Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak co , už si mám koupit Complete , nebo to příští týden půjde do Levelu ..... ? :/
  • Miluji tu hru, no již jsem zakoupil digitálně (i když jsem tedy krabičkář, chtěl jsem si to vyzkoušet). Teď stále čekám na patch 1.58, který by se měl každou chvíli objevit. ;)
    • Patch 1.58 je by měl být obsažen pouze v této edici a až patch 1.59 půjde do éteru jako ostatní. Způsobily to negativní ohlasy na nové animace apod. v RC.
  • Super, na tuhle edici jsem jako "krabičkář" čekal. Jinak jsem si nevšiml, že by games.tiscali informovali o vydání CSLA3 modu na ArmA 2:OA, jako tomu bývalo v minulosti u předchozích verzí. Myslím si, že takový projekt by si zmínku rozhodně zasloužil.
  • Super, na tuhle edici jsem jako "krabičkář" čekal. Jinak jsem si nevšiml, že by games.tiscali informovali o vydání CSLA3 modu, jako tomu bývalo v minulosti u předchozích verzí. Myslím si, že takový projekt by si zmínku rozhodně zasloužil.
  • sleepless
    Jen pro úplnost, čerstvá česká tiskovka uvádí MOC 599 Kč, takže v reálu to půjde sehnat ještě o fous levněji. Bylo to doplněno do článku.
    • KIMCID
      no vida už jsme jinde
      • My se na to moje pětikilo nějak vyšplháme *3*
        • sleepless
          Myslím, že bez problému :)
  • Jsem krabičkář, ale 700Kč za to nedám, když elektronicky to stojí 9€ za jednu kampaň a druhá kampaň byla de-facto (nejsou tam hi-res textury) zadarmo v posledním patchi. To by ta krabička musela být podobná jako u sběratelské edice Armed Assault.
    • KIMCID
      řikam počkej? pak to rádi pustej za 3stovky. a nebo daji do levelu či score *3*
      • Pro mě krabičkáře jaksi Score/Level verze nemá smysl.
        • KIMCID
          V poho *3*
  • Tahat z lidí prachy za podprůměrné produkty, na to jsou Bohemia Interactive machři.
    • KIMCID
      tys to nehrálo viď dítě??
      • Typický trapný Arma fanboy. Jakmile se někomu Arma nelíbí, tak je dítě a nehrál to
        • Typický příklad ignoranta který nepochopil že ARMA není hra pro široké masy jako např.COD či Crysis ale spíše hrou pro uzavřenější okruh lidí podobně jako strategie od Battlefrontu které trpí řadou neduhů ale stejně jsou to geniální strategie
          • Akorát že Arma neviděla genialitu ani z rychlíku a mimochodem - patřím mezi tu "uzavřenou skupinu", která hraje spíš hardcore hry. To, že se mi Arma nelíbí ještě hned neznamená, že hraju ty demence typu CoD
            • A navíc už se bohužel další Flashpoint bere ve hře přímočarou cestou a ne volnějším pohybem což se mi u her prostě nelíbí
            • Tvůj názor ti neberu já jsem měl tu drzost že jsem zakoupil vše originálně a rozhodně toho nelituju,Bohemka se o svůj výtvor stará velice dobře a pro mě je to pokračování Flashpointu se vším všudy a hra mě baví,konkurenční projekt bych si rád též vyzkoušel ale jelikož žádný není tak se spokojím z alternativou z Čech.P.S hoši z Codemastru se sice snažili co to dalo a rozhodně si nemyslím že stvořili takovej brak jak se někde o Dragon Rising psalo ale ve výsledku nudná hra která neosloví asi nikoho.
            • Můžeš mi říct ve které hře máš tak vyspělý editor ? .. Můžeš mi řict které hry se pyšní tím že si kompletní single player příběh zahraješ v coopu se 4mi kamarády ? .. Můžeš mi řict která hra se pyšní takovou širokou škálou vojenské techniky a zbraní ? .. Můžeš mi říct která hra se pyšní rozlohou volného pohybu jako je Arma II ? .. Můžeš mi říct která hra se v dnešní době pyšní takovým počtem uživatelských modu které jsou zdarma ? .. Můžeš mi říct která hra se pyšní takovou grafikou v plných detailech ve fullHD a s takovým množstvím nastavení ? .. Můžeš mi říct která hra se pyšní takhle provedenou balistikou střel ? .. a mohl bych pokračovat dále ... Samozřejmě bugy to má ale to jen v hlavním příběhu, uživatelské mody už bugové zas až tak nejsou a to jetli ti nesedí ovládání které je pro tuto hru skvělé pokud tomu věnuješ čas je už věc druhá.
      • Nehrál, neví. *3*
  • Taky jsem si oba koupil digi, kazdej kolem 230 Kc. Za 7 kil mi to prijde nevyhodny, leda pro milovniky krabicek *3*
    • KIMCID
      těm toje též určeno...ostatní jako já už to máji dohrané
  • Doprkénka a já zrovna nedávno si obě dlc koupil digitálně v domění že u nás na dvd nevyjdou *10*
  • Super, možná koupím. Bych měl alespoň k mé mapě Chernarusy další přírůstek .. zní to zajímavě i když 7 stovek se mi zdá příliš .. o dvě kila míň by to vypadalo lépe.
    • KIMCID
      počkej pak měsic a pujde to dolu *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit