponuku hier a rozhodni sa podla toho. Ja mám na príležitostné hranie Xbox360 a občas si ho s kamarátom vymením za PS3. Viac mi ale vyhovuje Xbox.
    • Nova generace? To bude tak za dva az tri roky a za pekelnou cenu. Kup konzoli ted. Jestli mas uz PC, tak doporucuji spise PS3, poslouzi i jako blu ray mechanika k televizi.
      • presne,jeste bych dodal ze na PS3 se neplati za online hrani,microsoft vyzaduje gold ucet.
        • Umaroth
          Já osobně mám xbox, 650 rocne za gold jeste jde (ale zase jeto sluzba ktera funguje na jednicku, PSN takovych kvalit nedosahuje). Vyhoda ps3 je snad blu-ray, ted jde o to jestli to vyuzijes. Co se tyce exkluzivnich titulu, je to zase na tvych subjektivnich preferencich, ale za sebe rikam ze je na tom malicko, ale fakt jen malicko lepe xbox....
          PS: stál jsem před stejným dilematem jak ty, nakonec sem se rozhodl podle ovladače, protože dulashock do moji vetsi ruky mi prisel tragicky malej a postaveny analogu mi prislo taky lepsi u xkoveho ovladace. a xbox je levnejsi.
          • gold stoji cca 1600,- na rok.psn taky funguje na jednicku,hrat se da,stahovat taky,vic nepotrebujes.co se tyka AAA only tak je na tom mnohem lip PS3,na xko me napada jen gears,forza a halo ktery me moc nebavilo,proto jsem presel.sony ma uncharted,god of war,gran turismo,killzone,heavy rain,resistance,infamous,metal gear solid,motorstorm,little big planet,dead nations,...... v unoru vychazi twisted metal a pracuje se na last of us a dalsim god of war,proste je toho vic nez u microsoftu,o tom zadna.xbox jsem nezapnul od alan wake ktery uz taky nebude only.filmy na bluray jsou uzasny,jasna volba
  • Pete.palis
    66 milionů kusů X-boxu 360 celkem...No a PS3 kolik??:)
  • po vylesteni ega, kolko sa predalo konzol,teraz bude nasledovat sprava, kolko sa predalo pc :)
    ..tj tak isto o nicom nehovoriace cisla
    • a kolik her na pc taky?
    • trolo
      PC gaming master race
      http://4.bp.blogspot.com/-jnwqezP86Ww/Td_WTq9dxoI/AAAAAAAAAiI/GUzKdsxq4XQ/s1600/pcgamingmasterrace.jpg
    • Hádky konzole vs Pc ještě někoho baví a zajímají?
      Navíc konzole a Pc nejsou soupeři. Většina lidí co znám má obojí.
      • kaslem na hadky, zase si si z toho zobral to svoje ;)
        len som povedal ze tie cisla nehovoria nic. mozno len o predaji 1 hry, ktoru ku konzole pribaluju ;)
        • tak sorry...
          Myslím, že ta čísla jsou zajímavá, ale každý to vidíme jinak :)
          • tak to beriem
            peace *1*
  • S tou PS2 se není čemu divit.

    Je vpodstatě zadara a skvělých her jsou tam bez nadsázky stovky.
    • keigi
      A dneska zároveň nejideálnější záležitost pro děti do pokojíku k TV.
      • tam se hodí spíš knihovnička.
    • Umaroth
      stoji 2k ne ?
      • Tak nějak.

        A použitá i kolem litru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit